fbpx

Archiwum Klub Seniora 2023

Zaułek Puchaczy gra!

02.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

W nowy rok ze Szlemikiem!

02.01.2023, godz. 15.00

noworoczny turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

03.01.2023, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

03.01.2023, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

REMIBRYDŻ

03.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

04.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zatrzymane w czasie

04.01.2023, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

04.01.2023, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

04.01.2023, godz. 11.15

instruktorzy: Y. Aleinikava

Otwarcie "Klubu Starszego Czytelnika i Biblioteczki Seniora"

04.01.2023, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

05.01.2023, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

05.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

W karnawale młodzi i starzy chodzą na bale

07.01.2023, godz. 16.00-21.00

zabawa taneczna /zapisy od 2.01.2023 r., ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

09.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Kontra i rekontra

09.01.2023, godz. 15.00

turniej brydżowy sekcji Szlemik

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

10.01.2023, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

10.01.2023, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Gramy w BINGO!

10.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

11.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zatrzymane w czasie

11.01.2023, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

11.01.2023, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

11.01.2023, godz. 11.15

instruktorzy: Y. Aleinikava

TYSIĄCem otwieramy Nowy Rok

11.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

12.01.2023, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

12.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK czar

13.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

13.01.2023, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Rzutem w DART’a w 2023 rok!

13.01.2023, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie dla umysłu z nagrodami

14.01.2023, godz. 15.00

krzyżówki, diagramy, rebusy

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zaułek Puchaczy gra!

16.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Gra w piki daje wyniki

16.01.2023, godz. 15.00

turniej brydżowy sekcji Szlemik

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

17.01.2023, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

17.01.2023, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

REMIBRYDŻ

17.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

18.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zatrzymane w czasie

18.01.2023, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

18.01.2023, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

18.01.2023, godz. 11.15

instruktorzy: Y. Aleinikava

Tęga głowa w Nowym Roku

18.01.2023, godz. 16.00

łatwy quiz dla każdego

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

19.01.2023, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

19.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Dzień babci i dziadka

19.01.2023, godz. 17.00

ze Stowarzyszeniem Pro-senior w Hotelu Arche - występ zespołu PILANKI

instruktorzy: Y. Aleinikava, A. Budych

NIEZAPOMINAJEK czar

20.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

20.01.2023, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE dla każdego

20.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Kolędowanie z babcią i dziadkiem

21.01.2023, godz. 15.00

/zapisy od 16.01.2023 r., ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: Y. Aleinikava, A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

23.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Brydżowy poniedziałek

23.01.2023, godz. 15.00

turniej sekcji Szlemik

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

24.01.2023, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

24.01.2023, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Gramy w BINGO!

24.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

25.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zatrzymane w czasie

25.01.2023, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

25.01.2023, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

25.01.2023, godz. 11.15

instruktorzy: Y. Aleinikava

TYSIĄCem otwieramy Nowy Rok

25.01.2023, godz. 16.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

26.01.2023, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

26.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK czar

27.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

27.01.2023, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE dla każdego

27.01.2023, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Sobotnie popołudnie z teatrem UBU

28.01.2023, godz. 16.00

/zapisy od 23.01.2023 r., ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: R. Bekta

XXXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29.01.2023, godz. 14.00-18.00

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

30.01.2023, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Bez atu ze Szlemikiem

30.01.2023, godz. 15.00

turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

31.01.2023, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

31.01.2023, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj