fbpx

Diabełek Pawełek

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury w Pile
zaprasza na spektakl
DIABEŁEK PAWEŁEK

diabelek pawelek

Obsada: Izabela Beń, Agnieszka Dzięcielska, Krystyna Horodyńska, Izabela Wierzbicka, Michał Grzybowski, Jacek Jackowicz, Jan Jurkowski (gościnnie), Wojciech Masacz, Łukasz Rochna (tancerz, gościnnie), Dariusz Sosiński, Marcin Trzęsowski, Lech Wierzbowski

Słyszeliście kiedyś o diabełku, który chciał być dobry? Diabełek Pawełek zostaje wyrzucony z piekła za zbyt dobre zachowanie i trafia na ziemię - na ulicę Broca, gdzie przeżywa niezwykłe przygody. Główny bohater nieustannie wplątuje się w absurdalne sytuacje, jednak mimo wielu przeciwności losu pozostaje wierny swojemu podstawowemu pragnieniu: bycia dobrym. Opowiedziana z humorem historia diabełka uczy tolerancji, przestrzega przed dokonywaniem powierzchownych ocen i głosi pochwałę samodzielności myślenia. Spektakl na podstawie znakomitego opowiadania Miły Diabełek z tomu Opowieści z ulicy Broca Pierre’a Gripari to propozycja idealna dla tych małych i tych całkiem dużych już dzieci. Gripari pozwala dzieciom inaczej spojrzeć na świat dorosłych, a rodzicom wrócić do przewrotnego świata dzieci. W pełnym tańca i muzyki spektaklu , Widzowie mogą spodziewać się również nowoczesnych rozwiązań scenograficznych, czyli animacji, interaktywnych wizualizacji i mappingu 3D.

Czas trwania spektaklu 70 minut

Teatr Miejski, pl.Staszica 1
22 marca 2015, godz. 17:00
bilet: dzieci 10 zł, dorośli 15 zł

kdrInformacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj