fbpx

Bodo musical

Place: sala widowiskowa

BODO MUSICAL

30 listopada 2016, godz.19:00

bilet: 75 zł, 70 zł (balkon)

bodo musical

Występują: Dariusz KORDEK - Eugeniusz BODO, Agnieszka DARKOWSKA / Natasza LEŚNIAK - Reri, Małgorzata KAMPA / Klaudia BRYZEK - Jadwiga Smosarska, Kamil KUROCZKO / Mirosław WOŹNIAK - Witold Roland, Dariusz TARASZKIEWICZ - dziennikarz, żebrak, Piotr GĄSOWSKI - gościnnie, głos konferansjera
Reżyseria: Dariusz TARASZKIEWICZ

Spektakl "Bodo Musical" Wyjątkowy musical i nietuzinkowe spojrzenie na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego. Spektakl ujęty w nietypową formę. Z jednej strony przenosimy się na estradę lat 20-tych i 30-tych, pełnej piór, cekinów i zalotnych spojrzeń pań o wątpliwej reputacji, a z drugiej mamy wrażenie, że oglądamy film z tamtych czasów z całą paletą charakterystycznych gestów, słów i układów choreograficznych. Do tego swoistego uroku dodają projekcje stylizowane na nieme kino, czy archiwalne nagrania scen z życia Eugeniusza Bodo . A w to wszystko wpleciona opowieść człowieka nie do końca spełnionego, niejasnego i trudnego do jednoznacznego określenia. Uwikłanego w czasy wojny i niejasną śmierć; będącego przez całe życie pod ogromnym wpływem matki i uzależnionego od sceny, oklasków i wątpliwej miłości tłumu.

Muzyka znana, ale na nowo zaaranżowana. Piosenki zaśpiewane przez jednego z najlepszych polskich aktorów musicalowych Dariusza Kordka. Wszystkie utwory to niezapomniane `międzywojenne` szlagiery, które widzowie doskonale znają i mogą śpiewać wraz z Eugeniuszem Bodo (Już taki jestem zimny drań, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Sex appeal, Najcudowniejsze nóżki).

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj