fbpx

Obietnica poranka

Place: sala widowiskowa

16 Festiwal Teatralny – "Teatr Pasja Rodzinna"
Regionalne Centrum Kultury w Pile
OBIETNICA PORANKA

obietnica

obsada: Anna Seniuk i Grzegorz Małecki
reżyseria: Maciej Wojtyszko

"Obietnica poranka" to historia nadopiekuńczej miłości, napisana z delikatnością, ciepłem i subtelną ironią. Subtelna opowieść o kobiecie wielkiego serca i niezwykłych przymiotów charakteru, chociaż niepozbawionej wad i śmiesznostek, zdecydowanej zrobić wszystko, aby osiągnąć cel jaki sobie postawiła w życiu. Jej syn będzie kiedyś wielkim bohaterem, generałem, wspaniałym francuskim pisarzem i ambasadorem Francji. Dla niego ona była wszystkim co miał - jego największym skarbem, ale też i przekleństwem. Przez całe swoje życie będzie się starał sprostać jej marzeniom, zrealizować plany jakie przed nim nakreśliła, zdążyć przed jej śmiercią, aby zobaczyła, że życie, które mu poświęciła nie poszło na marne...

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
23 listopada 2015, godz. 19.00
bilet: 50 zł, 40 zł (balkon)

23.11.2015
godz. 19.00
50 zł

Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj