Program Klub Seniora

Pilska Majówka na Wyspie

01-03.05.2017

wg programu

Trendy babcia i cool dziadek

02.05.2017

wystawa prac plastycznych sekcji PLAMA, filia biblioteki nr 4 i nr 6

intruktorzy: A. Budych

Wiosenna sesja zdjęciowa w klubowym ogrodzie z sekcją fotograficzną MIGAWKA

02.05.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Jednośladem przez świat

04.05.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

04.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Róbta co chceta

04.05.2017, godz. 16.00

popołudnie zajęć rekreacyjnych

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

05.05.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Majowe dart'owanie

05.05.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Wiosenne porządki klubowej grządki, wiosenne sianie i sadzenie kwiatów w klubowym ogródku

06.05.2017, godz. 15.00

intruktorzy: A. Budych, R. Bekta, G. Urbanowicz

Kurs j. angielskiego

08.05.2017, godz. 9.30

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

08.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Majowy turniej brydżowy

08.05.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Remibrydż

09.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: J. Szwedziński

Występ zespołu PILANKI podczas VII Miejskiego Konkursu Piosenki "Rozśpiewane pierwszaki" w SP2 w Pile

10.05.2017, godz. 10.45

intruktorzy: M. Zaleki, A. Budych

Czarnej Bili Czar

10.05.2017, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Rower - wspaniała rzecz! Wsiadasz i jedziesz gdzie chcesz!

11.05.2017, godz. 9.00

poranek na rowerze

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

11.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Zabawa słówkami, czyli SCRABBLE w maju

11.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

12.05.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Popołudnie z historią

12.05.2017, godz. 15.00

quiz "Jaka to ulica?"

intruktorzy: J. Szwedziński

Majówka rekreacyjna w Kalinie

13.05.2017, godz. 10.00

 

Kurs j. angielskiego

15.05.2017, godz. 9.30

 

Szlemikowe rozdanie

15.05.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

W 1000 siła

16.05.2017, godz. 15.00

majowe rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: J. Szwedziński

Występ zespołu BALLADA podczas VII Miejskiego Konkursu Piosenki "Rozśpiewane pierwszaki" w SP2 w Pile

17.05.2017, godz. 15.00

intruktorzy: M. Zaleski

Czarna Bila

17.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Czarnej Bili Czar

17.05.2017, godz 15.00

edycja kobiet, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Gdy tylko mogę jadę rowerem. Omijam korki, jestem na czele

18.05.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

18.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Remibrydż

18.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

19.05.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Majowe strzelanie z Jankiem Kosem

19.05.2017, godz, 16.00

intruktorzy: M. Zaleski

Tańcz, nie patrz na nic… muzyka nie zna granic!

20.05.2017, godz. 16.00

majowa potańcówka

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

22.05.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka dla seniorów

22.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Popołudnie ze szlemikiem

22.05.2017, godz. 14.00

rozgrywki

intruktorzy: A. Budych

W 1000 siła

23.05.2017, godz. 15.00

majowe rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Tęgiej głowie dość po słowie

24.05.2017, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej

intruktorzy: R. Bekta

Rowerem pilskimi szlakami

25.05.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

25.05.2017, godz. 9.00

integracyjne zajęcia plastyczne z sekcją KUREFEK RÓŻNOŚCI z SP2

intruktorzy: A. Budych

Gimnastyka dla seniorów

25.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Pewna ręka, bystre oko

25.05.2017, godz. 16.00

konkurs strzelecki im. Janka Kosa

intruktorzy: M. Zaleski

Pokaz kluboych zdjęć

26.05.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Dzień Matki

27.05.2017, godz. 16.00

program artystyczny w wykonaniu zespołu BALLADA z towarzyszeniem zespołu kameralnego

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

29.05.2017, godz. 9.30

intruktorzy: A. Budych

Gimnastyka dla seniorów

29.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki sekcji SZLEMIK

29.05.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

30.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki szachowo-warcabowe

30.05.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Zabawa słówkami, czyli SCRABBLE w maju

31.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

"PLAMA przedstawia"

01-30.06.2017

wystawa prac twórców sekcji Plama w filii biblioteki nr 4 i nr 6

intruktorzy: A. Budych, G. Urbanowicz

Na rowerze świat pięknieje

01.06.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

01.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Kurs j. angielskiego

02.06.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Czerwcowe dart'owanie

02.06.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Tylko dance ma sens

03.06.2017, godz. 16.00

czerwcowa potańcówka

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

05.06.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czerwcowy turniej brydżowy

05.06.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

05.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: A. Budych

Spotkanie autorskie z p. Alicją Lesińską

06.06.2017, godz. 9.30

autorką wierszy dla dzieci, filia biblioteki nr 6

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki szachowo-warcabowe

06.06.2017, godz. 15.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Spotkanie na czerwonym dywanie

07.06.2017, godz. 10.00

seniorska biesiada w Solcu Kujawskim

intruktorzy: M. Zaleski, J. Szwedziński

Trudny quiz dla wybranych

07.06.2017, godz. 16.00

intruktorzy: R. Bekta

Rowerem pilskimi szlakami

08.06.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa sekcji Srebrna szprycha

intruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

08.06.2017, godz. 10.00

spotkanie integracyjne z dziećmi z SP2 i sekcją Kuferek Różności

intruktorzy: A. Budych

Gimnastyka dla seniorów

08.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

SCRABBLE w czerwcu

08.06.2017, godz. 14.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

09.06.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Popołudnie z historią

09.06.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Babie Lato 2017

10.06.2017, godz. 6.30

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

12.06.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka dla seniorów

12.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Popołudnie ze szlemikiem

12.06.2017, godz. 14.00

rozgrywki

intruktorzy: J. Szwedziński

W "tysiąca" raz

13.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czarnej Bili Czar

14.06.2017, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Kurs j. angielskiego

16.06.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czerwcowe strzelanie z Jankiem Kosem

16.06.2017, godz. 16.00

intruktorzy: M. Zaleski

Chciałbym Ci dzisiaj taniec podarować…

17.06.2017, godz. 16.00

czerwcowe pląsy klubowe

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

19.06.2017, godz. 9.30

 

Gimnastyka dla seniorów

19.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki sekcji SZLEMIK

19.06.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

W "tysiąca" raz

20.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

SCRABBLE w czerwcu

21.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

W poszukiwaniu lata

22.06.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

22.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Remibrydż

22.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Uroczyste podsumowanie i wręczenie certyfikatów ukończenia całorocznego kursu I i II stopnia sekcji komputerowej e-senior

22.06.2017, godz. 16.00

 

Powitanie lata

23.06.2017, godz. 10.00

piknik rekreacyjny w Kalinie

Strzelamy jak Janek Kos

24.06.2017, godz. 16.00

konkurs strzelecki

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

26.06.2017, godz. 9.30

intruktorzy: R. Bekta

Szlemikowe rozdanie

26.06.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Czarna Bila

27.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

Czarnej Bili Czar

28.06.2017, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Remibrydż

29.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

Popołudnie z sekcją MIGAWKA

30.06.2017, godz. 16.00

pokaz klubowych zdjęć

intruktorzy: J. Szwedziński

links

 

kup bilet

bilet

 

napisz do nas

write

 

zapisz się do Newslettera

zapisz się

Copyright 2012-2017 Regionalne Centrum Kultury w Pile

Szukaj