fbpx

Berek czyli upiór w moherze

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury
zaprasza na spektakl
BEREK CZYLI UPIÓR W MOHERZE

berek

Obsada:
Anna – Ewa Kasprzyk,
Paweł – Paweł Małaszyński,
Małgorzata – Ilona Chojnowska / Marta Żmuda Trzebiatowska,
Wojtek – Marcin Kwaśny / Sebastian Cybulski(gościnnie)

Typowy polski blok. Typowe malutkie mieszkania.
W jednym z nich – typowy "moherowy beret". W drugim – typowy gej. Ona jest już na emeryturze. Jej życie koncentruje się wokół telewizji, toruńskiego radia, religii oczywiście, i córki, która wyprowadziła się z domu i praktycznie zerwała kontakty z matką. On rozpaczliwie szuka miłości. Akceptuje swoją orientację, ale nie potrafi odnaleźć swojej drugiej połowy i nawiązać żadnej trwałej relacji emocjonalnej. Jego gorączkowe poszukiwania "Księcia z Bajki" sprowadzają się do serii przygodnych kontaktów seksualnych. Oboje są samotni i nieszczęśliwi. Oboje się nienawidzą. I to jak się nienawidzą! Anna obwinia Pawła za całe zło i zepsucie, on widzi w niej uosobienie hipokryzji i religijnego fanatyzmu. Oboje zatruwają sobie nawzajem życie ze wszystkich sił, prześcigając się w wymyślaniu coraz bardziej dokuczliwych złośliwości. Nakręcająca się spirala nienawiści musi doprowadzić wreszcie do nieoczekiwanego zwrotu akcji, który z pewnością Państwa zaskoczy.

Teatr Miejski pl. Staszica 1
11 czerwca 2015, godz. 17:00 i 20:00
bilet: 120 zł, 95 zł, 80 zł

Czas trwania (z przerwą) – ok. 2 godz.

Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz! - godz. 17.00, Kup bilet już teraz! - godz. 20.00

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj