Kobiecy Wieczór Filmowy

kwf slide

owczarek

Piękna w Nowym Roku

W programie spotkanie z Ewą Owczarek (Aktywna Babka) pt. "Piękna w Nowym Roku".
EWA OWCZAREK - autorka projektu: AKTYWNE BABKI
Na co dzień pracuję z kobietami i dla kobiet. Moim zadaniem jest wzbudzenie w kobietach potrzeby zadbania o siebie. Będąc Niezależnym Doradcą ds. Piękna Mary Kay pomagam kobietom zmienić się zewnętrznie, co jest pierwszym krokiem do ich wewnętrznej zmiany. Poświęcając uwagę innym kobietom często mam przyjemność w tych przemianach uczestniczyć.
Mam w sobie wiele pokładów energii, którą postanowiłam się podzielić. Bywałam na różnych wydarzeniach dla kobiet, z których zawsze wychodziłam zmotywowana, zainspirowana, gotowa do podjęcia kolejnych działań.
Projekt AktywneBabki.pl to cykl spotkań dla wszystkich aktywnych Pań

Partnerem KWF w styczniu jest:

logo aktywne babki

wszyscy moi mezczyzni

Wszyscy moi mężczyźni

KOBIECY WIECZÓR FILMOWY

(Home Again) komedia romantyczna, USA (97 min.)
reż. Hallie Meyers – Shyer
wyst.: Reese Witherspoon, Nat Wolff, Jon Rudnitsky, Pico Alexander
Po rozstaniu z mężem, Alice wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

24 stycznia, godz. 18.00

bilet: 15 zł

links

 

kup bilet

bilet

 

napisz do nas

write

 

zapisz się do Newslettera

zapisz się

Copyright 2012-2018 Regionalne Centrum Kultury w Pile

Szukaj