fbpx

Dominika Gwit

Start date: 22-02-22 19:00
Place: sala widowiskowa

Dominika Gwit
Dystans albo wszyscy umrzemy

22 lutego 2022, godz. 19.00

bilet: 70 zł

dominika gwit

Szanowni Państwo,
Z przyczyn niezależnych od Regionalnego Centrum Kultury w Pile uprzejmie informujemy, że zaplanowany na 20 lutego 2022 roku, występ Dominiki Gwit „Dystans albo wszyscy umrzemy...” zostaje przeniesiony na 22 lutego 2022 r. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność i nie ma potrzeby ich wymiany. Prosimy o wyrozumiałość.

Dystans albo wszyscy umrzemy, to stand-up muzyczny w wykonaniu Dominiki Gwit.
Aktorka w zabawny, a czasem wzruszający sposób opowiada o życiu i o tym, dlaczego dystans do siebie i świata może polepszyć nam jakość życia! Historie z życia wzięte okraszone są największymi hitami polskiej piosenki. Usłyszymy m.in. takie szlagiery jak "Boskie Buenos", "Gdzie Ci mężczyźni", "Ramię w ramię" czy "Dobranoc panowie". Będzie dużo śmiechu i wzruszeń, a przede wszystkim życiowego dystansu, którego wszyscy tak bardzo potrzebujemy!

Autorem scenariusza jest mistrz słowa i gwiazda polskiego kabaretu Robert Górski, który tak pisze o recitalu: "Nie jest to tylko recital i nie jest typowy stand up. To opowieść o historii życia dziewczyny, która postanowiła być aktorką, choć mało kto w to wierzył, i historia człowieka, który postanowił być szczęśliwy, choć wielu uważa, że z taką figurą to niemożliwe".
Fortepian: Jacek Subociałło.

Czas trwania: 1h 20 min

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj