fbpx

Klimakterium ... i już

Place: sala widowiskowa

KLIMAKTERIUM … I JUŻ

23 maja 2017, godz. 19.00

bilet: 90 zł

klimakterium

Obsada (zamiennie): Krycha - Ewa Złotowska, Małgorzata Gadecka, Ewa Cichocka, Małgorzata Duda, Marzena Kipiel-Sztuka, Zosia - Grażyna Zielińska, Ludmiła Warzecha, Małgorzata Gadecka, Pamela - Elżbieta Jodłowska, Elżbieta Okupska, Małgorzata Rozniatowska, Malina - Elżbieta Jarosik, Ewa Śnieżanka, Jolanta Chełmicka

Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń - kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany.
Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić.
Sztuka ma pokazywać różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny - tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych:)

Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu.

Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

Na scenie zobaczymy aktorki (występują zamiennie) o ogromnym potencjale komediowym, będące z całą pewnością magnesem dla publiczności.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj