×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokaż politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać zmieniona.

Archiwum Klub Seniora 2017

Kontra i rekontra

02.01.2017. godz. 14.00

turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych, J. Szwedziński

"Tysiącem" otwieramy Nowy Rok

03.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. I

intruktorzy: G. Urbanowicz, J. Szwedziński

"Słońce oświeca świat, wiedza oświeca ludzi"

04.01.2017, godz. 16.00

konkurs wiedzy "Wiem wszystko"

intruktorzy: R. Bekta, J. Szwedziński

Trendy babcia i cool dziadek

05.01.2017, godz. 9.00

plastyczne zajęcia integracyjne w świetlicy SP 2

intruktorzy: A. Budych

Czarna bila kobiet

05.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe, cz. I

intruktorzy: M. Zaleski

Karnawał czas zacząć

07.01.2017, godz. 16.00

zabawa taneczna

intruktorzy: J. Szwedziński

Inwit czy rebit?

09.01.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMiK

intruktorzy: A. Budych, J. Szwedziński

Jak o zdrowie dbasz, tak masz

10.01.2017

porady farmaceutyczne dla seniorów

intruktorzy: G. Urbanowicz, J. Szwedziński

Ile wart jest DART?

11.01.2017, godz. 16.00

rozgrywki

intruktorzy: J. Szwedziński, R. Bekta

Scrabblomania

12.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. I

intruktorzy: R. Bekta

Miłośnicy 64 pól na start

12.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki szachowe

intruktorzy: M. Zaleski

Pilskie skandale małe i duże

13.01.2017, godz. 16.00

gawęda historyczna

intruktorzy: J. Szwedziński

Karnawałowe spotkanie z sekcją kulinarną SMAK

14.01.2017, godz. 16.00

intruktorzy: A. Budych

25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15.01.2017, godz. 15.00

gramy również dla siebie

intruktorzy: R. Bekta, A. Budych, G. Urbanowicz

Nie bądź przechera, wistuj w kolor partnera

16.01.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

intruktorzy: J. Szwedziński

Remibrydża czas zacząć

17.01.2017, godz. 15.00

inauguracja całorocznych rozgrywek

intruktorzy: G. Urbanowicz, J. Szwedziński

Scrabblomanii ciąg dalszy

18.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. II

intruktorzy: J. Szwedziński

Otwierając kuferek różności

18.01.2017, godz. 15.00

zajęcia rękodzielnicze

intruktorzy: A. Budych

Bila to nie petarda, każdy może grać w bilarda

19.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. I

intruktorzy: M. Zaleski

Bile do łuzy

20.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe kobiet, cz. II

intruktorzy: J. Szwedziński

Dzień Babci i Dziadka z kabaretem SKLEROZA

21.01.2017, godz. 16.00

intruktorzy: M. Zaleski

Szlem albo szlemik

23.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych, J. Szwedziński

"1000" raz jeszcze

24.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. II

intruktorzy: G. Urbanowicz, J. Szwedziński

"Salon fotograficzny" dla babci i dziadka

25.01.2017, godz. 16.00

stylizowane zdjęcia dla wnuka

intruktorzy: R. Bekta, J. Szwedziński

Remi z brydżem się spotkają…

26.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. II

intruktorzy: M. Zaleski

Jakie to miejsce, jaka to ulica?

27.01.2017, godz. 16.00

konkurs fotograficzny

intruktorzy: J. Szwedziński, M. Zaleski

W karnawale, w karnawale młodzy czy starzy idą na bale

28.01.2017, godz. 16.00

zabawa karnawałowa

intruktorzy: G. Urbanowicz

Prawie noworoczny turniej

30.01.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych, J. Szwedziński

Bila to nie petarda, każdy może grać w bilarda

31.01.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. II

intruktorzy: G. Urbanowicz

Ferie u seniora

30.01.2017, godz. 11.00

Zaczarowany świat filcu

intruktorzy: A. Budych

Ferie u seniora

31.01.2017, godz. 11.00

Biżuteria z modeliny

intruktorzy: A. Budych

Tredny babcia i cool dziadek

01.02.2017

wystawa prac p. A. Lesińskiej, filia biblioteki nr 4

intruktorzy: A. Budych

Ferie u seniora

01.02.2017, godz. 11.00

Filcowanie na sucho

intruktorzy: A. Budych

Z tysiącem w karnawałowym nastroju

01.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. I

intruktorzy: M. Zaleski

Ferie u seniora

02.02.2017, godz. 11.00

Integracyjne spotkanie przy muzyce z dziećmi ze SP nr 2

intruktorzy: A. Budych, M. Zaleski

Czarna Bila

02.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

intruktorzy: J. Szwedziński

Ferie u seniora

03.02.2017, godz. 11.00

Maski karnawałowe

intruktorzy: A. Budych

Zima w obiektywie

03.02.2017, godz. 16.00

Spotkanie sekcji fotograficznej MIGAWKA

intruktorzy: J. Szwedziński

Sobotnie spotkanie z muzyką

04.02.2017, godz. 16.00

występ zespołu PILANKI, wokalistki Anny Ciechanowskiej, skrzypaczki Anny Zaleskiej i Jagody Pachowicz oraz trębacza Marcina Wawrzyniaka

intruktorzy: M. Zaleski

Karnawałowe spotkanie sekcji SZLEMIK

06.02.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Ferie u seniora

07.02.2017, godz. 9.00

Integracyjne spotkanie z dziećmi ze SP nr 2

intruktorzy: A. Budych

Z remibrydżem w nowy rok

07.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Traf w 10

08.02.2017, godz. 16.00

Konkurs DART-a

intruktorzy: J. Szwedziński

Spotkanie z psychologiem A. Majer

08.02.2017, godz. 17.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Czarna Bila

09.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Scrabble w lutym

10.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: A. Budych

Walentynki 2017

11.02.2017, godz. 16.00

Kochaj albo ...tańcz!!!

intruktorzy: J. Szwedziński

Turniej brydżowy w zimowej scenerii

13.02.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A.Budych

Historia wyzwolenia Piły w 1945 r.

14.02.2017, godz. 15.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Czarna Bila

15.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

16.02.2017, godz. 9.00

Artystyczne prezentacje dzieci ze SP nr 2

intruktorzy: A. Budych

Z tysiącem w karnawałowym nastroju

16.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

Z remibrydżem w nowy rok

17.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Spotkanie z autorką nowego tomu poezji pt. PRZEMYŚLENIA - Józefą Girzak

18.02.2016, godz. 16.00

intruktorzy: R. Bekta, J. Szwedziński

Szlemikowe rozdanie

20.02.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Czarna Bila

21.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Scrabble w lutym

21.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

Dość trudny konkurs wiedzy powszechnej

22.02.2017, godz. 16.00

intruktorzy: R. Bekta

Szach-mat

23.02.2017, godz. 15.00

rozgrywki szachowo - warcabowe

intruktorzy: M. Zaleski

Muzyczny quiz w karnawałowych ruchach

24.02.2017, godz. 16.00

intruktorzy: M. Zaleski

Ostatki, czyli podkoziołek

25.02.2017, godz. 16.00

zapustowy zawrót głowy

intruktorzy: J. Szwedziński

Rozgrywki sekcji brydżowej SZLEMIK

27.02.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

ZAUŁEK PUCHACZY żegna karnawał 2017

28.02.2017, godz. 16.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Trendy babcia i cool dziadek

01.03.2017

wystawa prac p. Alicji Lesińskiej i p. Wandy Piszczeckiej, filia biblioteki nr 4 i nr 6

intruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

01.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Tysiąc po raz pierwszy

02.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Scrabble w marcu

03.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Spotkanie autorskie

04.03.2017, godz. 16.00

z p. J. M. Roślickim - dziennikarzem, publicystą, autorem książki "Myśli zebrane"

intruktorzy: J. Szwedziński

Marcowy turniej brydżowy

06.03.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Remibrydż

07.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Kobieto, kobieto, choć wiele masz wad, bez Ciebie cóż wart byłby ten świat

08.03.2017, godz. 16.00

Dzień Kobiet w klubie - popołudnie z zespołem BALLADA

intruktorzy: M. Zaleski

Trendy babcia i cool dziadek

09.03.2017, godz. 9.00

spotkanie z dziećmi z SP2

intruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

09.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Piła jako miasto wojewódzkie

10.03.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

PIŁA Foto-grafika

11.03.2017, godz. 16.00

wystawa

intruktorzy: A. Budych, R. Bekta

Szlemikowe rozdanie

13.03.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Wiosenne przebudzenie

13-19.03.2017

warsztaty rekreacyjno-wypoczynkowe, ośrodek wczasowy "Bursztynek" w Unieściu

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna Bila

14.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Konkurs wiedzy powszechnej

15.03.2017, godz. 16.00

intruktorzy: R. Bekta

Integracja międzypokoleniowa

16.03.2017, godz. 9.00

spotkanie z rękoziełem z dziećmi z SP2

intruktorzy: A. Budych

Tysiąc po raz drugi

17.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

Wiosna w obiektywie

18.03.2017, godz. 16.00

spotkanie sekcji MIGAWKA

intruktorzy: J. Szwedziński

Wiosenne rozgrywki sekcji brydżowej SZLEMIK

20.03.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Popołudnie z łamigłówką

21.03.2017, godz. 15.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Marcowe dartowanie

22.03.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Wiosna, wiosna - ach to Ty!!

23.03.2017, godz. 9.00

inauguracja sezonu wycieczek rowerowych

intruktorzy: R. Bekta

Remibrydż

24.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Wiosenny koncert

25.03.2017, godz. 16.00

występ uczniów Szkoły Muzycznej

intruktorzy: M. Zaleski

Turniej brydźowy w wiosennej scenerii

27.03.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

28.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Scrabble w marcu

29.03.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

Wiosenne peregrynacje rowerowe

30.03.2017, godz. 9.00

intruktorzy: R. Bekta

Rozgrywki szachowo-warcabowe

30.03.2017, godz. 15.00

intruktorzy: M. Zaleski

Wiosenne rękodzieło sekcji KUFEREK RÓŻNOŚCI

31.03.2017, godz. 15.00

intruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

01.04.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

"Trendy babcia i cool dziadek"

03.04.2017

wystawa prac p. Józefa Madajczaka, filia biblioteki nr 4 i nr 6

intruktorzy: A. Budych

Kwietniowy turniej brydżowy

03.04.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Remibrydż w wiosennej odsłonie

04.04.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Przepisy wielkanocne z przymrużeniem oka

05.04.2017, godz. 15.00

prima-aprilis z sekcją kulinarną SMAK

intruktorzy: A. Budych

"Rower nie truje, lecz ratuje!"

06.04.2017, godz. 9.00

kwietniowa wycieczka rowerowa, Piła i okolice

intruktorzy: R. Bekta

Rozgrywki w TYSIĄCA

06.04.2017, godz. 15.00

cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Sekcja rękodzielnicza KUFEREK RÓŻNOŚCI z przedświąteczną wizytą w świetlicy szkolnej SP2

07.04.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

07.04.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Piła jako miasto wojewódzkie

08.04.2017, godz. 16.00

sobotnie popołudnie z historią i sekcją fotograficzną MIGAWKA

intruktorzy: J. Szwedziński

Przedświąteczny turniej brydżowy

10.04.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Kwietniowe dartowanie

11.04.2017, godz. 15.00

intruktorzy: J. Szwedziński

"Trendy babcia i cool dziadek"

12.04.2017, godz. 10.00

integracja międzypokoleniowa, spotkanie członków sekcji PLAMA i dzieci z SP2

intruktorzy: A. Budych

5 SEKUND

12.04.2017, godz. 16.00

Kalambury De LUXE, konkurs z nagrodami "Graj z Władziem"

intruktorzy: J. Szwedziński

Czarna bila

13.04.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Rozstrzygnięcie konkursu na stroik wielkanocny

18.04.2017, godz. 15.00

intruktorzy: G. Urbanowicz, A. Budych

Czarna Bila

19.04.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

"Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy - cały ocean"

19.04.2017, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej Tęga głowa

intruktorzy: R. Bekta

Z wiatrem we włosach

20.04.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

intruktorzy: R. Bekta

SCRABBLE

20.04.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

"Zawsze istnieje właściwe posunięcie, trzeba je tylko znaleźć"

20.04.2017, godz. 15.00

rozgrywki szachowo-warcabowe

intruktorzy: M. Zaleski

Pokaz zdjęć klubowych

21.04.2017, godz. 15.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Międzynarodowy Dzień Ziemi

22.04.2017, godz. 15.00

wiosenne porządki klubowej grządki, grillowanie z sekcją SMAK

intruktorzy: G. Urbanowicz, A. Budych

Szlemikowe rozdanie w kwietniu

24.04.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Rozgrywki w TYSIĄCA

25.04.2017, godz. 15.00
cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Remibrydż w wiosennej odsłonie

26.04.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Poranek dla zdrowia

27.04.2017, godz. 9.00

"Niczego nie żałuj, przed siebie pedałuj", wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Konkurs strzelecki im. Janka Kosa

28.04.2017, godz. 16.00

inauguracja sezonu 2017

intruktorzy: M. Zaleski

Czarna Bila

29.04.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Kwietniowe pląsy

29.04.2017, godz. 16.00

wiosenna potańcówka

intruktorzy: M. Zaleski

Pilska Majówka na Wyspie

01-03.05.2017

wg programu

Trendy babcia i cool dziadek

02.05.2017

wystawa prac plastycznych sekcji PLAMA, filia biblioteki nr 4 i nr 6

intruktorzy: A. Budych

Wiosenna sesja zdjęciowa w klubowym ogrodzie z sekcją fotograficzną MIGAWKA

02.05.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Jednośladem przez świat

04.05.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

04.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Róbta co chceta

04.05.2017, godz. 16.00

popołudnie zajęć rekreacyjnych

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

05.05.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Majowe dart'owanie

05.05.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Wiosenne porządki klubowej grządki, wiosenne sianie i sadzenie kwiatów w klubowym ogródku

06.05.2017, godz. 15.00

intruktorzy: A. Budych, R. Bekta, G. Urbanowicz

Kurs j. angielskiego

08.05.2017, godz. 9.30

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

08.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Majowy turniej brydżowy

08.05.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Remibrydż

09.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: J. Szwedziński

Występ zespołu PILANKI podczas VII Miejskiego Konkursu Piosenki "Rozśpiewane pierwszaki" w SP2 w Pile

10.05.2017, godz. 10.45

intruktorzy: M. Zaleki, A. Budych

Czarnej Bili Czar

10.05.2017, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Rower - wspaniała rzecz! Wsiadasz i jedziesz gdzie chcesz!

11.05.2017, godz. 9.00

poranek na rowerze

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

11.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Zabawa słówkami, czyli SCRABBLE w maju

11.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

12.05.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Popołudnie z historią

12.05.2017, godz. 15.00

quiz "Jaka to ulica?"

intruktorzy: J. Szwedziński

Majówka rekreacyjna w Kalinie

13.05.2017, godz. 10.00

 

Kurs j. angielskiego

15.05.2017, godz. 9.30

 

Szlemikowe rozdanie

15.05.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

W 1000 siła

16.05.2017, godz. 15.00

majowe rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: J. Szwedziński

Występ zespołu BALLADA podczas VII Miejskiego Konkursu Piosenki "Rozśpiewane pierwszaki" w SP2 w Pile

17.05.2017, godz. 15.00

intruktorzy: M. Zaleski

Czarna Bila

17.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Czarnej Bili Czar

17.05.2017, godz 15.00

edycja kobiet, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Gdy tylko mogę jadę rowerem. Omijam korki, jestem na czele

18.05.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

18.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Remibrydż

18.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

19.05.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Majowe strzelanie z Jankiem Kosem

19.05.2017, godz, 16.00

intruktorzy: M. Zaleski

Tańcz, nie patrz na nic… muzyka nie zna granic!

20.05.2017, godz. 16.00

majowa potańcówka

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

22.05.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka dla seniorów

22.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Popołudnie ze szlemikiem

22.05.2017, godz. 14.00

rozgrywki

intruktorzy: A. Budych

W 1000 siła

23.05.2017, godz. 15.00

majowe rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Tęgiej głowie dość po słowie

24.05.2017, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej

intruktorzy: R. Bekta

Rowerem pilskimi szlakami

25.05.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

25.05.2017, godz. 9.00

integracyjne zajęcia plastyczne z sekcją KUREFEK RÓŻNOŚCI z SP2

intruktorzy: A. Budych

Gimnastyka dla seniorów

25.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Pewna ręka, bystre oko

25.05.2017, godz. 16.00

konkurs strzelecki im. Janka Kosa

intruktorzy: M. Zaleski

Pokaz kluboych zdjęć

26.05.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Dzień Matki

27.05.2017, godz. 16.00

program artystyczny w wykonaniu zespołu BALLADA z towarzyszeniem zespołu kameralnego

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

29.05.2017, godz. 9.30

intruktorzy: A. Budych

Gimnastyka dla seniorów

29.05.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki sekcji SZLEMIK

29.05.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

30.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki szachowo-warcabowe

30.05.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Zabawa słówkami, czyli SCRABBLE w maju

31.05.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

"PLAMA przedstawia"

01-30.06.2017

wystawa prac twórców sekcji Plama w filii biblioteki nr 4 i nr 6

intruktorzy: A. Budych, G. Urbanowicz

Na rowerze świat pięknieje

01.06.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

01.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Kurs j. angielskiego

02.06.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Czerwcowe dart'owanie

02.06.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Tylko dance ma sens

03.06.2017, godz. 16.00

czerwcowa potańcówka

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

05.06.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czerwcowy turniej brydżowy

05.06.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

05.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: A. Budych

Spotkanie autorskie z p. Alicją Lesińską

06.06.2017, godz. 9.30

autorką wierszy dla dzieci, filia biblioteki nr 6

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki szachowo-warcabowe

06.06.2017, godz. 15.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Spotkanie na czerwonym dywanie

07.06.2017, godz. 10.00

seniorska biesiada w Solcu Kujawskim

intruktorzy: M. Zaleski, J. Szwedziński

Trudny quiz dla wybranych

07.06.2017, godz. 16.00

intruktorzy: R. Bekta

Rowerem pilskimi szlakami

08.06.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa sekcji Srebrna szprycha

intruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

08.06.2017, godz. 10.00

spotkanie integracyjne z dziećmi z SP2 i sekcją Kuferek Różności

intruktorzy: A. Budych

Gimnastyka dla seniorów

08.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

SCRABBLE w czerwcu

08.06.2017, godz. 14.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

09.06.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Popołudnie z historią

09.06.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Babie Lato 2017

10.06.2017, godz. 6.30

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

12.06.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka dla seniorów

12.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Popołudnie ze szlemikiem

12.06.2017, godz. 14.00

rozgrywki

intruktorzy: J. Szwedziński

W "tysiąca" raz

13.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czarnej Bili Czar

14.06.2017, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Kurs j. angielskiego

16.06.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czerwcowe strzelanie z Jankiem Kosem

16.06.2017, godz. 16.00

intruktorzy: M. Zaleski

Chciałbym Ci dzisiaj taniec podarować…

17.06.2017, godz. 16.00

czerwcowe pląsy klubowe

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

19.06.2017, godz. 9.30

 

Gimnastyka dla seniorów

19.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki sekcji SZLEMIK

19.06.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

W "tysiąca" raz

20.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

SCRABBLE w czerwcu

21.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

W poszukiwaniu lata

22.06.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Gimnastyka dla seniorów

22.06.2017, godz. 13.00

RCK, pl. Staszica 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Remibrydż

22.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Uroczyste podsumowanie i wręczenie certyfikatów ukończenia całorocznego kursu I i II stopnia sekcji komputerowej e-senior

22.06.2017, godz. 16.00

 

Powitanie lata

23.06.2017, godz. 10.00

piknik rekreacyjny w Kalinie

Strzelamy jak Janek Kos

24.06.2017, godz. 16.00

konkurs strzelecki

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

26.06.2017, godz. 9.30

intruktorzy: R. Bekta

Szlemikowe rozdanie

26.06.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Czarna Bila

27.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

Czarnej Bili Czar

28.06.2017, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Remibrydż

29.06.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

Popołudnie z sekcją MIGAWKA

30.06.2017, godz. 16.00

pokaz klubowych zdjęć

intruktorzy: J. Szwedziński

Zabawa w cieniu zakwitającej lipy!

01.07.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

03.07.2017, godz. 9.30

intruktorzy: R. Bekta

Szlemik ze szlemikiem

03.07.2017, godz. 14.00

intruktorzy: M. Zaleski

Rozgrywki szachowo-warcabowe

04.07.2017, godz. 15.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Środowy quiz dla wytrwałych!

05.07.2017, godz. 16.00

intruktorzy: R. Bekta

Rowerowe trasy przez pilskie lasy!

06.07.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Remibrydż dla każdego

06.07.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

07.07.2017, godz. 10.00

intruktorzy: R. Bekta

Lipcowe dart'owanie

07.07.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Lipcowy konkurs strzelecki im. Janka Kosa

08.07.2017, godz. 16.00

intruktorzy: M. Zaleski

Popołudnie ze szlemikiem

10.07.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

W "tysiąca" raz

11.07.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Literka do literki

12.07.2017, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Na dwóch kółkach przez świat

13.07.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

intruktorzy: R. Bekta

Czarna bila

14.07.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Popołudnie z sekcją MIGAWKA

15.07.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Rozgrywki sekcji SZLEMIK

17.07.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Remibrydż dla każdego

18.07.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna bila

19.07.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

intruktorzy: A. Budych

Wakacyjne spotkanie z Kuferkiem Różności

20.07.2017, godz. 15.00

intruktorzy: A. Budych

Literka do literki

21.07.2017, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Edukacyjno-rekreacyjne spotkanie w DLP w Kalinie

22.07.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz, A. Budych

Szlemikowe rozdanie

24.07.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

W "tysiąca" raz

25.07.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna bila

26.07.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: A. Budych

Pokaz zdjęć klubowych

27.07.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Czarna bila

28.07.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Letnie smaki z sekcją SMAK

29.07.2017, godz. 15.00

warsztaty kulinarne

intruktorzy: A. Budych

Szlemik raz

31.07.2017, godz. 14.00

brydżowe rozgrywki sekcji SZLEMIK

intruktorzy: M. Zaleski

Od słowa do słowa i rozgrywka gotowa

01.08.2017, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

CZARNA BILA

02.08.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: A. Budych

Wakacje u seniora

03.08.2017, godz. 10.00

Zabawki mojego dziadka (zapisy)

intruktorzy: A. Budych

Zagrajmy w remibrydża

03.08.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Wakacje u seniora

04.08.2017, godz. 10.00

Zabawki mojego dziadka (zapisy)

intruktorzy: A. Budych

Sierpniowe dart'owanie

04.08.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Corso wystawa ROD w Pile

05.08.2017, godz. 12.00-17.00

występ klubowych zespołów artystycznych

intruktorzy: M. Zaleski

Szlemik raz

07.08.2017, godz. 14.00

brydżowe rozgrywki sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

08.08.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki szachowo - warcabowe

09.08.2017, godz. 15.00

intruktorzy: R. Bekta

Piraci szos

10.08.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

intruktorzy: R. Bekta

Wakacje u seniora

10.08.2017, godz. 10.00

Biżuteria z modeliny (zapisy)

intruktorzy: A. Budych

Tysiąc dla każdego

10.08.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Róbta co chceta

11.08.2017, godz. 15.00

zajęcia we własnym zakresie

intruktorzy: A. Budych

Drugie życie przedmiotów użytku domowego

12.08.2017, godz. 15.00

recycling z sekcją rękodzielniczą KUFEREK RÓŻNOŚCI

intruktorzy: A. Budych

Szlemik raz

14.08.2017, godz. 14.00

brydżowe rozgrywki

intruktorzy: M. Zaleski

Bez ciekawości nie ma mądrości

16.08.2017, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej "Tęga głowa"

intruktorzy: R. Bekta

Niczego nie żałuj, przed siebie pedałuj

17.08.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Wakacje u seniora

17.08.2017, godz. 10.00

Zaczarowany świat filcu (zapisy)

intruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

17.08.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

Wakacje u seniora

18.08.2017, godz. 10.00

Zaczarowany świat filcu

intruktorzy: A. Budych

Popołudnie z ZAUŁKIEM PUCHACZY

18.08.2017, godz. 16.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Z klubowej filmoteki

19.08.2017, godz. 16.00

wakacyjny seans filmowy

intruktorzy: R. Bekta

Karciane potyczki

21.08.2017, godz. 14.00

poniedziałkowe spotkania brydżowe

intruktorzy: A. Budych

Od słowa do słowa i rozgrywka gotowa

22.08.2017, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

I cóż nam więcej trzeba? - warcaby, ja i Ty

23.08.2017, godz. 15.00

rozgrywki

intruktorzy: R. Bekta

Rowerowe trasy przez pilskie lasy

24.08.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Wakacje u seniora

24.08.2017, godz. 10.00

Decoupage na tkaninie (zapisy)

intruktorzy: A. Budych

Zagrajmy w remibrydża

24.08.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

Wakacje u seniora

25.08.2017, godz. 10.00

Decoupage na tkaninie (zapisy)

intruktorzy: A. Budych

Optyka w służbie strzelca

25.08.2017, godz. 16.00

turniej strzelecki im. J. Kosa

intruktorzy: M. Zaleski

Letnie grillowanie

26.08.2017, godz. 10.00

piknik w DLP w Kalinie

intruktorzy: G. Urbanowicz. A. Budych

Kurs j. angielskiego

28.08.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Szlemik ze szlemikiem

28.08.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe

intruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

29.08.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Popołudnie z sekcją MIGAWKA

30.08.2017, godz. 16.00

pokaz klubowych zdjęć

intruktorzy: J. Szwedziński

Jeżdżę tu, jeżdżę tam, kocham rower, bo go mam

31.08.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Tysiąc dla każdego

31.08.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

01.09.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Spotkanie inauguracyjne sekcji e-senior

01.09.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Cel - pal

02.09.2017, godz. 16.00

strzelanie z broni pneumatycznej sekcji im. Janka Kosa

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

04.09.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gra w piki daje wyniki

04.09.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

04.09.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

intruktorzy: A. Budych

Plener malarski sekcji PLAMA

05.09.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Przy Remiku emocji bez liku

05.09.2017, godz. 15.00

turniej remibrydża, cz. 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Mistrzowie szachownicy do boju

06.09.2017, godz. 15.00

rozgrywki szachowe i warcabowe

intruktorzy: R. Bekta

Wycieczka rowerowa z sekcją SREBRNA SZPRYCHA

07.09.2017, godz. 9.00

intruktorzy: R. Bekta

Piosenki (nie)zakazane

07.09.2017, godz. 16.00

spektakl muzyczny

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

08.09.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Oleoteka

08.09.2017, godz. 16.00

zdrowotne właściwości oleju rydzowego i lnianego

intruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z historią i sekcją MIGAWKA

09.09.2017, godz. 16.00

wykład

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

11.09.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Pik i karo chodzą parą

11.09.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych

Scrabblomaniacy na start

12.09.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna Bila

13.09.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Niczego nie żałuj przed siebie pedałuj

14.09.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Wrześniowe rozgrywki w "1000"

14.09.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

15.09.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Pokaz klubowych zdjęć

15.09.2017, godz. 15.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Wieczór z BALLADĄ

16.09.2017, godz. 16.00

popołudnie muzyki i tańca

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

18.09.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Bez atu ze SZLEMIKIEM

18.09.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe

intruktorzy: A. Budych

Przy Remiku emocji bez liku

19.09.2017, godz. 15.00

turniej remibrydża, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna Bila

20.09.2017, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

Z wiatrem we włosach

21.09.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Jesień, jesień, jesień ach to TY

21.09.2017, godz. 16.00

jesienne muzyczne wariacje

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

22.09.2017, godz. 10.00

intruktorzy: A. Budych

Kto ma farta, ten gra w DARTA

22.09.2017, godz. 16.00

rozgrywki

intruktorzy: J. Szwedziński

Pożegnanie lata z Florynem w Unieściu

23.09.2017, godz. 10.00

Intruktorzy

Kurs j. angielskiego

25.09.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

25.09.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Czarna Bila

25.09.2017, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Scrabblomaniacy na start

26.09.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

Wiem wszystko

27.09.2017, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej

intruktorzy: R. Bekta

Jesienne szlaki

28.09.2017, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

intruktorzy: R. Bekta

Wrześniowe rozgrywki w "1000"

28.09.2017, godz. 16.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: M. Zaleski

SAS 2017

30.09.2017, godz. 10.00

Spotkania artystyczne seniorów, Sala Miejska, ul. Dąbrowskiego 8

Intruktorzy

SAS 2017

01.10.2017, godz. 18.00

Spotkania artystyczne seniorów, Sala Miejska, ul. Dąbrowskiego 8

Intruktorzy

III Wielkopolskie Spotkania Artystyczne Seniorów SAS 2017

01.10.2017, godz. 10.00-18.00

Sala Miejska, ul. Dąbrowskiego 8

Trendy babcia i cool dziadek

02-31.10.2017, godz. 11.00-19.00

wystawa prac sekcji PLAMA w filii nr 4 i nr 6 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pile

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

02.10.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czterech do brydża

02.10.2017, godz. 14.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych

1000 po raz pierwszy

03.10.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. I

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czy silny czy słaby, każdy może grać w warcaby!

04.10.2017, godz. 15.00

rozgrywki szachowo-warcabowe

intruktorzy: R. Bekta

Międzynarodowe Spotkania Seniorów

05.10.207, godz. 10.00

Prezentacja klubowych sekcji artystycznych: "Plama", "Kuferek różności" i "Amfora" w trakcie Międzynarodowych Spotkań Seniorów /hotel GROMADA/

intruktorzy: A. Budych

Remibrydż dla każdego

05.10.2017, godz 15.00

rozgrywki, cz. I

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

06.10.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Spotkanie z ciekawym człowiekiem

06.10.2017 godz. 17.00

literat, aktor Cezary Krajewski

intruktorzy: J. Szwedziński

Miejski festiwal smaku

07.09.2017, godz. 9.00

prezentacja klubowych zespołów – Duży Rynek

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

09.10.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki sekcji brydżowej SZLEMIK

09.10.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

Słówko do słówka

10.10.2017, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. I

intruktorzy: G. Urbanowicz

Sekcja "Czarna Bila" zaprasza

11.10.2017, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe kobiet, cz. I

intruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

12.10.2017, godz. 10.00

zajęcia plastyczne z dziećmi z SP2 i sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

intruktorzy: A. Budych

Bile wchodzą do łuz, gdy gracz poczuje luz

12.10.2017, godz. 15.00

CZARNA BILA mężczyzn, cz. I

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

13.10.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Całoroczne podsumowanie sekcji strzeleckiej im. Janka Kosa

13.10.2017, godz 16.00

intruktorzy: M. Zaleski

Teatr UBU zaprasza do tańca!

14.10.2017, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

16.10.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rozgrywki sekcji brydżowej SZLEMIK

16.10.2017, godz. 14.00

intruktorzy: A. Budych

1000 po raz pierwszy

17.10.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. II

intruktorzy: G. Urbanowicz

Wytęż umysł

18.10.2017, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej "Tęga głowa"

intruktorzy: R. Bekta

Pamiętasz, była jesień…

19.10.2017, godz. 16.00

popołudnie z muzyką

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

20.10.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Masz w życiu farta, to zgraj w darta

20.10.2017, godz. 15.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Jesień na talerzu - ziemniak w różnych odsłonach

21.10.2017, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

23.10.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Szlem czy szlemik?

23.10.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe

intruktorzy: J. Szwedziński

Remibrydż dla każdego

24.10.2017, godz. 15.00

rozgrywki, cz. II

intruktorzy: G. Urbanowicz

Sekcja "Czarna Bila" zaprasza

25.10.2017, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe kobiet, cz. II

intruktorzy: R. Bekta

Decoupage na tkaninie

25.10.217, godz. 15.00

zajęcia rękodzielnicze

intruktorzy: A. Budych

Bile wchodzą do łuz, gdy gracz poczuje luz

26.10.2017, godz. 15.00

CZARNA BILA mężczyzn, cz. II

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

27.10.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Seniorzy w obiektywie

27.10.2017, godz. 16.00

pokaz klubowych zdjęć

intruktorzy: J. Szwedziński

W rytmie "Bajo-bongo"

28.10.2017, godz. 16.00

zabawa taneczna

intruktorzy: G. Urbanowicz

Kurs j. angielskiego

30.10.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Karo, wróg bez-atu

30.10.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe

intruktorzy: J. Szwedziński

Słówko do słówka

31.10.2017, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. II

intruktorzy: G. Urbanowicz

Trendy babcia i cool dziadek

02-30.11.2017

wystawa prac sekcji plastycznej PLAMA w filii nr 4 i nr 6 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pile

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

03.11.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Inauguracja DNI SENIORA 2017

03.11.2017, godz. 16.00

omówienie propozycji programowych, towarzyskie spotkanie przy kawie, występy artystyczne, Teatr Miejski, sala kameralna

intruktorzy

Klubowe Zaduszki

04.11.2017, godz. 16.00

program literacko-muzyczny

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

06.11.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Seniorskie zawody strzeleckie

06.11.2017, godz. 16.00

strzelnica "TARCZA", Finał rocznego konkursu strzeleckiego im. J. Kosa

intruktorzy: M. Zaleski, J. Szwedziński

Karciane potyczki

07.11.2017, godz. 15.00

całoroczne podsumowanie rozgrywek w "1000"

intruktorzy: G. Urbanowicz

Mała scena, wielka sztuka

08.11.2017, godz. 17.00

wystawa podsumowująca roczną pracę sekcji PLAMA, KUFEREK RÓŻNOŚCI, AMFORA w HERBACIARNI "KUBEK", występ zespołu ZAUŁEK PUCHACZY

intruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Kino Seniora

09.11.2017, godz. 11.00

seans filmowy "Zawsze jest czas na miłość", Kino "KORAL", seans na zapisy

intruktorzy: R. Bekta

Mała scena, wielka sztuka

09.11.2017, godz. 16.00

PILANKI zapraszają - popołudnie z żeńskim zespołem wokalnym

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

10.11.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

DART - ostatnia rozgrywka

10.11.2017, godz. 16.00

podsumowanie całorocznej edycji

intruktorzy: J. Szwedziński

Udział seniorów w obchodach Narodowego Święta Niepodległości

11.11.2017, godz 15.00

Plac Zwycięstwa

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

13.11.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Trendy babcia i cool dziadek

13.11.2017, godz. 16.00

warsztaty plastyczne dla nauczycieli szkół podstawowych w Pile

intruktorzy: A. Budych

Trendy babcia i cool dziadek

14.11.2017, godz. 16.00

warsztaty plastyczne dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych w Pile

intruktorzy: A. Budych

Wytęż umysł

15.11.2017, godz. 16.00

suma wiedzy powszechnej TĘGA GŁOWA!

intruktorzy: R. Bekta

Mała scena, wielka sztuka

16.11.2017, godz. 16.00

popołudnie z męskim zespołem wokalnym BALLADA

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

17.11.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

CZARNA BILA kobiet

17.11.2017, godz. 15.00

podsumowanie całorocznych rozgrywek

intruktorzy: J. Szwedziński

Biało-czarne szaleństwo

17.11.2017, godz. 15.00

całoroczne podsumowanie rozgrywek w szachy i warcaby

intruktorzy: J. Szwedziński

Takt jest muzyką duszy…

18.11.2017, godz. 16.00

tanecznym krokiem przez Dni Seniora 2017

intruktorzy: G. Urbanowicz

Kurs j. angielskiego

20.11.2017, godz. 9.30

intruktorzy: A. Budych

Mała scena, wielka sztuka

20.11.2017, godz. 16.00

popołudnie z kabaretem SKLEROZA

intruktorzy: M. Zaleski

Całoroczne podsumowanie rozgrywek w "Remibrydża"

21.11.2017, godz. 15.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Trendy babcia i cool dziadek

22.11.2017, godz. 11.45

integracja międzypokoleniowa, spotkanie z młodzieżą ze SP nr 2

intruktorzy: G. Urbanowicz, A. Budych

Mała scena, wielka sztuka

23.11.2017, godz. 16.00

teatr UBU

intruktorzy: R. Bekta

Kurs j. angielskiego

24.11.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

25-lecie teatru UBU

24.11.2017, godz. 16.00

Teatr Miejski, sala kameralna

intruktorzy

Przedwyborcza "kiełbasa" z "Zaułkiem Puchaczy"

25.11.2017, godz. 16.00

prezentacja kandydatów do godności SENIOR ROKU 2017 wraz z prezentacjami artystycznymi

intruktorzy: J. Szwedziński

Wybory "SENIOR ROKU 2017"

26.11.2017, godz. 15.00-18.00

intruktorzy: R. Bekta

Kurs j. angielskiego

27.11.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Turniej klubowego brydża sportowego

27.11.2017, godz. 14.00

o Puchar Dyrektora Regionalnego Centrum Kultury "Fabryka Emocji"

intruktorzy: A. Budych

Pobawmy się słówkami

28.11.2017, godz. 15.00

podsumowanie całorocznych rozgrywek w SCRABBLE

intruktorzy: G. Urbanowicz

W jesiennych rytmach

29.11.2017, godz. 18.00-01.00

zabawa andrzejkowa /na zapisy/

intruktorzy: G. Urbanowicz

Zaczarowany Kraków

30.11.2017, godz. 16.00

spektakl teatralny w wykonaniu aktorów scen krakowskich

intruktorzy: M. Zaleski

Każdemu smacznego, według smaku jego

01.12.2017, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK

intruktorzy: A. Budych

Zakończenie DNI SENIORA

03.12.2017, godz. 15.00

podsumowanie całorocznej działalności Klubu Seniora RCK, omówienie planów pracy na 2018 r., Teatr Miejski, sala kameralna

intruktorzy

Trendy babcia i cool dziadek

01-31.12.2017

wystawa prac plastycznych sekcji PLAMA w filii nr 4 i nr 6 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pile

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

01.12.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Każdemu smacznego według smaku jego

01.12.2017, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK

intruktorzy: A. Budych

Mała scena, wielka sztuka

02.12.2017, godz. 16.00

spotkanie z chórem SREBRNA NUTA

intruktorzy: M. Zaleski

Zakończenie DNI SENIORA 2017

03.12.2017, godz. 15.00

podsumowanie całorocznej działalności Klubu Seniora, niespodzianka muzyczna, Teatr Miejski, sala kameralna

Intruktorzy

Kurs j. angielskiego

04.12.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Mikołajkowy turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

04.12.2017, godz. 14.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Wspólne, świąteczne strojenie klubowych sal

05.12.2017, godz. 11.00

intruktorzy: A. Budych

Rozgrywki w "1000" z czekoladowym Mikołajem

05.12.2017, godz. 15.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Mikołajkowy konkurs wiedzy powszechnej "Tęga głowa"

06.12.2017, godz. 16.00

intruktorzy: R. Bekta

Z kuferka babuni

07.12.2017, godz. 10.00

zajęcia artystyczne dla dzieci z sekcją plastyczną PLAMA

intruktorzy: A. Budych

Integracja międzypokoleniowa

07.12.2017, godz. 16.00

seniorzy i młodzież klas VII

intruktorzy: A. Budych

Trendy babcia i cool dziadek

08.12.2017, godz. 9.30

tworzymy świąteczne ozdoby - wizyta w świetlicy SP2 w Pile

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

08.12.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Róbta co chceta!

09.12.2017, godz. 16.00

intruktorzy: R. Bekta

Kurs j. angielskiego

11.12.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Szlem ze SZLEMIKIEM

11.12.2017, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe

intruktorzy: J. Szwedziński

Uroczysta inauguracja działalności RCK - Klub Seniora po remoncie

12.12.2017, godz. 16.00

Intruktorzy

CZARNA BILA

13.12.2017, godz. 15.00

kobiet - turniej grudniowy z Mikołajem

intruktorzy: J. Szwedziński

Seniorzy dzieciom

14.12.2017, godz. 9.30

przedświąteczne zajęcia plastyczne z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI i dziećmi z przedszkola nr 14 w Pile

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

15.12.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rzut w 10

15.12.2017, godz. 16.00

mikołajkowy konkurs DART’a

intruktorzy: J. Szwedziński

Zrób to sam - dekoracje świąteczne

16.12.2017, godz. 15.00

weekendowe warsztaty plastyczne z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

18.12.2017, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Brydż z Remi i Miki

19.12.2017, godz. 15.00

rozgrywki remibrydża

intruktorzy: G. Urbanowicz

Na szachowym Mikołajowym polu

20.12.2017, godz. 15.00

grudniowe rozgrywki warcabowe

intruktorzy: R. Bekta

Klubowy opłatek bożonarodzeniowy

21.12.2017, godz. 16.00

zapisy, Teatr Miejski, sala kameralna

Intruktorzy

Kurs j. angielskiego

22.12.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Scrabblomania z Mikołajem w "słowie"

27.12.2017, godz. 15.00

intruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA

28.12.2017, godz. 15.00

mężczyzn - turniej zimowy

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

29.12.2017, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Pokaz klubowych zdjęć

29.12.2017, godz. 16.00

DNI SENIORA 2017

intruktorzy: J. Szwedziński

Przedsylwestrowy zawrót głowy

30.12.2017, godz. 16.00-22.00

zabawa taneczna

intruktorzy: J. Szwedziński

links

 

kup bilet

bilet

bilet

bilet

napisz do nas

write

 

zapisz się do Newslettera

zapisz się

Copyright 2012-2019 Regionalne Centrum Kultury w Pile

Szukaj