fbpx

Koncert Noworoczny

Start date: 02-01-22 19:00
Place: sala widowiskowa

Koncert Noworoczny

2 stycznia 2022, godz. 19.00

bilet: 70 zł

koncert noworoczny

Powitamy Nowy Rok w rytmach walca Straussa wykonanego po królewsku. Na scenie zagoszczą efektowne melodie operetkowych arii, czardasze zabarwione węgierskim folklorem i cygańską nutą.

W eleganckiej scenerii, najsłynniejsze arie operetkowe, najpiękniejsze duety, arie sopranowe i tenorowe wybrzmią w wykonaniu znakomitych wykonawców. Śpiewająca Rodzina Kaczmarek, to jedyna taka rodzina w Polsce wykonująca ten rodzaj muzyki. Obdarzeni wspaniałymi głosami artyści koncertują w kraju i zagranicą. Dwukrotnie koncertowali w Ameryce, śpiewając dla Polonii i nie tylko w Chicago i Kalifornii. Na scenie poza doskonałymi wykonaniami na najwyższym poziomie wokalnym artyści prezentują niebywałą elegancję, dostojność, ciepło, spontaniczność i kontakt z publicznością co spotyka się z jej uznaniem.

Wystąpią dla Państwa:
Iwona Kaczmarek – artystka obdarzona głosem o charakterystycznej, przepięknej, ciepłej barwie. Od wieli lat współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Na swoim koncie ma wiele ról w operach takich jak Aida, Halka, Trubadur oraz operetkach min: Wesoła Wdówka, Baron Cygański czy Księżniczka Czardasza. Jej umiejętności wokalne, pozwalają na wykonywanie bardzo szerokiego repertuaru od pieśni, poprzez operetkę, musical aż po "Wielką" operę w największych metropoliach w kraju i na świecie.

Piotr Kaczmarek, tenor związany przez wiele lat z Teatrem Muzycznym w Łodzi w tym przez dwa sezony był pierwszym tenorem tego teatru. W swoim repertuarze posiada utwory klasyczne, operetkowe, musicalowe jak i estradowe. Występuje w filharmoniach: warszawskiej, koszalińskiej, rzeszowskiej, katowickiej i krakowskiej.

Wojciech Kaczmarek, baryton. Pochodzi z muzycznej rodziny, gdzie zarówno rodzice jak i dziadkowie są zawodowymi śpiewakami operowymi. Na scenie prezentuje niebywałą dostojność i spokój płynący z jego wnętrza. Muzyka w jego życiu jest od urodzenia. Doskonale wykonuje repertuar zarówno klasyczny jak i estradowy.

Adam Kaczmarek, tenor. Muzyka jest z nim od urodzenia. Wykonuje piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. Półfinalista programu "Mam Talent" mający na swoim koncie wiele sukcesów scenicznych. Wraz z bratem Wojciechem wydali już trzy płyty.

Solistom towarzyszyć będzie zespół kameralny BOGNABAND. Muzycy, którzy poza własną działalnością koncertową i współpracą z solistami, związani są także z Teatrem Wielkim i Muzycznym w Łodzi, Filharmonią i Akademią Muzyczną w Łodzi. Bogaty repertuar pozwala im wykonywać utwory muzyki różnego gatunku a autorskie aranżacje nadają utworom nowego brzmienia. W ich wykonaniu usłyszymy między innymi: Marsz Radetzkiego, Libiamo z Traviatty i Walce Straussa.

Koncert poprowadzi – Renata Brukiewicz. Producent i prowadząca wydarzenia kulturalne i biznesowe. Jako jedna z dwóch prowadzących w Polsce jest ekspertem z zakresu savoir vivre i etykiety oraz prowadzi szkolenia i prelekcje z tej tematyki. Na scenie spójna i przekonująca ujmuje taktownością. Ceniona poza merytoryką za styl i elegancję.

Podczas koncertu ze sceny popłyną życzenia noworoczne. Nie zabraknie także wspólnego toastu.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj