fbpx

M jak Mozart

Place: sala widowiskowa

m jak mozart 2

pocket concerts

Pocket Concert, czyli "Koncert Kieszonkowy" nie jest pomysłem przypadkowym. Nazwa ta ma nawiązywać do rzeczy małych, ale niezwykle potrzebnych w życiu codziennym. Dzięki temu mamy zamiar pokazać jak ważna jest muzyka i wiedza z nią związana. Wszystko to w łatwy i - co najważniejsze - przyjemny sposób. Łączymy muzykę klasyczną z atrakcyjnym show na wysokim poziomie merytorycznym wykładu, realizowanego według autorskiego programu. Tworzymy niezwykłą opowieść o muzyce prowadzoną przez narratora, który skutecznie rozwieje wątpliwości i zarazi muzyczną pasją.

Wszystko wsparte prezentacjami multimedialnymi, materiałami audiowizualnymi, obrazami, zdjęciami, filmami i komentarzami daje unikalny spektakl – muzyki, obrazu i słowa.

"M jak Mozart"

Podczas koncertu odpowiemy na pytania:

  • ile zainkasował Mozart za swój ostatni utwór?
  • czy w dniu pogrzebu Mozarta padał deszcz?
  • dlaczego nie znamy miejsca jego pochówku?

Poznamy Mozarta takiego, jakim był - niezwykłego artystę, a przy tym kochliwego, ale i impulsywnego człowieka.

Sensacyjne dociekania wzbogacone będą demonstracjami multimedialnymi, projekcjami filmowymi zrealizowanymi specjalnie na potrzeby projektu we Wiedniu oraz wypowiedziami uznanych znawców przedmiotu. W programie znajdą się arie i duety z "Czarodziejskiego fletu", "Wesela Figara", "Don Giovanniego".

Ciekawe filmy, niespotykane obrazy i wywiady, znakomita obsada artystów, świetny komentarz opatrzony szczyptą humoru.
Jest to wydarzenie, które naprawdę warto zobaczyć

www.fabryka-sztuki.com.pl

Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj