fbpx

Bez korzeni nie ma skrzydeł

Warsztaty: Bez korzeni nie ma skrzydeł

19-20 listopada 2016

Prowadzenie: MIRA ZAREMBA

Kiedy się rodzimy zostajemy włączeni do wspólnego "pola rodzinnego", które obejmuje naszą rodzinę, przodków, dusze dzieci nienarodzonych, osoby wykluczone i wcześniejszych partnerów.

Siła więzi to potrzeba miłości i przynależności. Jesteśmy więc częścią swojego ojca i matki za którymi stoją ich rodzice i poprzednie pokolenia. Mają oni wpływ na nasze losy, ciało (choroby), przekonania jak i duszę.
Duże znaczenie dla naszej przyszłości, sukcesów, losu i osobowości ma to, jak przyjmujemy naszych rodziców – czyli nasze korzenie.
Dlatego im bardziej odrzucamy rodziców, tym bardziej wypierane przez nas ich części są w nas.
Matka odpowiada w naszym życiu za sukces. To jaką mamy relację z matką taki mamy też stosunek do swojego ciała.
To jak przyjmujemy ojca wpływa na: działanie, silną wolę i zdecydowanie.

Uzależnienia (nie tylko od używek ale i osobowość uzależniona np. od otrzymywania wsparcia, niskiego poczucia wartości itd.) bardzo często powstają z powodu braku ojca i jego wsparcia. Osobie czegoś brakuje i uzależnienie jest zastępstwem.
Przerwany ruch miłości w kierunku rodziców w dzieciństwie pojawia się wtedy gdy dziecko przebywało w szpitalu lub brakowało rodzica przez jego wykluczenie z życia dziecka to powoduje powstanie pustki, zagubienia a efektem może być także uzależnienie emocjonalne od innych ludzi. Dziecko czuje się oddzielone od miłości i poczucia pełni.

Początek życia chłopca i dziewczynki jest pod wpływem matki. Potem w życiu chłopca powinien przyjść moment przejścia pod "skrzydła ojca" aby mógł stać się dojrzałym mężczyzną. A dziewczynka w okresie przebywania w przestrzeni matki odczuwa jednocześnie fascynację poczuciem bezpieczeństwa przy ojcu. Aby stać się jednak dojrzałą kobietą musi pochylić głowę przed matką.
Więc każda osoba aby w przyszłości stworzyć dojrzały związek musi zająć właściwe dla swojego rozwoju miejsce: dziewczynka przy matce, aby przestać być dziewczynką i stać się kobietą. Chłopiec przy ojcu aby zmężnieć.

Kiedy w wyniku trudnego dzieciństwa odrzucamy rodziców, osądzamy, mamy niewybaczenie do nich, żal, złość – wchodzimy w cierpienie i ból emocjonalny. Niekiedy nie możemy nawet osiągnąć sukcesu w życiu, tkwimy w niskim poczuciu wartości, lęku, poczuciu winy i braku zadowolenia ciągle obwiniając swoje dzieciństwo.
Tak pozostajemy nawet przez całe życie pod wpływem działania trucizny, która oddziałuje na naszą psychikę i los. Więc ten kto uwalnia się od przeszłości i przyjmuje rodziców takimi jakimi byli, to przede wszystkim uwalnia siebie.

Celem warsztatów: "Bez korzeni nie ma skrzydeł" jest: poznanie podstawowych zasad miłości między rodzicami i dziećmi, pojednanie z rodzicami, przyjęcie życia od rodziców, uzdrowienie relacji z matką i ojcem, odbudowanie przerwanego ruchu miłości ku matce i ojcu, porządki miłości i zachowania pokoju, stać się mężczyzną w sferze wpływów ojca, stać się kobietą w sferze wpływów matki.
Aby zrozumieć i poczuć uwolnienie będziemy wykonywać także ćwiczenia terapeutyczne i dramy które ustawiają psychikę, wpływają na zmianę przekonań i dokonają zmian w waszym życiu.

ZAPISY I PYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ POD NUMER TELEFONU: 602 266 486
WARSZATY ODBĘDĄ SIĘ W TERMINIE: 19–20.11.2016
DZIEŃ PIERWSZY w godzinach: od 10.00–17.00, DZIEŃ DRUGI w godzinach: od 10.00–15.00
MIEJSCE WARSZTATÓW: REGIONALNE CENTRUM KULTURY FABRYKA EMOCJI
KOSZT: 400 zł

PROSZĘ O PRZEDPŁATĘ 100 ZŁ DO DNIA 14.11.2016
NA KONTO: ALGIZ, PIŁA 67 1160 2202 0000 0002 7485 6276 MILLENNIUM BANK
W TREŚCI: WPŁATA WARSZTATY

 

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj