fbpx

Archiwum Klub Seniora 2022

ZAUŁEK PUCHACZY gra!

03.01.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIK gra!

03.01.2022, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

03.01.2022, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

04.01.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

04.01.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

1000 w jeden dzień

04.01.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

05.01.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

05.01.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNA BILA

05.01.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

07.01.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rzutem w DART’a w 2022 rok!

07.01.2022, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Sobotnie przedpołudnie dla umysłu

08.01.2022, godz. 11.00

krzyżówki, rebusy, diagramy

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

ZAUŁEK PUCHACZY gra!

10.01.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Longer w pikach

10.01.2022, godz. 14.00

gramy w brydża, rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

10.01.2022, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

11.01.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

11.01.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

REMIBRYDŻ dla każdego

11.01.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

12.01.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

12.01.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Piła dawniej

12.01.2022, godz. 16.00

pogadanka historyczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

13.01.2022, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

13.01.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

14.01.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Literka do literki

14.01.2022, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Przestrzenie mojego świata

14.01.2022, godz. 17.00

wernisaż wystawy malarstwa Pani E. Ilony Banach – Wach z grupy plastycznej PLAMA /hotel ARCHE/

instruktorzy: A. Budych

Bóg się rodzi…

15.01.2022, godz. 16.00

klubowe kolędowanie z zespołami BALLADA i PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

ZAUŁEK PUCHACZY gra!

17.01.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIK w poniedziałek!

17.01.2022, godz. 14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

17.01.2022, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

18.01.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

1000 w jeden dzień

18.01.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

19.01.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

19.01.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

FERIE Z RĘKODZIEŁEM

19.01.2022, godz. 11.00

"Ważki z koralików" – zajęcia plastyczne dla dzieci szkolnych, zapisy, ilość miejsc ograniczona /sala kameralna RCK/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

20.01.2022, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

20.01.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

21.01.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

FERIE W KLUBIE SENIORA

21.01.2022, godz. 11.00

"Kukiełki z włóczki i koralików" – zajęcia plastyczne dla dzieci szkolnych, zapisy, ilość miejsc ograniczona /Klub Seniora/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Noworoczny turniej strzelecki im. Janka Kosa z nagrodami

21.01.2022, godz. 14.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

ZABAWA TANECZNA

22.01.2022, godz. 16.00

Dzień babci i dziadka na parkiecie

instruktorzy: J. Szwedziński

ZAUŁEK PUCHACZY gra!

24.01.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEM albo SZLEMIK

24.01.2022, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

24.01.2022, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

25.01.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

25.01.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

REMIBRYDŻ dla każdego

25.01.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

26.01.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

26.01.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa

26.01.2022, godz. 16.00

łatwy quiz dla każdego!

instruktorzy: R. Bekta

FERIE Z RĘKODZIEŁEM

27.01.2022, godz. 11.00

"Filcowe zakładki do książek – szycie ręczne" - zajęcia plastyczne dla dzieci szkolnych, zapisy, ilość miejsc ograniczona /sala kameralna RCK/

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

27.01.2022, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

27.01.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

28.01.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

FERIE W KLUBIE SENIORA

28.01.2022, godz. 11.00

"Cuda z modeliny" – zajęcia plastyczne dla dzieci szkolnych, zapisy, ilość miejsc ograniczona /Klub Seniora/

instruktorzy: A. Budych

Literka do literki

28.01.2022, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Sobota ze SMAK’iem

29.01.2022, godz. 11.00

gotujemy dla orkiestry!!

instruktorzy: A. Budych, R. Bekta

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30.01.2022, godz. 15.00

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

ZAUŁEK PUCHACZY gra!

31.01.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Gra w piki daje wyniki

31.01.2022, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

31.01.2022, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

01.02.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

01.02.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

SCRABBLE

01.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

02.02.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

02.02.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Z remi do brydża

02.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

03.02.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

03.02.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

03.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

04.02.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

DART dla każdego

04.02.2022, godz. 16.00

konkurs rzutek

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z rękodziełem

05.02.2022, godz. 15.00

walentynkowe mydełka /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zaułek Puchaczy gra!

07.02.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zebranie z z-cą dyrektora RCK FE w Pile panem Mirosławem Nalepą

07.02.2022, godz. 12.00

instruktorzy

SZLEMIKowe rozdanie w lutym

07.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

08.02.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

08.02.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Na zimę w tysiąca

08.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

09.02.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

09.02.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Wiem wszystko!

09.02.2022, godz. 16.00

ekstra ekstremalny quiz

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi!

10.02.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

10.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

11.02.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

45-lecie Klubu Seniora RCK

11.02.2022, godz. 12.00

spotkanie z ciekawym człowiekiem na 45-lecie Klubu Seniora RCK - florystka p. Anna Podgórska

instruktorzy: A. Budych

WALENTYNKI na parkiecie

12.02.2022, godz. 16.00

zabawa taneczna z DJ’em /zapisy od 7.02, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, R. Bekta

Zaułek Puchaczy gra!

14.02.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Gra w piki daje wyniki

14.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

15.02.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

15.02.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Pogadanka historyczna

15.02.2022, godz. 16.00

wyzwolenie Piły

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

16.02.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

16.02.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Z remi do brydża

16.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

17.02.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

17.02.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

17.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

18.02.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

STUDIO 68

18.02.2022, godz. 16.00

pokaz klubowych zdjęć

instruktorzy: J. Szwedziński

45-lecie Klubu Seniora RCK

19.02.2022, godz. 16.00

Hobby na emeryturze - spotkanie z p. Władysławem Kowalskim z cyklu "Sylwetki seniorów na 45–lecie Klubu Seniora RCK"

instruktorzy: R. Bekta

Zaułek Puchaczy gra!

21.02.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Brydżowy poniedziałek z sekcją SZLEMIK

21.02.2022, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

22.02.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

22.02.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Na zimę w tysiąca

22.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

23.02.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

23.02.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

SCRABBLE

23.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

24.02.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

24.02.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

TŁUSTY CZWARTEK

24.02.2022, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

25.02.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

25.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Ostatki czyli podkoziołek

26.02.2022, godz. 16.00

wielkopolski zapustowy zawrót głowy! /zapisy od 21.02, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

28.02.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIK bez atu

28.02.2022, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Smacznego…

01-31.03.2022

wystawa prac malarskich p. E. Ilony Banach–Wach w filii nr 4 PiMBP w Pile /godziny pracy biblioteki/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

01.03.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

01.03.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

REMIBRYDŻ dla aktywnych

01.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

02.03.2022, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

02.03.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

MIGAWKA

02.03.2022, godz. 15.00

spotkanie organizacyjne sekcji fotograficznej MIGAWKA

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

03.03.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

03.03.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Kuferek Różności

03.03.2022, godz. 13.00

wiosenne warsztaty rękodzielnicze /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

03.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

04.03.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

DART grzechu wart!

04.03.2022, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Dzień kobiet i mężczyzn z zespołem BALLADA

05.03.2022, godz. 16.00

/zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

07.03.202, godz. 9.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Spotkanie z Z-cą Dyrektora RCK FE Mirosławem Nalepą

07.03.2022, godz. 12.00

instruktorzy

SZLEMIKowe rozdanie w marcu

07.03.2022, godz. 14.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

08.03.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

08.03.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Dzień Kobiet z kabaretem SKLEROZA

08.03.2022, godz. 16.00

w klubie seniora w Trzciance /wyjazd zespołu/

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

09.03.2022, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

09.03.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

TYSIĄC w sam raz!

09.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

10.03.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

10.03.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Piosenki o miłości na Dzień Kobiet i Mężczyzn

10.03.2022, godz. 16.00

recital Weroniki Piotrowskiej

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

11.03.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Poranek dla umysłu

11.03.2022, godz. 11.00

krzyżówki, quizy, diagramy

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Gawęda pilska – Piła jakiej nie znacie

11.03.2022, godz. 16.00

pogadanka

instruktorzy: J. Szwedziński

Wiosna w kuchni!!

12.03.2022, godz. 15.00

warsztaty sekcji SMAK /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

14.03.202, godz. 9.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIK bez atu

14.03.2022, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

15.03.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

15.03.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

REMIBRYDŻ dla aktywnych

15.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

16.03.2022, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

16.03.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

SCRABBLEMANIA

16.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

17.03.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

17.03.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

17.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

18.03.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Jaka to melodia?

18.03.2022, godz. 15.00

konkurs wiedzy muzycznej

instruktorzy: P. Wojnarowski

Święto wiosny z kabaretem SKLEROZA!!!

19.03.2022, godz. 16.00

/zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

21.03.202, godz. 9.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Brydż dla każdego

21.03.2022, godz. 14.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

22.03.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

22.03.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

SCRABBLEMANIA

22.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

23.03.2022, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

23.03.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

TYSIĄC w sam raz!

23.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

24.03.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

24.03.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

24.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

25.03.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Spotkanie organizacyjne

25.03.2022, godz. 13.00

oraz konkurs strzelecki sekcji im. Janka Kosa

instruktorzy: P. Wojnarowski

Hobby na emeryturze

26.03.2022, godz. 16.00

spotkanie z poezją p. Józefy Girzak z cyklu "Sylwetki seniorów na 45-lecie Klubu Seniora RCK" /promocja tomiku wierszy "NADDATEK"/

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

PISANKA WIELKANOCNA

28.03.2022

Inauguracja konkursu "PISANKA WIELKANOCNA" /zbiórka prac konkursowych do 8 kwietnia 2022, biuro instruktorów/

instruktorzy

Zaułek Puchaczy gra!

28.03.202, godz. 9.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Brydżowy poniedziałek z sekcją SZLEMIK

28.03.2022, godz. 14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

29.03.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

29.03.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Wiosenny pokaz klubowych zdjęć

29.03.2022, godz. 16.00

z sekcją multimedialną STUDIO 68

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

30.03.2022, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

30.03.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa

30.03.2022, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

31.03.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

31.03.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Kuferek Różności

31.03.2022, godz. 13.00

warsztaty rękodzielnicze "W oczekiwaniu na święta" /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

31.03.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Radość istnienia

01-30.04.2022

wystawa prac malarskich E. Ilony Banach-Wach z grupy PLAMA w filii nr 1 PiMBP w Pile /w godzinach pracy biblioteki/

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJKI

01.04.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zmalujmy coś razem

01.04.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Bezpłatne badanie słuchu AUDIKA

01.04.2022, godz. 11.00

/zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Wielkanocne przysmaki na stół!

02.04.2022, godz. 15.00

warsztaty sekcji kulinarnej SMAK /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

ZAUŁEK PUCHACZY gra!

04.04.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Skleroza nam nie grozi!

04.04.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Kwietniowy turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

04.04.2022, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

05.04.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

05.04.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remibrydż

05.04.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

06.04.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

06.04.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Od słówka do słowa i rozgrywka gotowa

06.04.2022, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

07.04.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

07.04.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJKI

08.04.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zmalujmy coś razem

08.04.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Traf w 10

08.04.2022, godz. 16.00

rozgrywki w DART’a

instruktorzy: J. Szwedziński

Muzyka wielkanocna w kulturze

09.04.2022, godz. 15.00

pokaz multimedialny

instruktorzy: P. Wojnarowski

45 lat Klubu Seniora RCK

10.04.2022, godz. 12.00-18.00

"CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE - Wielkanoc na Krajnie", wyjazd do Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią /prezentacja zwyczajów związanych z Wielkanocą m.in. zwyczaje dyngusowe, święcenie tradycyjnych dla regionu potraw, wyrób palm wielkanocnych i baranków z masła, malowanie pisanek i kraszanek, wypiek bab drożdżowych/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek, R. Bekta

ZAUŁEK PUCHACZY gra!

11.04.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Skleroza nam nie grozi!

11.04.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

SZLEMIK gra!

11.04.2022, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

12.04.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

12.04.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego

12.04.2022, godz. 14.30

ogłoszenie wyników

instruktorzy

Rozgrywki BINGO!

12.04.2022, godz. 15.00

inauguracja

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

13.04.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

13.04.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

1000 dla TYSIĘCY

13.04.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

14.04.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

14.04.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

19.04.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

19.04.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remibrydż

19.04.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

20.04.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

20.04.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa

20.04.2022, godz. 15.00

quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

21.04.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

21.04.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJKI

22.04.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zmalujmy coś razem

22.04.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Międzynarodowy Dzień Ziemi

22.04.2022, godz. 12.00

porządki klubowej grządki

instruktorzy

Od słówka do słowa i rozgrywka gotowa

22.04.2022, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Hobby na emeryturze

23.04.2022, godz. 16.00

spotkanie z fotografią p. BEATY PODWIKI z cyklu "Sylwetki seniorów na 45-lecie Klubu Seniora RCK"

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

ZAUŁEK PUCHACZY gra!

25.04.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Skleroza nam nie grozi!

25.04.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Gra w piki daje wyniki

25.04.2022, godz. 15.00

turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

26.04.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

26.04.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Pokaz klubowych zdjęć z sekcją STUDIO 68

26.04.2022, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

27.04.2022, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

27.04.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

1000 dla TYSIĘCY

27.04.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

28.04.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

28.04.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJKI

29.04.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zmalujmy coś razem

29.04.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Kwietniowy konkurs strzelecki im. Janka Kosa

29.04.2022, godz. 13.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

W wiosennych rytmach na parkiecie

30.04.2022, godz. 16.00

zabawa taneczna /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

04.05.2022, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy

Zatrzymane w czasie

04.05.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

W 1000 siła

04.05.2022, godz. 15.00

majowe rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

SREBRNA SZPRYCHA

05.05.2022, godz. 10.00

krajoznawcza wycieczka rowerowa

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

05.05.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy

SKLEROZA nam nie grozi!

05.05.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

05.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJKI

06.05.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

06.05.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Popołudnie dla umysłu

06.05.2022, godz. 14.00

krzyżówki, rebusy, zagadki

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Sobotnie popołudnie z kabaretem SKLEROZA

07.05.2022, godz. 16.00

program artystyczny /zapisy od 4.05.2022, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

09.05.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

SZLEMIKowe rozdanie w maju

09.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

10.05.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

10.05.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

BINGO!

10.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

11.05.2022, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy

Warsztaty ekologiczne

11.05.2022, godz. 10.00-13.00

w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra – dla laureatów konkursu wielkanocnego

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Literka do literki

11.05.2022, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na rowerze świat pięknieje

12.05.2022, godz. 10.00

wycieczka rowerowa

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

12.05.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy

SKLEROZA nam nie grozi!

12.05.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

12.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJKI

13.05.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

13.05.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

DART grzechu wart!

13.05.2022, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

ŚWIĘTO POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI

14.05.2022, godz. 15.00

z zespołem NIEZAPOMINAJKI /zapisy od 9.05.2022, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

16.05.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Popołudnie ze SZLEMIKiem

16.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

17.05.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

17.05.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

To i owo na brydżowo

17.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki REMIBRYDŻA, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

18.05.2022, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy

Zatrzymane w czasie

18.05.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

W 1000 siła

18.05.2022, godz. 15.00

majowe rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Wycieczka rowerowa szlakiem pilskich lasów

19.05.2022, godz. 10.00

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

19.05.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy

SKLEROZA nam nie grozi!

19.05.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

19.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJKI

20.05.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

20.05.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

45-lecie Klubu Seniora RCK

21.05.2022, godz. 12.00

"OTWARCIE NOWEJ CZĘŚCI OGRODU" – występ teatru UBU i zespołu NIEZAPOMINAJKI

instruktorzy

Zaułek Puchaczy gra!

23.05.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Majówka z brydżem

23.05.2022, godz. 15.00

turniej sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

24.05.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

24.05.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

To i owo na brydżowo

24.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki REMIBRYDŻA, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

25.05.2022, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy

Zatrzymane w czasie

25.05.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

TĘGA GŁOWA

25.05.2022, godz. 16.00

trudny quiz dla wybranych

instruktorzy: R. Bekta

Rowerem pilskimi szlakami

26.05.2022, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

26.05.2022, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy

SKLEROZA nam nie grozi!

26.05.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

26.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJKI

27.05.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

27.05.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Konkurs strzelecki sekcji im. Janka Kosa

27.05.2022, godz. 14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Literka do literki

27.05.2022, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

MAJÓWKA NA PARKIECIE

28.05.2022, godz. 16.00

zabawa taneczna w wiosennych rytmach /zapisy od 23.05.2022, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

30.05.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

SZLEM albo SZLEMIK

30.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

31.05.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

31.05.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

BINGO!

31.05.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

01.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

01.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

01.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Gawęda pilska

01.06.2022, godz. 16.00

Piła z moich dziecięcych lat

instruktorzy: J. Szwedziński

SREBRNA SZPRYCHA

02.06.2022, godz. 10.00

W samochodzie rośnie brzuch, na rowerze zdrowy duch

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

02.06.2022, godz. 11.00

próba męskiego zespołu wokalnego

instruktorzy: C. Górski

SKLEROZA nam nie grozi!

02.06.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA po raz pierwszy

02.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

03.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Popołudnie dla umysłu

03.06.2022, godz. 14.00

łamigłówki, rebusy, krzyżówki

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Sobota z muzyką łatwą, lekką i przyjemną

04.06.2022, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Zaułek Puchaczy gra!

06.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Czerwcowe rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

06.06.2022, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

07.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

07.06.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

BINGO!

07.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

08.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

08.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

08.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Tęga Głowa

08.06.2022, godz. 16.00

Ekstremalny turniej wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

W poszukiwaniu lata

09.06.2022, godz. 10.00

wycieczka na dwóch kółkach sekcji rowerowej SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

09.06.2022, godz. 11.00

próba męskiego zespołu wokalnego

instruktorzy: C. Górski

SKLEROZA nam nie grozi!

09.06.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

09.06.2022, godz. 16.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

10.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

10.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Sekcja strzelecka Janka Kosa zaprasza

11.06.2022, godz. 15.00

popołudnie w klubowym ogródku

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

13.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

SZLEMIKowe potyczki

13.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J.Szwedziński

Zmalujmy coś razem

14.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

14.06.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Porządki klubowej grządki

14.06.2022, godz. 12.00

instruktorzy

Remibrydż

14.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

15.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

15.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

15.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Zmalujmy coś razem

17.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Każda chwila tego warta by poprawić sprawność w DARTa!

17.06.2022, godz. 16.00

konkurs

instruktorzy: J. Szwedziński

PIKNIK EKOLOGICZNY

18.06.2022, godz. 10.00-17.00

w OTW Płotki – PRZYWITANIE LATA /zapisy od 13.06.2022 r., ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

20.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Turniej brydża sportowego sekcji SZLEMIK

20.06.2022, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

21.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

21.06.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

BINGO!

21.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

22.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

22.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

22.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca

22.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Co sił w nogach

23.06.2022, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

23.06.2022, godz. 11.00

próba męskiego zespołu wokalnego

instruktorzy: C. Górski

SKLEROZA nam nie grozi!

23.06.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA po raz drugi

23.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

e-senior

23.06.2022, godz. 16.00

Uroczyste zakończenie warsztatów komputerowych sekcji e-senior /wręczenie certyfikatów/

instruktorzy: A. Budych, J. Rutkowski

Zmalujmy coś razem

24.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

24.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

27.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Bez atu ze SZLEMIKiem

27.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Warsztaty ekologiczne

28.06.2022, godz. 6.30-22.00

w Ogrodach Tematycznych Hortulus i Hortulus Spectabilis w Dobrzycy /wieża, labirynt/ + popołudnie nad morzem w Mielnie /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

28.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

28.06.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remibrydż

28.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

29.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

29.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

29.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca

29.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Poznajemy okolice Piły na dwóch kółkach

30.06.2022, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

30.06.2022, godz. 11.00

próba męskiego zespołu wokalnego

instruktorzy: C. Górski

SKLEROZA nam nie grozi!

30.06.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

30.06.2022, godz. 16.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

01.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Zbieracze słówek na start!

01.07.2022, godz. 15.00

scrabble, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie dla umysłu z nagrodami

02.07.2022, godz. 15.00

krzyżówki, diagramy, rebusy

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zaułek Puchaczy gra!

04.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

SZLEMIK gra!

04.07.2022, godz. 15.00

letnie rozgrywki brydżowe

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

AKCJA LATO

05.07.2022, godz. 11.00

zajęcia rękodzielnicze /zapisy, ilość miejsc ograniczona/, RCK, plac Staszica 1

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

REMIBRYDŻ

05.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

06.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Zatrzymane w czasie

06.07.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

06.07.2022, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikowa

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

06.07.2022, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Gramy w BINGO!

06.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Czarna bila

07.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Aleinikowa

Wakacje z rękodziełem

08.07.2022, godz. 11.00

w Klubie Seniora /zapisy: 602 253 964, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Konkurs strzelecki

09.07.2022, godz. 15.00

sekcji im. Janka Kosa /ogródek klubowy/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

11.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

SZLEMIK bez atu

11.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Teatr to magia!

12.07.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

AKCJA LATO

12.07.2022, godz. 11.00

zajęcia rękodzielnicze /zapisy, ilość miejsc ograniczona/, RCK, plac Staszica 1

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Język światła

12.07.2022, godz. 15.00

spektakl teatralny na 45-lecie Klubu Seniora RCK

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

13.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Zatrzymane w czasie

13.07.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

13.07.2022, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikowa

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

13.07.2022, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

TYSIĄC dla każdego

13.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Wycieczka rowerowa

14.07.2022, godz. 10.00

sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Czarna bila

14.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: J. Aleinikowa

Wakacje z rękodziełem

15.07.2022, godz. 11.00

w Klubie Seniora /zapisy: 602 253 964, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

W klubowym obiektywie zdarzeń

15.07.2022, godz. 16.00

pokaz zdjęć z działalności klubu z sekcją Studio 68

instruktorzy: J. Szwedziński

Lipowa herbatka przy muzyce

16.07.2022, godz. 16.00

popołudnie z muzyką /wspólne śpiewanie, wolny mikrofon dla każdego/

instruktorzy: J. Aleinikowa, R. Bekta

Zaułek Puchaczy gra!

18.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Brydżowy poniedziałek

18.07.2022, godz. 15.00

z sekcją SZLEMIK

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

19.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia!

19.07.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

AKCJA LATO

19.07.2022, godz. 11.00

zajęcia rękodzielnicze /zapisy, ilość miejsc ograniczona/, RCK, plac Staszica 1

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

REMIBRYDŻ

19.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

20.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Zatrzymane w czasie

20.07.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

20.07.2022, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikowa

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

20.07.2022, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Mądrej głowie…

20.07.2022, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Letnie trasy rowerowe

21.07.2022, godz. 10.00

z sekcją SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Czarna bila

21.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

22.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Wakacje z rękodziełem

22.07.2022, godz. 11.00

w Klubie Seniora /zapisy: 602 253 964, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zbieracze słówek na start!

22.07.2022, godz. 15.00

scrabble, cz. 2

instruktorzy: J. Aleinikowa

Letni piknik ekologiczny

23.07.2022, godz. 10.00-17.00

w OTW Płotki /zapisy od 18.07.2022, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: R. Bekta, .J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

25.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

SZLEMIK w poniedziałek!

25.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki sekcji brydżowej

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

26.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia!

26.07.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

AKCJA LATO

26.07.2022, godz. 11.00

zajęcia rękodzielnicze /zapisy, ilość miejsc ograniczona/, RCK, plac Staszica 1

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Gramy w BINGO!

26.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

27.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Zatrzymane w czasie

27.07.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

27.07.2022, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikowa

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

27.07.2022, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

TYSIĄC dla każdego

27.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Wsiadaj na rower i ruszaj po zdrowie!

28.07.2022, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Czarna bila

28.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

29.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Wakacje z rękodziełem

29.07.2022, godz. 11.00

w Klubie Seniora /zapisy: 602 253 964, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Letnia rozgrywka w DARTa

29.07.2022, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Lipcowe smaki sekcji kulinarnej SMAK

30.07.2022, godz. 15.00

warsztaty dla członków sekcji

instruktorzy: A. Budych

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj