fbpx

Siostrunie

Place: sala widowiskowa

16 Festiwal Teatralny – "Teatr Pasja Rodzinna"
Regionalne Centrum Kultury w Pile
SIOSTRUNIE

siostrunie

Obsada: Siostra Przełożona: Katarzyna Żak, Siostra Mary Hubert: Anna Dereszowska, Siostra Mary Roberta: Jolanta Fraszyńska, Siostra Mary Amnezja: Robert Rozmus, Siostra Mary Leo: Aleksandra Szwed / Elżbieta Romanowska / Julia Kamińska
Aktorom towarzyszy czteroosobowy zespół muzyczny The Jobers.

Siostrunie to świetna zabawa w musicalowym stylu! Akcja spektaklu rozpoczyna się w momencie, gdy na skutek eksperymentów kuchennych siostry Julii w klasztorze umierają 52 zakonnice. By zdobyć pieniądze na pochówek, siostrzyczki decydują się zorganizować show, w którym same wystąpią. Pomysł wydaje się szalony i nieco karkołomny, ale czy na pewno? Siostrunie to pogodna, roztańczona i rozśpiewana komedia, w której są wszystkie elementy dobrej komedii muzycznej: cięty dowcip, efektowne piosenki, ciekawa muzyka, znakomita gra aktorska i taniec ze stepem włącznie. Żywiołowe, przebojowe Siostrunie szturmem zdobyły świat. Mamy nadzieję, że rozbawią do łez i zjednają serca również naszych widzów.

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
15 listopada 2015, godz. 19.00
bilet: 100 zł, 90 zł (balkon)

15.11.2015
godz. 19.00
100 zł

Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj