fbpx

Raz... dwa... trzy... wypadasz z gry

Place: sala widowiskowa

16 Festiwal Teatralny – "Teatr Pasja Rodzinna"
Regionalne Centrum Kultury w Pile
RAZ… DWA… TRZY… WYPADASZ Z GRY

razdwatrzy

obsada: Paulina Barycza, Anna Bernat, Aleksandra Gawrońska, Sandra Musiał, Greta Załęcka-Ratajczyk, Marek Gawroński, Roger Rujna, Mateusz Ziemichód
reżyseria: Ewelina Wyrzykowska

"Raz… dwa… trzy… WYPADASZ Z GRY" to katastroficzny dramat dotykający wydarzeń sprzed 30 lat, wybuchu w elektrowni w Czarnobylu. Zagubienie, rozpad znanego świata - oto z czym mierzą się bohaterowie spektaklu. Opowieść skupia się na emocjonalnym wymiarze wydarzeń. Niebywała czarnobylska katastrofa staje się pretekstem do zadawania fundamentalnych pytań o trwałość cywilizacji. The Day After. Jak żyć w świecie, który trzeba definiować od nowa? Gdy najlichsza trawka staje się wrogiem… niewidzialnym, śmiertelnym niebezpieczeństwem? Jak kochać? I co zostanie z tradycji w zderzeniu z atomem…
Wydarzenia opisywane przez epizody, są opowieścią ludzi nie przygotowanych do wybryku cywilizacji. Wielość narracji układa się w przejmujący obraz wydarzenia, którego nie da się wymazać z pamięci. Trauma która wciąż trwa. Dramatyzm wydarzeń łagodzony jest przez iskierkę humoru oraz piękno tradycyjnych wschodnich pieśni.

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
25 listopada 2015, godz. 19.00
zaproszenia w kasie RCK

Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj