fbpx

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokaż politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać zmieniona.

Zespół bęniarski Djembe Planet

djembe

Djembe Planet to szkoła bębniarska, która prowadzi zajęcia naki gry na bębnach afrykańskich i brazylijskich. Oferujemy zajęcia dla uczestników w każdym wieku. W naszej szkole uczymy grać rytmy wywodzące się z Afryki Zachodniej (Gwinea, Burkina Faso, Mali, Senegal, Wybrzeże Kości Słoniowej), grane przez lud Malinke. Wszystkim uczestnikom prowadzonych przez nas lekcji zapewniamy instrumenty podczas zajęć. Są to oryginalne bębny djebe i dunduny sprowadzone z różnych krajów afrykańskich.

Zapraszamy osoby w każdym wieku, bez względu na to czy potrafią grać na innych instrumentach, czy też nigdy nie miały z żadnym do czynienia. Djembe dostarczy wam wiele radości. Każdy może rozpocząć naukę. Nie jest wymagane żadne przygotowanie muzyczne. Uczymy od podstaw, krok po kroku, tak aby każdy mógł mieć swój wkład w dany rytm. Udział w naszej szkole daje szerokie możliwości występów i prezentacji podczas różnych wydarzeń kulturalnych.

Uczestnicy naszych zajęć mają możliwość dołączenia do jednego z dwóch zespołów koncertowych:

Djembe Planet – to zespół grający tradycyjne rytmy afrykańskie oraz nowoczesne aranżacje perkusyjne. Muzycy występują w tradycyjnych strojach a elementami uzupełniającymi są śpiew i taniec afrykański. Instrumenty jakie pojawiają się podczas koncertów to djembe, dunduny, kriny, balafon a nawet didgeridoo.

Samba Planet – to grupa grająca brazylijską sambę na typowych dla tej muzyki instrumentach jak surdo, caixia, tamburyn i repenique. Zespół Samba Planet chętnie uatrakcyjnia różnego rodzaju imprezy masowe wprowadzając słuchaczy w karnawałowy nastrój.

Kontakt z zespołem:
Paweł Pietrzak, tel. 512 104 251, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.djembeplanet.pl,
oraz: https://www.facebook.com/DjembePlanet/

links

kup bilet

bilety dostępne na portalach:

bilet.rck.pila.pl

kupbilecik.pl

biletyna.pl

napisz do nas

write

 

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj