×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokaż politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać zmieniona.

Archiwum Klub Seniora 2021

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

01.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Ogrodowy zawrót głowy z teatrem UBU

01.06.2021, godz. 11.00

/ogród/

instruktorzy

Zatrzymane w czasie

02.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

04.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Na biało czarnej szachownicy

04.06.2021, godz. 16.00

rozgrywki warcabowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

07.06.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

07.06.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

08.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

08.06.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Wytrwaj do końca, wygraj w TYSIĄCA

08.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

09.06.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

09.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Literka do literki

09.06.2021, godz. 15.00

SCRABBLE

instruktorzy: R. Bekt

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

10.06.2021, godz. 11.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA kobiet

10.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

11.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Jak masz farta, zagraj w DART’a

11.06.2021, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

14.06.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

14.06.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

15.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

15.06.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA mężczyzn

15.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

16.06.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

16.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Przy remiku emocji bez liku!

16.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

17.06.2021, godz. 11.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

TEATR ILUZJI

17.06.2021, godz. 16.00

w wykonaniu Janusza "Tristo" Popiela /scena plenerowa Klubu Seniora/

instruktorzy: A. Budych, J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

18.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA kobiet

18.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

21.06.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

21.06.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

22.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

22.06.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Wytrwaj do końca, wygraj w TYSIĄCA

22.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

23.06.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

23.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Trudny quiz dla wybranych!

23.06.2021, godz. 16.00

instruktorzy: R.Bekta

Powitanie lata

24.06.2021, godz. 10.00

piknik w OTW Płotki /zapisy/

instruktorzy

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

24.06.2021, godz. 11.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

25.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Strzelamy jak Janek Kos

25.06.2021, godz. 13.00

konkurs strzelecki

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

28.06.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

28.06.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

29.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

29.06.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA mężczyzn

29.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

30.06.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

30.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Przy remiku emocji bez liku!

30.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński