fbpx

Przygoda z ogrodnikiem

Start date: 24-04-22 16:00
Data2: 24-04-22 19:00
Place: sala widowiskowa

Przygoda z ogrodnikiem

24 kwietnia 2022, godz. 16.00, 19.00

bilet: 120 zł, 90 zł balkon

przygoda z ogrodnikiem

Szanowni Państwo,
Z przyczyn niezależnych od Regionalnego Centrum Kultury w Pile uprzejmie informujemy, że zaplanowane na 22 stycznia 2022 roku, spektakle "Przygoda z ogrodnikiem" zostają przeniesione na 24 kwietnia 2022 r. Godziny i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność i nie ma potrzeby ich wymiany. Prosimy o wyrozumiałość.

Uwielbiana przez widzów komedia "Przygoda z ogrodnikiem" (tyt. oryg. "Self Help") w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych ponownie Anna Mucha i Michał Sitarski.

"Przygoda z ogrodnikiem" to spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej.
Jak eksperci od dobrych rad poradzą sobie z kryzysem we własnym związku? Jak długim cieniem na ich relacji położy się tytułowa przygoda z ogrodnikiem? Kim jest Andrew i co zrobić z trupem w szafie?
Wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu!

Obsada:
Anna Mucha (Cindy Dzika), Katarzyna Cichopek / Magdalena Smalara (Bernice), Anna Korcz / Agnieszka Włodarczyk (Ruby), Michał Sitarski (Hal Dziki), Bogdan Kalus / Sylwester Maciejewski (Inspektor Snow), Artur Krajewski / Kuba Wons (Jeremy Cash)

Scenariusz: Norm Foster
Oryginalny przekład i reżyseria: Mirosław Połatyński
Reżyseria 2020: Kuba Wons

Kostiumy: Krystian Szymczak
Scenografia: Marcello Sora

Czas trwania: 120 min. z przerwą
Spektakl od 18. roku życia

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj