fbpx

Kiedy kota nie ma...

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile
zaprasza na spektakl
"Kiedy kota nie ma…"

kiedy kota nie ma

Obsada: Katarzyna SKRZYNECKA / Violetta ARLAK, Anna GORNOSTAJ / Maja BAREŁKOWSKA, Jacek LENARTOWICZ / Piotr CYRWUS, Wojciech WYSOCKI / Piotr ZELT, Zofia ZBOROWSKA / Aleksandra GRZELAK, Aneta ZAJĄC / Marta WIERZBICKA

"Kiedy kota nie ma…" istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce?  - odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!

Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Teatr Miejski, Plac Staszica 1
11 marca 2015, godz. 17:30 i 20:30
Bilet: 75zł, 70zł (balkon)

Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj