fbpx

Dwie morgi utrapienia

Place: sala widowiskowa

16 Festiwal Teatralny – "Teatr Pasja Rodzinna"
Regionalne Centrum Kultury w Pile
DWIE MORGI UTRAPIENIA

dwie morgi

Obsada: Katarzyna Glinka / Magdalena Wójcik (dubl.), Andrzej Grabarczyk / Sylwester Maciejewski (dubl.), Klaudia Halejcio, Tadeusz Chudecki, Mikołaj Roznerski

Marian Kosela, samotny mężczyzna, gospodarzy na dwóch morgach gruntu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owe dwie morgi położone są w samym centrum wielkiego miasta. Dziwnym trafem, może z racji uporu Koseli, to mikre gospodarstwo ocalało przed wywłaszczeniem. Teraz, w czasach kapitalizmu i wolnego rynku, na ten smakowity kawałek ziemi ostrzą sobie zęby poważni inwestorzy z wielkimi pieniędzmi. I gotowi są wielkie pieniądze za te dwie morgi zapłacić, ale Kosela ani myśli sprzedać. I choć syn i córka mocno na niego naciskają, gospodarz pozostaje twardy jak skała. Ziemi sprzedać nie planuje. Planuje natomiast załatwić z nimi poważne rodzinne interesy, ma swój plan i – jak się okaże – przechytrzy wszystkich.

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
13 listopada 2015, godz. 19.00
bilet: 50 zł, 40 zł (balkon)

13.11.2015
godz. 19.00
50 zł

Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj