fbpx

Alosza Awdiejew

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury
zaprasza na koncert
ALOSZY AWDIEJEWA

awdiejew

Aleksy Awdiejew – śpiewa solowo i gra na gitarze klasycznej partie akompaniujące (bazowe). Jest doświadczonym muzykiem, również jako pianista jazzowy. Z wykształcenia chórmistrz.

Kazimierz Adamczyk – kontrabasista Występował jako kontrabasista na stałe w kilku legendarnych zespołach jazzowych takich jak Balle Street Band (od 1975r ), czy Playing Family(od 1979r ). Współpracował miedzy innymi z Andrzejem Rosiewiczem, Andrzejem Zauchą, Grażyną Auguścik, Lorą Szafran. Od 1975r związany był również z Piwnicą Pod Baranami. W zespole gra jako kontrabasista i śpiewa w chórku z Aloszą od 1975r.

Marek Piątek – gitarzysta. W zespole gra głównie na gitarze klasycznej. Dba o instrumentalną melodykę z elementami wirtuozerii – wstępy, solówki, kontrapunkt do wokalu a także partie solowe w utworach instrumentalnych. Śpiewa w chórku. W nagraniu płyty "Alosza na bis" użył również gitary tzw. "cygańskiej" typu gypsy jazz. Poza pracą z Aloszą gra w różnych  zespołach i stylach, także na gitarze elektrycznej i akustycznej. Występował z wieloma jazzmanami i nagrywał dla znanych kompozytorów. Jest absolwentem Akademii Muzycznej.

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
22 maja 2015, godz. 19:00
bilet: 50 zł

kdr Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj