fbpx

Kryminalna Piła - Janusz Leon Wiśniewski

Place: sala widowiskowa

wisniewski

JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI - cztery tytuły naukowe, trzy języki obce, dwie córki (jedna z doktoratem z bioinformatyki, druga przed magisterium z marketingu). Do tego odpowiedzialna praca twórcy oprogramowania używanego przez większość chemików świata, kariera profesorska, 5-letnia kariera marynarza (w Technikum Rybołówstwa Morskiego w Kołobrzegu), redaktor w czasopiśmie informatycznym, felietonista, członek Rady Programowej Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy" w Toruniu. No i, jakby tego mało, bestsellerowy pisarz, który publikuje częściej niż Woody Allen wypuszcza filmy.
Napisał: S@motność w sieci, Molekuły emocji, Bikini, Łóżko, Na Fejsie z moim synem, Miłość oraz inne dysonanse, Grand  oraz Kulminacje
Janusz Leon Wiśniewski w powieści "I odpuść nam nasze..." przypomina jedną z najgłośniejszych zbrodni ostatnich lat, czyli morderstwo, którego ofiarą był znany krakowski artysta, muzyk Andrzej Zaucha. Autor podkreśla, że to przede wszystkim opowieść o miłości, zdradzie, okrucieństwie i zazdrości.  
To książka o życiu po życiu. O życiu po zbrodni, po odbytej pokucie, o próbie układania sobie świata na nowo, kiedy ten stary świat sprzed zbrodni cały czas powraca.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj