fbpx

Ona - wystawa

Place: sala widowiskowa

wystawa ona

ONA

Obraz kobiety w fotoilustracji.
Regionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji serdecznie zaprasza na wystawę sztuki cyfrowej. Przy użyciu technik z pogranicza fotografii i fotomanipulacji Tomasz Wieja i Aleksandra Sawińska przedstawiają swoją wizję kobiety wyśnionej, jej siłę i jej tajemnice.

Wernisaż wystawy
Teatr Miejski, pl. Staszica 1
06 kwietnia 2016, godz. 18.00
WSTĘP WOLNY
Wystawa trwa do 27.04.2016

Tomasz Wieja (1981) jest zawodowym fotografem, ilustratorem i instruktorem fotografii. Absolwent holenderskiej Fotoacademie, na co dzień współpracuje z wydawnictwami SF w USA i Kanadzie, jest też autorem wystaw i publikacji w Polsce i za granicą (m. in. GUP, Zwierciadło, Fotomuseum Den Haag). Od 2 lat prowadzi kursy i szkolenia Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Instruktor Klubu Fotograficznego.

Aleksandra Sawińska (1992) łączy pracę zawodową z działalnością charytatywną. Od lat regularnie tworzy sztukę cyfrową, a grafika komputerowa jest dla niej pasją, którą stara się na bieżąco rozwijać. Inspiracje do tworzenia prac czerpie z życia codziennego, literatury i muzyki. Wystawa jest dla niej okazją do ukazania kobiet takimi, jak je postrzega - jako istoty silne i tajemnicze.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj