fbpx

Gwiazda i ja

Place: sala widowiskowa

16 Festiwal Teatralny – "Teatr Pasja Rodzinna"
Regionalne Centrum Kultury w Pile
Uwaga!!! spektakl zamiast spektaklu pt. "Tamta Pani"
GWIAZDA I JA

gwiazda i ja

Obsada: Magdalena Zawadzka, Anna Gornostaj
Reżyseria: Cezary Morawski

"Gwiazda i ja" to jeden z największych broadwayowskich hitów. Rewelacyjna komedia oparta na prawdziwym zdarzeniu z 1985 roku, kiedy to legenda ekranu – Bette Davies – przybyła do domu nikomu nieznanej gospodyni domowej Elizabeth Fuller w Connecticut. Gwiazda miała się jedynie zatrzymać na noc, została jednak na cały miesiąc. Ta zabawna historia stała się uniwersalnym pretekstem do pokazania prawdziwego oblicza naszych idoli, bałwochwalczego stosunku do aktorów srebrnego ekranu, uwielbienia jakim darzymy celebrytów i złudnych pozorów świata show biznesu. W roli wielkiej gwiazdy srebrnego ekranu zobaczymy Magdalenę Zawadzką, która dla polskiej widowni jest taką samą aktorską legendą jaką była Bette Davis dla amerykańskiej publiczności, partneruje jej Anna Gornostaj. Przewrotne dialogi, zabawne sytuacje i dowcipna riposta to dodatkowe walory tej znakomitej sztuki. Autorka Elizabeth Fuller dzięki znakomitemu ujęciu w dramat swojej "przygody z Gwiazdą" stała się jedną z najbardziej znanych literackich celebrytek w Ameryce.

czas trwania 100 minut z przerwą

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
28 listopada 2015, godz. 19.00
bilet: 75 zł, 65 zł (balkon)

Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj