fbpx

Archiwum Klub Seniora 2021

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

01.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Ogrodowy zawrót głowy z teatrem UBU

01.06.2021, godz. 11.00

/ogród/

instruktorzy

Zatrzymane w czasie

02.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

04.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Na biało czarnej szachownicy

04.06.2021, godz. 16.00

rozgrywki warcabowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

07.06.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

07.06.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

08.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

08.06.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Wytrwaj do końca, wygraj w TYSIĄCA

08.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

09.06.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

09.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Literka do literki

09.06.2021, godz. 15.00

SCRABBLE

instruktorzy: R. Bekt

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

10.06.2021, godz. 11.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA kobiet

10.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

11.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Jak masz farta, zagraj w DART’a

11.06.2021, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

14.06.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

14.06.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

15.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

15.06.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA mężczyzn

15.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

16.06.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

16.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Przy remiku emocji bez liku!

16.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

17.06.2021, godz. 11.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

TEATR ILUZJI

17.06.2021, godz. 16.00

w wykonaniu Janusza "Tristo" Popiela /scena plenerowa Klubu Seniora/

instruktorzy: A. Budych, J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

18.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA kobiet

18.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

21.06.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

21.06.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

22.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

22.06.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Wytrwaj do końca, wygraj w TYSIĄCA

22.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

23.06.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

23.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Trudny quiz dla wybranych!

23.06.2021, godz. 16.00

instruktorzy: R.Bekta

Powitanie lata

24.06.2021, godz. 10.00

piknik w OTW Płotki /zapisy/

instruktorzy

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

24.06.2021, godz. 11.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

25.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Strzelamy jak Janek Kos

25.06.2021, godz. 13.00

konkurs strzelecki

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

28.06.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

28.06.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

29.06.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

29.06.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA mężczyzn

29.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

30.06.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

30.06.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Przy remiku emocji bez liku!

30.06.2021, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Sekrety ogrodu

01-31.07.2021

wystawa prac E. Ilony Banach-Wach z grupy plastycznej PLAMA w galerii Labirynt PSM L-W w Pile, ul. Sikorskiego 33 /po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 506-081-469/

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

01.07.2021, godz. 9.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

01.07.2021, godz. 11.00

Lampiony z bibuły /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNEJ BILI CZAR

01.07.2021, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Popołudnie dla umysłu

02.07.2021, godz. 15.00

krzyżówki z nagrodami

instruktorzy: P. Wojnarowski

W krainie bajek i legend

05-30.07.2021

wystawa kukiełek wzorowanych na postaciach z Bestiariusza Słowiańskiego /projekt i wykonanie – Anna Budych/

instruktorzy: A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

05.07.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

05.07.2021, godz. 11.00

Filcowanie na sucho /kukiełki/ zapisy

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

06.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

06.07.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Z tysiącem w rękach

06.07.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

07.07.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

07.07.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa

07.07.2021, godz. 16.00

Quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

08.07.2021, godz. 9.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

Pięknie, zdrowo, rowerowo

08.07.2021, godz. 10.00

wycieczka rowerowa

instruktorzy: R. Bekta

WAKACJE U SENIORA

08.07.2021, godz. 11.00

Ważka z koralików /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNEJ BILI CZAR

08.07.2021, godz. 15.00

edycja mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

09.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Strzelamy jak Janek Kos

09.07.2021, godz. 13.00

konkurs strzelecki

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

12.07.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

12.07.2021, godz. 11.00

Quilling /artystyczne kartki zdobione formami z pasków papieru/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

13.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Od słowa do słowa i rozgrywka gotowa

13.07.2021, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

14.07.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

14.07.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Remikowe rozdanie

14.07.2021, godz. 15.00

remibrydż, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

WAKACJE U SENIORA

15.07.2021, godz. 11.00

Kreatywne druty w akcji /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNEJ BILI CZAR

15.07.2021, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Piknik ekologiczny w OTW Płotki

16.07.2021, godz. 10.00-17.00

/zapisy, zbiórka parking przy Netto, ul. Bydgoska/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

WAKACJE U SENIORA

19.07.2021, godz. 11.00

Wyklejane obrazy /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

19.07.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

20.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Z tysiącem w rękach

20.07.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

21.07.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Mistrzostwa warcabowej szachownicy

21.07.2021, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

WAKACJE U SENIORA

22.07.2021, godz. 11.00

Zwierzaki z pomponów /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNEJ BILI CZAR

22.07.2021, godz. 15.00

edycja mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Warsztaty ekologiczne Kołobrzeg 2021

23.07.2021

+ latarnia morska + Muzeum Figur Woskowych /zapisy/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

WAKACJE U SENIORA

26.07.2021, godz. 11.00

Malowanie na szkle /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

26.07.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

27.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Od słowa do słowa i rozgrywka gotowa

27.07.2021, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

28.07.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Remikowe rozdanie

28.07.2021, godz. 15.00

remibrydż, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

WAKACJE U SENIORA

29.07.2021, godz. 11.00

Lniane torby /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Lipcowe smaczki

29.07.2021, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

30.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

DART grzechu wart

30.07.2021, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

02.08.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zbieracze słówek na start

02.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Remibrydż

03.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry – Pilanki i Srebrna Nuta

04.08.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

PIKNIK ekologiczny w OTW Płotki

04.08.2021, godz. 10.30-17.00

/zapisy, zbiórka parking przy NETTO, ul. Bydgoska/

instruktorzy: J. Szwedziński, E. Porazińska-Bednarek

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

05.08.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE W KLUBIE SENIORA

05.08.2021, godz. 11.00

polarowe poduszki

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Gawęda Pilska

05.08.2021, godz. 14.00

"Lotnicza Piła" /scena plenerowa Klubu Seniora/

instruktorzy: J. Szwedziński

Turniej strzelecki im. Janka Kosa

06.08.2021, godz. 13.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

06.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

09.08.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Róbta co chceta!

09.08.2021, godz. 15.00

instruktorzy: R. Bekta

Teatr ma w sobie magię

10.08.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Z 1000 raźniej

10.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry – Pilanki i Srebrna Nuta

11.08.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

MIKROFON DLA KAŻDEGO

11.08.2021, godz. 16.00

seniorskie prezentacje artystyczne

instruktorzy: R. Bekta, J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

12.08.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Gawęda Pilska

12.08.2021, godz. 14.00

"Kolejowa Piła" /scena plenerowa Klubu Seniora/

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

13.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

16.08.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Remibrydż

16.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Teatr ma w sobie magię

17.08.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

DART udziału wart!

17.08.2021, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry – Pilanki i Srebrna Nuta

18.08.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

18.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

19.08.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Gawęda Pilska

19.08.2021, godz. 14.00

"Poznajcie Piete Kuhr" /scena plenerowa Klubu Seniora/

instruktorzy: J. Szwedziński

Koncert plenerowy zespołu ZAUŁEK PUCHACZY

20.08.2021, godz. 16.00

ogród, scena plenerowa /wstęp wolny/

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

23.08.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE W KLUBIE SENIORA

23.08.2021, godz. 11.00

podkładki pod kubki DECOUPAGE

instruktorzy: A. Budych

Zbieracze słówek na start

23.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

24.08.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

24.08.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Z 1000 raźniej

24.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry – Pilanki i Srebrna Nuta

25.08.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

TĘGA GŁOWA

25.08.2021, godz. 16.00

sierpniowy oddech na quiz

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

26.08.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE W KLUBIE SENIORA

26.08.2021, godz. 11.00

malowanie na szkle

instruktorzy: A. Budych

Gawęda Pilska

26.08.2021, godz. 14.00

"Spacer po naszym mieście, czyli historyczny miszmasz" /scena plenerowa Klubu Seniora/

instruktorzy: J. Szwedziński

Warsztaty krajoznawcze "Na zamku w Gołuchowie"

27.08.2021, godz. 6.00-20.00

park, powozownia, oficyna, zagroda żubrów i koników polskich /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

30.08.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE W KLUBIE SENIORA

30.08.2021, godz. 11.00

artystyczne malowanie twarzy

instruktorzy: A. Budych

WARCABIŚCI na start

30.08.2021, godz. 16.00

rozgrywki na biało czarnej szachownicy

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

31.08.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

31.08.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA

31.08.2021, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Akrylowe fantazje w miniaturze

01-30.09.2021

wystawa prac E. Ilony Banach–Wach z sekcji PLAMA w filii nr 4 PiMBP w Pile, al. Powst. Wlkp.62 w godzinach pracy biblioteki /tel. 67 351 0913/

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

01.09.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

01.09.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga Głowa

01.09.2021, godz. 16.00

Ekstremalny quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

02.09.2021, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

02.09.2021, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

03.09.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza - warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Scrabblomaniacy zapraszają do gry

03.09.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Kolorowe lata 60-te!

04.09.2021, godz. 16.00

koncert zespołów ROMAN & HENRYK oraz ZAUŁEK PUCHACZY

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

06.09.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIK gra!

06.09.2021, godz. 14.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Skleroza nam nie grozi

06.09.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

07.09.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza - warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

07.09.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Wrześniowy turniej w 1000

07.09.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

08.09.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

08.09.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Prawie brydż

08.09.2021, godz. 15.00

remi, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

09.09.2021, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

09.09.2021, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

10.09.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza - warsztaty

instruktorzy: A. Budych

To nie żart, to DART!

10.09.2021, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Pożegnanie lata

12.09.2021

w Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią /prezentacje artystyczne klubowych zespołów i sekcji artystycznych/

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych, E. Porazińska-Bednarek, P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

13.09.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

13.09.2021, godz. 14.00

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi

13.09.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

14.09.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza - warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

14.09.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Jesień tuż, tuż

14.09.2021, godz. 16.00

deklamacja lub czytanie wierszy o jesieni /konkurs dla seniorów/

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

15.09.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

15.09.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

POŻEGNANIE LATA

15.09.2021, godz. 12.00

Piknik w klubowym ogrodzie /zapisy/

instruktorzy

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

16.09.2021, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

16.09.2021, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

17.09.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza - warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Scrabblomaniacy zapraszają do gry

17.09.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Ceramiczne piękno

18.09.2021, godz. 15.00

warsztaty rękodzielnicze z sekcją AMFORA i KUFEREK RÓŻNOŚCI /zapisy/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Gramy w szlema ze SZLEMIK’iem

20.09.2021, godz. 14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Skleroza nam nie grozi

20.09.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

21.09.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza - warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

21.09.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Wrześniowy turniej w 1000

21.09.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

22.09.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

22.09.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Prawie brydż

22.09.2021, godz. 15.00

remi, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

23.09.2021, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

23.09.2021, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

24.09.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza - warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Janki kosy do broni

24.09.2021, godz. 13.00

turniej strzelecki

instruktorzy: P. Wojnarowski

DZIEŃ CHŁOPAKA NA PARKIECIE

25.09.2021, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

27.09.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIK’owy zawrót głowy

27.09.2021, godz. 14.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi

27.09.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

28.09.2021, godz. 10.00

sekcja PLAMA zaprasza - warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

28.09.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Popołudnie dla umysłu

28.09.2021, godz. 15.00

krzyżówki, rebusy

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

29.09.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

29.09.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Warcaby, warcaby dla chłopa i baby

29.09.2021, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

30.09.2021, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

Jesień na talerzu

30.09.2021, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

SENIORSKIE GRZYBOBRANIE

01.10.2021, godz. 9.00

/zapisy, wyjazd uzależniony od pogody/

instruktorzy

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

01.10.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

FOTOGRAFII CZAR

02.10.2021, godz. 15.00

pokaz zdjęć z sekcją STUDIO 68

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

04.10.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIK GRA!

04.10.2021, godz. 14.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

04.10.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

05.10.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

05.10.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Październikowe spotkanie z remibrydżem

05.10.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

06.10.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

06.10.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Wytęż umysł

06.10.2021, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej Tęga Głowa

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

07.10.2021, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

07.10.2021, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

08.10.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Całoroczne podsumowanie działalności sekcji strzeleckiej im. Janka Kosa

08.10.2021, godz. 13.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

09.10.2021, godz. 15.00

z sekcją SMAK /zapisy/

instruktorzy: A. Budych, R. Bekta, E. Porazińska-Bednarek

Zaułek Puchaczy gra!

11.10.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIKowy zawrót głowy

11.10.2021, godz. 14.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

11.10.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

12.10.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Klub przyjaźni seniora z juniorem – artystyczne poranki

12.10.2021, godz. 10.00

zajęcia plastyczne w świetlicy SP2 w Pile

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Teatr to magia

12.10.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Spacery historyczne

12.10.2021, godz. 15.00

Piła inaczej /wykład/

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

13.10.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

13.10.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

TYSIĄC dla tysięcy

13.10.201, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

14.10.2021, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

14.10.2021, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

15.10.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

15.10.2021, godz. 15.00

zabawa w słówka, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Pokochaj jesień

16.10.2021, godz. 16.00

koncert duetu Magdalena Sucheta i Przemysław Wojnarowski

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

18.10.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czterech do brydża

18.10.2021, godz. 14.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

18.10.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

19.10.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

19.10.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Październikowe spotkanie z remibrydżem

19.10.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

20.10.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

20.10.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

WARCABY dla chłopa i baby!

20.10.2021, godz. 15.00

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

21.10.2021, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

21.10.2021, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

22.10.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Do gry w DART’a niepotrzebna karta

22.10.2021, godz. 16.00

rozrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Sobotnie popołudnie z teatrem UBU

23.10.2021, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

25.10.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIK w komplecie

25.10.2021, godz. 14.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

25.10.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

26.10.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

26.10.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Spacery historyczne

26.10.2021, godz. 15.00

Piła inaczej /wykład/

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI i SREBRNA NUTA

27.10.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

27.10.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

TYSIĄC dla tysięcy

27.10.201, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

28.10.2021, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

28.10.2021, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

29.10.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

29.10.2021, godz. 15.00

zabawa w słówka, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Jesienna zabawa taneczna

30.10.2021, godz. 16.00

/zapisy od 25.10/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

02.11.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna nuta

03.11.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

03.11.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Klubowe ZADUSZKI

03.11.2021, godz. 16.00

program poetycki w wykonaniu TEATRU UBU

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

04.11.2021, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P.Wojnarowski

Czarna bila mężczyzn

04.11.2021, godz. 15.00

podsumowanie rozgrywek całorocznych

instruktorzy: A. Budych

INAUGURACJA obchodów Dni Seniora 2021

05.11.2021, godz. 16.00

omówienie propozycji programowych, towarzyskie spotkanie przy kawie, koncert "Powróćmy jak za dawnych lat" P. Grabarz–Szmajda, R. Tworek, M. Kwaśniak, /sala kameralna RCK/

instruktorzy

Mała scena, wielka sztuka

06.11.2021, godz. 16.00

SKLEROZA nam nie grozi! – sobotnie zakulisowe popołudnie z kabaretem SKLEROZA

instruktorzy: J. Szwedziński

O mój rozmarynie…

07.11.2021, godz. 17.00

koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości, występ zespołów PILANKI, SREBRNA NUTA i BALLADA, /sala kameralna RCK/

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

08.11.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Literka do literki

08.11.2021, godz. 15.00

podsumowanie całorocznych rozgrywek w SCRABBLE

instruktorzy: J. Szwedziński

Skleroza nam nie grozi!

08.11.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

09.11.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Klub przyjaźni seniora z juniorem – artystyczne poranki

09.11.2021, godz. 10.00

zajęcia plastyczne w świetlicy SP2 w Pile

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Teatr to magia

09.11.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Karciane potyczki

09.11.2021, godz. 15.00

roczne podsumowanie rozgrywek w 1000

instruktorzy: J. Szwdziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna nuta

10.11.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Mała scena, wielka sztuka

10.11.2021, godz. 16.00

zakulisowe spotkanie z sekcjami AMFORA i KUFEREK RÓŻNOŚCI – wystawa twórczości

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Udział seniorów w obchodach Narodowego Święta Niepodległości

11.11.2021, godz. 12.00

instruktorzy: A. Budych

Koncert patriotyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości

11.11.2021, godz. 17.00

Szydłowo, kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy /występ zespołów PILANKI, SREBRNA NUTA i BALLADA/

instruktorzy: P.Wojnarowski

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

12.11.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatralne spotkanie międzypokoleniowe z młodzieżą z teatru MDK w Pile

12.11.2021, godz. 18.00

instruktorzy: R. Bekta

Mała scena, wielka sztuka

13.11.2021, godz. 16.00

BALLADA i PILANKI zapraszają - zakulisowe spotkania z zespołami wokalnymi

instruktorzy: P.Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

15.11.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Skleroza nam nie grozi!

15.11.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

16.11.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

16.11.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remibrydż

16.11.2021, godz. 15.00

podsumowanie roczne rozgrywek

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna nuta

17.11.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

17.11.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

JĘZYK ŚWIATŁA

17.11.2021, godz. 16.00

spektakl w wykonaniu Aleksandry Dudziak–Majdańskiej /kompozytorki, mgr sztuki, multiinstrumentalistki, wokalistki, autorki tekstów/

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

18.11.2021, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P.Wojnarowski

JUBILEUSZ GRUPY PLASTYCZNEJ "PLAMA"

18.11.2021, godz. 17.00

30-lecie działalności, koncert "Przeboje polskiej muzyki rozrywkowej" D. Barszczyk, Ł. Lenart, R. Tworek, /sala kameralna RCK/

instruktorzy

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

19.11.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Mała scena, wielka sztuka

19.11.2021. godz. 16.00

artystyczne popołudnie za kulisami zespołu Zaułek Puchaczy

instruktorzy: P. Wojnarowski

Siwy dym

20.11.2021, godz. 16.00

program satyryczny w wykonaniu Marka Mality i Iwony Niedzielskiej /ilość miejsc ograniczona, zapisy/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

22.11.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Turniej Klubowego Brydża Sportowego

22.11.2021, godz. 14.00

o Puchar Dyrektora Regionalnego Centrum Kultury FE

instruktorzy: J. Szwedziński

Skleroza nam nie grozi!

22.11.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

23.11.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

23.11.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA kobiet

23.11.2021, godz. 15.00

podsumowanie roczne

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna nuta

24.11.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

24.11.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Wytęż umysł

24.11.2021, godz. 16.00

suma wiedzy powszechnej Tęga Głowa

instruktorzy: R. Bekta

Jubileusz chóru SREBRNA NUTA

25.11.2021, godz. 17.00

40-lecie działalności, koncert "W jesiennych rytmach" H. Zimmermann, /sala kameralna RCK/

instruktorzy

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

26.11.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

DART – ostatnia rozgrywka!

26.11.2021, godz. 16.00

podsumowanie roczne

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie ze SMAKiem

27.11.2021, godz. 15.00

warsztaty kulinarne

instruktorzy: A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

29.11.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

ANDRZEJKI

29.11.2021, godz. 18.00-24.00

/zabawa taneczna z dj’em/, bar MOONA /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

30.11.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

30.11.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Popołudnie dla umysłu

30.11.2021, godz. 16.00

krzyżówki, rebusy

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

01.12.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

01.12.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Mała scena, wielka sztuka

01.12.2021, godz. 16.00

za kulisami teatru UBU

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

02.12.2021, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Powrót do przeszłości, złota jesień życia

02.12.2021, godz. 17.00

B. I. Podwika – wystawa fotografii

instruktorzy

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

03.12.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Mikołajki ze sztuką

04.12.2021, godz. 11.00

świąteczne warsztaty plastyczne dla seniorów z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Zaułek Puchaczy gra!

06.12.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Mikołajkowy zawrót głowy

06.12.2021, godz. 15.00

turniej gier planszowych

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

07.12.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

07.12.2021, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Mała scena, wielka sztuka

07.12.2021, godz. 16.00

zakulisowe spotkanie z zespołem NIEZAPOMINAJKI

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

08.12.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Magiczne święta

08.12.2021, godz. 10.00

mikołajkowe zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Remibrydż z czekoladowym Mikołajem

08.12.2021, godz. 15.00

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

09.12.2021, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czarna Bila

09.12.2021, godz. 15.00

rozgrywki mikołajkowe kobiet

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

10.12.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Pilski Jarmark Bożonarodzeniowy

10-12.12.2021, godz. 12.00-20.00

stoiska z rękodziełem, przysmaki świąteczne, warsztaty plastyczne, MOTOMIKOŁAJE, Plac Konstytucji 3 Maja

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Zakończenie DNI SENIORA 2021

11.12.2021, godz. 16.00

podsumowanie całorocznej działalności Klubu Seniora RCK, omówienie planów pracy na 2022 rok /sala kameralna RCK/, koncert "Klenczon Projekt" /sala widowiskowa RCK/

instruktorzy

Zaułek Puchaczy gra!

13.12.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SZLEMIK

13.12.2021, godz. 15.00

grudniowy turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

14.12.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

14.12.2021, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Mikołajkowy TYSIĄC!

14.12.2021, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

15.12.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

15.12.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

16.12.2021, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czarna Bila

16.12.2021, godz. 15.00

rozgrywki mikołajkowe mężczyzn

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

17.12.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rzutka do tarczy Mikołajowi wystarczy

17.12.2021, godz. 16.00

świąteczny turniej DART’a

instruktorzy: J. Szwedziński

DNI SENIORA 2021

18.12.2021, godz. 16.00

pokaz zdjęć

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

20.12.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Gra bez atu

20.12.2021, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

21.12.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

21.12.2021, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Wigilia seniorska

21.12.2021, godz. 16.00

Klubowy opłatek bożonarodzeniowy - Wigilia seniorska /zapisy – ilość miejsc ograniczona, sala kameralna RCK/

instruktorzy

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

22.12.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

22.12.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa w czapce Św. Mikołaja

22.12.2021, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

23.12.2021, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

27.12.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Kontra i rekontra

27.12.2021, godz. 15.00

turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

28.12.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

28.12.2021, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Róbta co chceta!

28.12.2021, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

29.12.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

29.12.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

SCRABBLEMANIA

29.12.2021, godz. 15.00

z Mikołajem w "słowie"!

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

30.12.2021, godz. 11.30

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Spotkanie ze SMAKiem

30.12.2021, godz. 15.00

"Warsztaty kulinarne - sylwestrowe przekąski" /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

31.12.2021, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj