fbpx

Polski Teatr Tańca - Sanatorium

Place: sala widowiskowa
logo rck ptt

REGIONALNE CENTRUM KULTURY
oraz
POLSKI TEATR TAŃCA W POZNANIU
zapraszają na spektakl
SANATORIUM

logo ptt

sanatorium

Inspiracją do powstania spektaklu "Sanatorium" jest proza Bruno Schulza, a zwłaszcza tekst "Sanatorium pod klepsydrą" oraz jego adaptacja filmowa w reżyserii Wojciecha Jerzego Hasa. Twórczość Bruno Schulza stanowi swoisty fenomen literacki,  będący wyjątkową materią dla gatunku, jakim jest teatr tańca. Zderzenie dwóch światów schulzowskiego oraz świata ruchu i tańca może być nową propozycją odczytania jego twórczości.  W warstwie wizualnej wykorzystane są w sposób szeroki i niestandardowy multimedia np.: na scenie pojawiać się będą tancerze jako "ekrany" na których wyświetlana będzie projekcja, która zbudowana będzie na bazie grafiki, kolorów oraz elementów hiperrealistycznych.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego logo mkidn logo sww

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
30 września 2015, godz. 12:00
Bilety grupowe dla szkół: 10 zł (opiekun wstęp bezpłatny)
Bilet indywidualny: 15 zł

Informacje: 67 210 5015, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj