fbpx

Nauka tanga

Place: sala widowiskowa

Nauka Tanga
(poziom podstawowy i średniozaawansowany)

nauka tanga

Nauka tanga opierać się będzie na cyklicznych spotkaniach, mających charakter warsztatowy.  Oferujemy zajęcia grupowe, które mają doskonalić i rozwijać umiejętności tańczenia tanga. Proponujemy również zajęcia indywidualne dla chętnych. Integralnym elementem nauki jest praktyka, gdzie kursanci pod okiem instruktora mogą przećwiczyć tematy z warsztatów.

Trenerzy: Agnieszka i Adam Wiśniewscy. Tańczymy od ok. 4 lat. Nauki pobieramy i pobieraliśmy  m.in. u G. Kałmuczka, Justyny Jędrzejewskiej i Andrzeja Bernasia, Irka Michalkiewicza i Kasi Press, czy Beaty Neumann. Staramy się być obecni na najważniejszych wydarzeniach w kraju i nie tylko. W Gnieźnie prowadzimy cykliczną milongę Retro. Jesteśmy również organizatorami koncertów, wystaw, pokazów i imprez tangowych w Gnieźnie. Prowadzimy bloga i fanpage poświęcony naszym doświadczeniom tanecznym. Zależy nam na propagowaniu tanga i jego kultury. Taniec dla nas to siła spokoju i własny rozwój.

Dla kogo: poziom podstawowy i średniozaawansowany

Kiedy: Spotkania raz w miesiącu na zasadzie warsztatów w dwóch blokach po 1,5h z 10 minutową przerwą. Pierwsze zajęcia 5 grudnia 2015

Czas: proponowane rozpoczęcie 14.30-16.00; 16.10-17.40; 17.50-18.50 praktyka

Jak: warsztaty i praktyka powarsztatowa. Dla chętnych zajęcia indywidualne z parą. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 880045802

Miejsce: Regionalne Centrum Kultury w Pile, plac Staszica 1

Zapisy: kasa RCK tel. 602-252-675,

Cennik: 40zł os osoby (nauka tanga, opiekę 2 instruktorów, praktyka, koszty przejazdu i amortyzacji auta) termin wpłat do 3 grudnia.

Tematy 5 grudnia:

  1. Chodzenie podstawą udanego tańca – krok i rytmika
  2. Uwikłani w ocho – jak je wykonać, by było przyjemne?
  3. Praktyka

Tematyka i terminy planowanych kolejnych spotkań:
9 styczeń:

  1. Równowaga w tańcu – czyli jak ją mieć i nie stracić?
  2. Wariacje na temat ocho – rozwijamy temat grudniowy
  3. Praktyka

6 luty:

  1. Tajniki Giro – dla Pań i Panów
  2. Giro i małe sacady – urozmaicenie tematu
  3. Praktyka

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj