fbpx

Atrakcyjny pozna panią

Place: sala widowiskowa

ATRAKCYJNY POZNA PANIĄ

24 listopada 2016, godz. 19.00

bilet: 50 zł, 45 zł (balkon)

atrakcyjny pozna pania

Występują: Klaudia HALEJCIO / Adriana KALSKA, Olga BORYS, Elżbieta JAROSIK / Małgorzata POTOCKA, Sylwester MACIEJEWSKI, Mikołaj ROZNERSKI, Tomasz SAPRYK / Lech DYBLIK
Reżyseria: Marek RĘBACZ

Spektakl "Atrakcyjny pozna panią" Jeszcze niedawno bez specjalnego skrępowania używano określeń "stara panna" czy "stary kawaler". Dziś, w dobie poprawności, te same osoby nazywamy singlami. Stary kawaler był pośmiewiskiem, a stara panna obiektem żartów. Do singli zaś przylgnęło bezpieczne określenie "samotnych z wyboru".

"Atrakcyjny pozna panią" nie jest komedią o singlach po japońsku, grecku, czy żydowsku. Jest prawdziwą, polską,  historią o Stasiu – starym, wiejskim, kawalerze, który w poszukiwaniu żony dopuszcza się oszustwa. Daje prasowy  anons i  kłamie w nim ile wlezie. Podaje się za przystojnego i majętnego biznesmana, mieszkającego w wiejskiej posiadłości, choć w rzeczywistości mieszka w rozpadającej się chałupie i sama uroda  Stasia pozostawia wiele do życzenia. Marzy o żonie pięknej i młodej, takiej, jakie widuje w kolorowych pismach. W sposób kategoryczny odrzuca zaloty sąsiadek, które dowiedziawszy o jego poszukiwaniach, spieszą zaoferować swoje wdzięki i talenty.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj