fbpx

Mikołajki Teatralne - Dwie Doroty

Place: sala widowiskowa

MIKOŁAJKI TEATRALNE
Regionalne Centrum Kultury
zaprasza na spektakl
DWIE DOROTY

dwie doroty

Spektakl pt: Dwie Doroty to historia 2 dziewczynek, z których jedna jest pracowita, a druga - jak to w bajkach bywa – już nie. W spektaklu opartym na motywach znanej baśni Janiny Porazińskiej dobro, życzliwość zostają nagrodzone. Natomiast zachłanność  i lenistwo drugiej  Doroty powodują, że nie dostanie nic. To barwna opowieść utkana ze słowa, obrazu i piosenki- wciąga małego widza bez reszty, Atrakcją spektaklu jest wykorzystanie projekcji multimedialnej oraz prostota scenografii a także oryginalne piosenki. Nucone długo jeszcze po zakończeniu widowiska.
Spektakl realizowany przez TEATR WIRTUALNY Regionalnego Centrum Kultury przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodszych klas szkół podstawowych.

Po spektaklu wizyta Świętego Mikołaja - czarodzieja i słodkie niespodzianki dla dzieci

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
4 grudnia 2015, godz. 10.00 i 12.00
bilet: 7 zł

Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj