×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokaż politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać zmieniona.

Archiwum Klub Seniora 2018

"Tysiącem" otwieramy Nowy Rok

02.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: J. Szwedziński

Scrabblomania

03.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Styczniowa kreatornia "Karnawałowa biżuteria z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI"

04.01.2018, godz. 15.00

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

05.01.2018, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

05.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rzutem w DART’a w 2018 rok

05.01.2018, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

08.01.2018, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

08.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Kontra i rekontra

08.01.2018, godz. 14.00

turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

intruktorzy: J. Szwedziński

Remi z brydżem się spotkają…

09.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 1

intruktorzy: J. Szwedziński

Słońce oświeca świat, wiedza oświeca ludzi

10.01.2018, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej TĘGA GŁOWA

intruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

11.01.2018, godz. 10.00

zajęcia plastyczne z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI i dziećmi z SP2

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

12.01.2018, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

12.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Bile do łuzy

12.01.2018, godz. 15.00

CZARNA BILA kobiet, cz. 1

Karnawałowe spotkanie z sekcją kulinarną SMAK

13.01.2018, godz. 15.00

gotujemy dla WOŚP (zapisy)

intruktorzy: A. Budych

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14.01.2018, godz. 15.00

intruktorzy

Kurs j. angielskiego

15.01.2018, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

15.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Szlem albo szlemik

15.01.2018, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych

Remi z brydżem się spotkają…

16.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Scrabblomania

17.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

Tajemnica 64-pól

18.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki szachowo-warcabowe

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

19.01.2018, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

19.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czy Mikołaj istnieje naprawdę?

19.01.2018, godz. 14.00

spektakl w wykonaniu młodzieży gimnazjalnej, wspólne śpiewanie kolęd

intruktorzy: A. Budych

Dzień Babci i Dziadka

20.01.2018, godz. 16.00

popołudnie z żartem i kabaretem SKLEROZA

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

22.01.2018, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

22.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Szlemik w poniedziałek!

22.01.2018, godz. 16.00

intruktorzy: A. Budych

"Tysiącem" otwieramy Nowy Rok

23.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

CZARNA BILA

24.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Jaka to melodia?

25.01.2018, godz. 16.00

quiz muzyczny z nagrodami

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

26.01.2018, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

26.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Noworoczny pokaz klubowych zdjęć

26.01.2018, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

W karnawale, w karnawale młodzi i starzy idą na bale!

27.01.2018, godz. 16.00

zabawa karnawałowa

intruktorzy: G. Urbanowicz

Kurs j. angielskiego

29.01.2018, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

29.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Prawie noworoczny turniej

29.01.2018, godz.. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych

Bile do łuzy

30.01.2018, godz. 15.00

CZARNA BILA kobiet, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

31.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z łamigłówkami

01.02.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

02.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Spotkanie z DARTEM

02.02.2018, godz. 16.00

konkurs rzutek do tarczy

instruktorzy: J. Szwedziński

Tłusty czwartek inaczej - słodkości o zmniejszonej kaloryczności!

03.02.2018, godz. 15.00

warsztaty sekcji kulinarnej SMAK

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

05.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Ze SZLEMIKIEM za pan brat

05.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki sekcji Szlemik

instruktorzy: J. Szwedziński

1000 dla każdego

06.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

Dość trudny konkurs wiedzy powszechnej "Tęga głowa"

07.02.2018, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Wystawa rocznego dorobku sekcji plastycznej PLAMA w galerii PSM-LW, ul. Sikorskiego

08.02.2018, godz. 18.00

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

09.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna Bila

09.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Kochaj i …tańcz!!!

10.02.2018, godz. 16.00

zabawa walentynkowa

instruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

12.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Brydż dla każdego

12.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: M. Zaleski

Podkoziołek, czyli wielkopolski śledzik

13.02.2018, godz. 16.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Zabawa w słówka

14.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki Scrabble, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

W remibrydża zagrajmy raz jeszcze

15.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

16.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna Bila

16.02.2018, godz.. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

Fragmenty dramatyczne" S. Becketta

17.02.2018, godz. 16.00

spektakl premierowy teatru UBU

instruktorzy: R. Bekta

Ferie u seniora

19.02.2018, godz. 10.00

"Plecione bransoletki z ozdobami" (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

19.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Turniej brydżowy w zimowej scenerii

19.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: M. Zaleski

Ferie u seniora

20.02.2018, godz. 10.00

"Breloczki do kluczy" (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

1000 dla każdego

20.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Ferie u seniora

21.02.2018, godz. 10.00

"Poszewki na poduszki" – zdobienie metodą decoupage (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Zabawa w słówka

21.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki Scrabble, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Ferie u seniora

22.02.2018, godz. 10.00

"Masa porcelanowa - dekoracje okienne" (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Warcabowy zawrót głowy

22.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: M. Zaleski

Ferie u seniora

23.02.2018, godz. 10.00

"Wisiorki z modeliny" (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

23.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

W remibrydża zagrajmy raz jeszcze

23.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: M. Zaleski

Popołudnie z BALLADĄ

24.02.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

26.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Trzy bez atu ze Szlemikiem

26.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

instruktorzy: A. Budych, J. Szwedziński

Czarna Bila

27.02.2018, godz.. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Zimowy pokaz klubowych zdjęć

28.02.2018, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Kalamburowe potyczki

01.03.2018, godz. 16.00

popołudnie gier umysłowych

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

02.03.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Zabawy słówkami

02.03.2018, godz. 15.00

scrabble w marcu, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Wielkanocne przepisy ze smakiem

03.03.2018, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Występ zespołu SKLEROZA i BALLADA w Rzadkowie i Morzewie

04.03.2018, godz. 14.00

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

05.03.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

05.03.2018, godz. 14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Tysiąc w 1000

06.03.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

Czarnej bili czar

07.03.2018, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

08.03.2018, godz. 10.00

występ dzieci z przedszkola CARITAS w Pile z okazji Dnia Kobiet

instruktorzy: A. Budych

Jaka to melodia?

08.03.2018, godz. 16.00

konkurs wiedzy muzycznej

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

09.03.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Rzut w 10

09.03.2018, godz. 16.00

rozgrywki w Dart’a

instruktorzy: J. Szwedziński

Panowie - Paniom i odwrotnie

10.03.2018, godz. 16.00

DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN z zespołem Ballada

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

12.03.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Brydż dla każdego

12.03.2018, godz. 14.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Brydż z remi

13.03.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Zabawy słówkami

14.03.2018, godz. 15.00

scrabble w marcu, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Seniorzy dzieciom

15.03.2018, godz. 10.00

zajęcia plastyczne z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI i kl. Vc z zaprzyjaźnionej SP2

instruktorzy: A. Budych

Uroczyste wręczenie nominacji do tytułu LIDER SUKCESU w kategorii "Zdrowie i pomoc społeczna"

15.03.2018, godz. 16.00

spotkanie z dyr. RCK Fabryka Emocji p. Stanisławem Dąbkiem

instruktorzy: G. Urbanowicz, A. Budych, M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

16.03.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Z fotograficznego archiwum

16.03.2018, godz. 16.00

pokaz klubowych zdjęć

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z Poezją Miłosną i Muzyką

17.03.2018, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta, M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

19.03.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Szlemikowe rozdanie w marcu

19.03.2018, godz. 14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Brydż z remi

20.03.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Tęgiej głowie dość po słowie

21.03.2018, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Warsztaty rękodzielnicze poświęcone Świętom Wielkanocnym

22.03.2018, godz. 15.00

/zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

23.03.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Walne Zebranie Stowarzyszenia PRO-SENIOR

23.03.2018, godz. 17.00

instruktorzy: M. Zaleski

MIGAWKA

24.03.2018, godz. 16.00

spotkanie członków sekcji fotograficznej

instruktorzy: J. Szwedziński

Inauguracja konkursu na stroik, palmę i pisanki wielkanocne

26.03.2018

/zbiórka prac konkursowych/

instruktorzy

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

26.03.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Popołudnie ze szlemikiem

26.03.2018, godz. 14.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

Tysiąc w 1000

27.03.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Czarnej bili czar

28.03.2018, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Motyw Pasji Wielkanocnej w muzyce

29.03.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Marcowe rozgrywki szachowo-warcabowe

30.03.2018, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Z remi do brydża

03.04.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

64. pola na biało-czarnej szachownicy

04.04.2018, godz. 15.00

rozgrywki szachowe

instruktorzy: R. Bekta

Wiosenne czary-mary

05.04.2018, godz. 9.30

z wizytą w świetlicy SP2, zajęcia plastyczne z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

05.04.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

06.04.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Rozstrzygnięcie konkursu na stroik wielkanocny, palmę i pisanki wielkanocne

06.04.2018, godz. 15.00

instruktorzy: A. Budych, G. Urbanowicz

Kwietniowe pląsy

07.04.2018, godz. 16.00

wiosenna potańcówka

instruktorzy: J. Szwedziński

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

09.04.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Szlemikowe rozdanie

09.04.2018, godz. 14..00

turniej

instruktorzy: A. Budych

Na wiosnę w tysiąca

10.04.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Extra ekstremalny "Quiz – wiem wszystko!"

11.04.2018, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

12.04.2018, godz. 10.00

wiosenne zajęcia manualne dla seniora i juniora z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI i dziećmi z Przedszkola Publicznego nr 14 w Pile

instruktorzy: A. Budych

Teatr METANOIA "Spełnione sny"

12.04.2018, godz. 16.00

spektakl upamiętniający 100-lecie Odzyskania Niepodległości

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

13.04.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna Bila

13.04.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Wiosenne boogie woogie

14.04.2018, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

16.04.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Szlem albo szlemik

16.04.2018, godz. 14.00

turniej

instruktorzy: M. Zaleski

Z remi do brydża

17.04.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Scrabblomaniacy na start

18.04.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Inauguracja sezonu wycieczek rowerowych

19.04.2018, godz. 9.00

sekcja SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Drugie życie przedmiotów użytku domowego

19.04.2018, godz. 15.00

artystyczna transformacja starych domowych przedmiotów z sekcją rękodzielniczą KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

20.04.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Pokaz klubowych zdjęć

20.04.2018, godz. 16.00

popołudnie z sekcją MIGAWKA

instruktorzy: J. Szwedziński

Występy klubowych zespołów podczas Krajowej Wystawy MIASTO-OGRÓD

21-22.04.2018

Park na Wyspie

instruktorzy: M. Zaleski

Gra w piki daje wyniki

23.04.2018, godz. 14.00

turniej brydżowy

instruktorzy: A. Budych

Na wiosnę w tysiąca

24.04.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Scrabblomaniacy na start

25.04.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Wiosenna wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

26.04.2018, godz. 9.00

instruktorzy: R. Bekta

Każdy, kto z nami strzela ma w sobie coś z Wilhelma Tella

26.04.2018, godz. 16.00

konkurs strzelecki im. Janka Kosa

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

27.04.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Dart dla każdego

27.04.2018, godz. 16.00

konkurs rzutek

instruktorzy: J. Szwedziński

Międzynarodowy Dzień Ziemi z sekcją SMAK

28.04.2018, godz. 14.00

wielkie porządki klubowej grządki, grill i uroczyste odsłonięcie zabytkowej tablicy w pomieszczeniach Klubu

instruktorzy: A. Budych, G. Urbanowicz

Rozgrywki w cztery kolory i bez atu

30.04.2018, godz. 14.00

turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

Pilska Majówka na Wyspie

01-03.05.2018

według programu

Konkurs strzelecki im. Janka Kosa

02.05.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Senior w obiektywie

04.05.2018, godz. 16.00

weekendowa sesja fotograficzna dla seniorów w klubowym ogrodzie /zapisy/

instruktorzy: J. Szwedziński

Cuda i cudeńka z masy porcelanowej

05.05.2018, godz. 15.00

warsztaty rękodzielnicze /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

07.05.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Majówka w 3 bez atu

07.05.2018, godz 14.00

turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

W 1000 siła

08.05.2018, godz. 15.00

majowe rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

Zabawa słówkami

09.05.2018, godz. 15.00

rozgrywki scrabble, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Rowerowa wędrówka ze SREBRNĄ SZPRYCHĄ

10.05.2018, godz. 9.00

instruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

10.05.2018, godz. 10.00

zajęcia integracyjne z dziećmi z SP2 i sekcją Kuferek Różności

instruktorzy: A. Budych

Brydż z remi

10.05.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

11.05.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Majowe rozgrywki DARTA

11.05.2018, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Wiosenne szaleństwa na parkiecie

12.05.2018, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

14.05.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Majowy szlemik

14.05.2018, godz. 14.00

turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

Warsztaty historyczne, Pelplin - Malbork

15.05.2018, godz. 6.00-20.00

instruktorzy: A. Budych

Łatwy quiz dla każdego

16.05.2018, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Krajoznawcza wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

17.05.2018, godz. 9.00

instruktorzy: R. Bekta

Brydż z remi

17.05.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

18.05.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Czarnej bili czar

18.05.2018, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

Majówkowe pląsy

19.05.2018, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

21.05.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Popołudnie ze szlemikiem

21.05.2018, godz. 14.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

W 1000 siła

22.05.2018, godz. 15.00

majowe rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Warcabowe wariacje

23.05.2018, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: R. Bekta

Rowerem po złote runo

24.05.2018 godz. 9.00

wycieczka rowerowa

instruktorzy: R. Bekta

Artystyczny recycling

24.05.2018, godz. 15.00

"Drugie życie przedmiotów użytku domowego"

instruktorzy: A. Budych, M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

25.05.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Spotkanie sekcji fotograficznej MIGAWKA

25.05.2018, godz. 15.00

pokaz zdjęć klubowych

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany DZIEŃ MATKI z klubowymi zespołami

26.05.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

28.05.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

28.05.2018, godz. 14.00

instruktorzy: A. Budych

Plener malarski sekcji PLAMA

29.05.2018, godz. 10.00

instruktorzy: A. Budych

Czarnej bili czar

29.05.2018, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Zabawa słówkami

30.05.2018, godz. 15.00

rozgrywki scrabble, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Czarna bila

01.06.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Róbta co chceta!

02.06.2018, godz. 14.00

instruktorzy: M. Zaleski

Czerwcowa liga brydżowa

04.06.2018, godz 14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Gry i zabawy umysłowe na wesoło

05.06.2018, godz. 15.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Bez ciekawości nie ma mądrości

06.06.2018, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej Tęga głowa

instruktorzy: R. Bekta

Na rowerze świat pięknieje

07.06.2018, godz. 9.00

wycieczka rowerowa

instruktorzy: R. Bekta

Warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

07.06.2018, godz. 11.00

instruktorzy: A. Budych

Z żołnierską piosenką przez wieki

07.06.2018, godz. 16.00

wspólne śpiewanie

instruktorzy: M. Zaleski

Warcaby dla chłopa i baby

08.06.2018, godz 15.00

czerwcowe rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

U Wyspiarza

09.06.2018, godz. 14.00

występ klubowych zespołów z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

instruktorzy: M. Zaleski

Skleroza w tańcu nam nie grozi!

09.06.2018, godz. 16.00

czerwcowa zabawa taneczna

instruktorzy: G. Urbanowicz

SZLEMIK gra!

11.06.2018, godz. 14.00

turniej brydżowy

instruktorzy: A. Budych

Sentymentalna podróż po Pile lat 60-ych

12.06.2018, godz. 16.00

pokaz zdjęć

instruktorzy: J. Szwedziński

Scrabblomaniacy zapraszają do gry

13.06.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Wycieczka rowerowa szlakiem pilskich lasów

14.06.2018, godz. 9.00

instruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

14.06.2018, godz. 10.00

spotkanie integracyjne z dziećmi z SP2 i seniorami z sekcji Kuferek Różności

instruktorzy: A. Budych

To i owo na brydżowo

14.06.2018 godz. 15.00

rozgrywki remibrydża, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

DART – udziału wart!

15.06.2018, godz 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Dzień Brodatego Goździki

16.06.2018, godz. 10.00

Wyjazd klubowych zespołów artystycznych na II Przegląd Zespołów Muzycznych i Śpiewaczych z okazji DNIA BRODATEGO GOŹDZIKA w Siedlisku

instruktorzy: M. Zaleski

Czerwcowe rozgrywki brydżowe

18.06.2018, godz. 14.00

instruktorzy: A. Budych

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca!!

19.06.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna bila

20.06.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

W poszukiwaniu lata

21.06.2018, godz. 9.00

wycieczka na dwóch kółkach

instruktorzy: R. Bekta

E-senior

21.06.2018, godz. 16.00

Uroczyste podsumowanie i wręczenie certyfikatów ukończenia całorocznego kursu I stopnia sekcji komputerowej "e-senior"

instruktorzy: M Zaleski, A. Budych

Fotografii czar

22.06.2018, godz. 16.00

pokaz zdjęć

instruktorzy: J. Szwedziński

Artystyczny DZIEŃ OJCA z zespołem wokalnym ZAUŁEK PUCHACZY

23.06.2018, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Powitanie lata

25.06.2018, godz. 10.00-17.00

piknik rekreacyjny w OTW Płotki /zapisy/

instruktorzy: G. Urbanowicz, A. Budych

Poniedziałkowy turniej brydżowy

25.06.2018, godz. 14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca!!

26.06.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Scrabblomaniacy zapraszają do gry

27.06.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

To i owo na brydżowo

28.06.2018 godz. 15.00

rozgrywki remibrydża, cz. 2

instruktorzy: M. Zaleski

Sekcja strzelecka J. Kosa zaprasza

29.06.2018, godz. 16.00

popołudnie w klubowym ogródku /wiatrówka, ringo, rzutki, itd./

instruktorzy: M. Zaleski

Letnie pląsy

30.06.2018, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Lewy lipcowe

02.07.2018, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

03.07.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Remikowe rozdanie

03.07.2018, godz. 15.00

remibrydż, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

Zatrzymane w czasie

04.07.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zbieracze słówek na start!

04.07.2018, godz. 15.00

scrabble, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Z kuferka babuni

05.07.2018, godz. 15.00

zajęcia rękodzielnicze z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA po raz pierwszy

06.07.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

DART – udziału wart!

06.07.2018, godz. 16.00

rozgrywki

Letni piknik integracyjny OTW Płotki

07.07.2018, godz. 10.00-16.00

instruktorzy: G. Urbanowicz, A. Budych

Sekcja SZLEMIK do kart!

09.07.2018, godz 15.00

rozgrywki

instruktorzy: M. Zaleski

Skleroza nam nie grozi!

10.07.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

10.07.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

10.07.2018, godz. 11.30

próba

instruktorzy: M. Zaleski

Wakacyjny turniej gier planszowych

10.07.2018, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry PILANKI

11.07.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski!

11.07.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Seniorze nie daj się oszukać

11.07.2018, godz. 14.00

spotkanie z przedstawicielami pilskiej Policji "W trosce o bezpieczeństwo seniorów"

instruktorzy: A. Budych

Zatrzymane w czasie

11.07.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Z tysiącem w rękach

12.07.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

Letnie smaki z sekcją SMAK

13.07.2018, godz. 15.00

warsztaty kulinarne /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Janki Kosy do broni

14.07.2018, godz. 16.00

konkurs strzelecki

instruktorzy: M. Zaleski

Warsztaty historyczno-ekologiczne USTKA 2018

16.07.2018, godz. 6.00-20.00

/zapisy, ilość miejsc ograniczona/, zwiedzanie Bunkrów Bluchera /Ustka Zach./, drugie śniadanie z kuchni polowej, wejście na zabytkową latarnię, plażowanie, kąpiele, Ustka Wsch.

instruktorzy: A. Budych, R. Bekta

Z atu i bez atu

16.07.2018, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

17.07.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Remikowe rozdanie

17.07.2018, godz. 15.00

remibrydż, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Świat jest teatrem, aktorami ludzie

18.07.2018, godz. 12.00

próba teatru UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zatrzymane w czasie

18.07.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa

18.07.2018, godz. 16.00

ekstremalny turniej wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Z kuferka babuni

19.07.2018, godz. 10.00

zajęcia rękodzielnicze z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA po raz drugi

20.07.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Lipcowy zawrót głowy

21.07.2018, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Turniej brydża sportowego sekcji SZLEMIK

23.07.2018, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Z tysiącem w rękach

24.07.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Świat jest teatrem, aktorami ludzie

25.07.2018, godz. 12.00

próba teatru UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zbieracze słówek na start!

25.07.2018, godz. 15.00

scrabble, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Zatrzymane w czasie

25.07.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Mistrzostwa warcabowej szachownicy

26.07.2018, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: R. Bekta

W klubowym obiektywie zdarzeń

27.07.2018, godz. 16.00

pokaz zdjęć z sekcją MIGAWKA

instruktorzy: J. Szwedziński

Wielkie kino na małym ekranie

28.07.2018, godz. 16.00

popołudnie z filmem

instruktorzy: R. Bekta

Brydżowe rozdanie

30.07.2018, godz. 15.00

turniej

instruktorzy: M. Zaleski

Skleroza nam nie grozi!

31.07.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

31.07.2018, godz. 11.30

próba

instruktorzy: M. Zaleski

Sentymentalna podróż po Pile lat 60-ych

31.07.2018, godz. 16.00

pokaz zdjęć, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

01.08.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

01.08.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

DART grzechu wart!

01.08.2018, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Literka do literki

02.08.2018, godz. 15.00

scrabble, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

Czarna Bila

03.08.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Sierpniowe pląsy

04.08.2018, godz. 16.00

zabawa taneczna w letnich rytmach

instruktorzy: J. Szwedziński

SZLEMIK w komplecie

06.08.2018, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: M. Zaleski

Skleroza nam nie grozi!

07.08.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

07.08.2018, godz. 11.30

próba

instruktorzy: M. Zaleski

Przy Remiku emocji bez liku

07.08.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

Na dzień dobry PILANKI

08.08.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

08.08.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Tęga głowa

08.08.2018, godz 16.00

sierpniowy oddech na quiz!

instruktorzy: R. Bekta

Z 1000. raźniej

09.08.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

Pokaz zdjęć klubowych

10.08.2018, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Co nowego w aptece dla seniorów?

10.08.2018, godz. 16.00

spotkanie z farmaceutą

instruktorzy: J. Szwedziński

Turniej strzelecki im. Janka Kosa

11.08.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

e-senior

13-29.08.2018

Zapisy do kolejnej edycji kursu komputerowego (ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy

Wakacje u Seniora

13.08.2018, godz. 10.00-12.00

pacynki z filcu /szycie ręczne/, (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

SZLEMIK gra!

13.08.2018, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: M. Zaleski

Wakacje u Seniora

14.08.2018, godz. 10.00-12.00

cuda z modeliny, breloczki do kluczy (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

14.08.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Róbta co chceta!

14.08.2018, godz. 16.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Wakacje u Seniora

16.08.2018, godz. 10.00-12.00

woreczki na skarby, decoupage na tkaninie (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Z 1000. raźniej

16.08.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: M. Zaleski

Wakacje u Seniora

17.08.2018, godz. 10.00-12.00

papierowa wiklina (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

17.08.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: M. Zaleski

Piknik ekologiczno-integracyjny OTW Płotki

18.08.2018, godz. 10.00-17.00

instruktorzy: R. Bekta, G. Urbanowicz

MUZYCZNY APERITIF

18.08.2018, godz. 20.00

występ zespołu Zaułek Puchaczy na placu przy fontannach

instruktorzy: A. Budych

Longer w pikach

20.08.2018, godz. 15.00

gramy w brydża

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

21.08.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

21.08.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

21.08.2018, godz. 11.30

próba

instruktorzy: M. Zaleski

Przy Remiku emocji bez liku

21.08.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Wakacje u Seniora

22.08.2018, godz. 10.00-12.00

masa papierowa (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Popołudnie z grami planszowymi

22.08.2018, godz. 15.00

instruktorzy: R. Bekta

ARS 2018

23.08.2018, godz. 7.00-20.00

Wyjazd klubowych zespołów artystycznych na Ogólnopolski Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów ARS 2018 - Włocławek

instruktorzy: R. Bekta, M. Zaleski

Wakacje u Seniora

23.08.2018, godz. 10.00-12.00

zwierzaki – cudaki z kamieni (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Wakacje u Seniora

24.08.2018, godz. 10.00-12.00

kwiaty z papieru (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Czy silny, czy słaby - każdy może grać w warcaby

24.08.2018, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: G. Urbanowicz

Smacznie, zdrowo, kolorowo

25.08.2018, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Renons w treflach ze Szlemikiem

27.08.2018, godz. 15.00

instruktorzy: M. Zaleski

Skleroza nam nie grozi!

28.08.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

28.08.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

28.08.2018, godz. 11.30

próba

instruktorzy: M. Zaleski

Otwarcie ogrodu

28.08.2018, godz. 16.00

instruktorzy

Wakacje u Seniora

29.08.2018, godz. 10.00-12.00

decoupage, zdobienie podkładek pod kubki (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Literka do literki

29.08.2018, godz. 15.00

scrabble, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Wakacje u Seniora

30.08.2018, godz. 10.00-12.00

zakładki do książek z filcu, szycie ręczne (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

e-senior

30.08.2018, godz. 16.00

Zebranie organizacyjne sekcji komputerowej

instruktorzy: J. Rutkowski, A Budych

Wakacje u Seniora

31.08.2018, godz. 10.00-12.00

bransoletki ze sznurka (zapisy, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Popołudnie z szarymi komórkami

31.08.2018, godz. 16.00

zagadki muzyczne

instruktorzy: M. Zaleski

Cel-pal!

01.09.2018, godz. 16.00

strzelanie z broni pneumatycznej sekcji im. Janka Kosa

instruktorzy: M. Zaleski

Spotkanie seniorów z z-cą Dyrektora RCK

03.09.2018, godz. 12.00

instruktorzy

Turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

03.09.2018

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

04.09.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

04.09.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

04.09.2018, godz. 11.30

instruktorzy: M. Zaleski

Wrześniowy turniej w 1000

04.09.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

Na dzień dobry PILANKI

05.09.2018, godz.. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

05.09.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

05.09.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

SCRABBLE

05.09.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Z kuferka babuni

06.09.2018, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzielniczej

instruktorzy: A. Budych

Kurs florystyczny

06.09.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

To nie żart, to DART

07.09.2018, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Rajd rowerowy na cmentarz leśników k/ Dobrzycy

08.09.2018, godz. 10.00

instruktorzy: R. Bekta, G. Urbanowicz, J. Szwedziński

SZLEMIK

10.09.2018, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

11.09.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

11.09.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

11.09.2018, godz. 11.30

instruktorzy: M. Zaleski

Przy Remiku emocji bez liku

11.09.2018, godz. 15.00

turniej remibrydża, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

12.09.2018, godz.. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

12.09.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

12.09.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa!

12.09.2018, godz .16.00

wymagający konkurs wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Z kuferka babuni

13.09.2018, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzielniczej

instruktorzy: A. Budych

Czy silny, czy słaby każdy może grać w warcaby

13.09.2018, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: M. Zaleski

Kurs florystyczny

13.09.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Sekcja CZARNA BILA zaprasza

14.09.2018, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe kobiet, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

Spotkanie sekcji MIGAWKA i pokaz zdjęć

15.09.2018, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

SZLEMIK

17.09.2018, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

18.09.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

18.09.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

18.09.2018, godz. 11.30

instruktorzy: M. Zaleski

Wrześniowy turniej w 1000

18.09.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Na dzień dobry PILANKI

19.09.2018, godz.. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

19.09.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Jesień tuż tuż

19.09.2018, godz. 16.00

deklamacja lub czytanie wierszy o jesieni /konkurs dla seniorów/

instruktorzy: J. Szwedziński

Z kuferka babuni

20.09.2018, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzielniczej

instruktorzy: A. Budych

Z Kosem

20.09.2018, godz. 16.00

konkurs strzelecki

instruktorzy: M. Zaleski

Zajęcia florystyczne

20.09.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Co należy wiedzieć o zbliżających się wyborach

21.09.2018, godz. 16.00

pogadanka

instruktorzy: J. Szwedziński

FLORYN

22.09.2018

pożegnanie lata w Unieściu. Festyn rekreacyjno-integracyjny

instruktorzy: G. Urbanowicz, A. Budych

SZLEMIK

24.09.2018, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

25.09.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

25.09.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

25.09.2018, godz. 11.30

instruktorzy: M. Zaleski

Przy Remiku emocji bez liku

25.09.2018, godz. 15.00

turniej remibrydża, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

26.09.2018, godz.. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

26.09.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

26.09.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

SCRABBLE

26.09.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Z kuferka babuni

27.09.2018, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzielniczej

instruktorzy: A. Budych

Zajęcia florystyczne

27.09.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Sekcja CZARNA BILA zaprasza

28.09.2018, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe kobiet, cz. 2

instruktorzy: M. Zaleski

Dzień chłopaka na parkiecie

29.09.2018, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Wystawa prac malarskich p. Ilony Banach-Wach

01-31.10.2018

filia nr 4 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pile, Al. Powst. Wlkp. 62

instruktorzy: A. Budych

Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

01-31.10.2018

zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt z pilskiego schroniska

instruktorzy

W zdrowym ciele, zdrowy duch

01.10.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Zebranie z z-cą Dyrektora RCK "Fabryka Emocji", p. Mirosławem Nalepą

01.10.2018, godz. 12.00

instruktorzy

Gramy w szlema ze Szlemikiem

01.10.2018, godz. 15.00

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi

02.10.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

02.10.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

02.10.2018, godz. .11.30

instruktorzy: M. Zaleski

TYSIĄC dla tysięcy

02.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

Na dzień dobry PILANKI

03.10.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

03.10.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

03.10.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa

03.10.2018, godz. 16.00

ekstremalny quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Z aktywnością po zdrowie

04.10.2018, godz. 10.00

XX Międzynarodowe Spotkania Seniorów, hotel Gromada Rodło - wystawa klubowych sekcji plastycznych

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Inauguracja całorocznego cyklu warsztatów florystycznych dla seniorów

04.10.2018, godz. 16.00

prowadzonych przez wykładowców szkoły ŻAK

instruktorzy: M. Zaleski

W zdrowym ciele, zdrowy duch

05.10.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Warcabiści na start!

05.10.2018, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Święto pieczonego ziemniaka z sekcją SMAK

06.10.2018, godz. 12.00

/zapisy/ - uroczyste otwarcie ogrodu

instruktorzy: A. Budych, G. Urbanowicz

Rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

08.10.2018, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Skleroza nam nie grozi

09.10.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

09.10.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

09.10.2018, godz. .11.30

instruktorzy: M. Zaleski

Październikowe spotkanie z remibrydżem

09.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

10.10.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

10.10.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

10.10.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Klubowe scrabblowanie

10.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

KUFEREK RÓŻNOŚCI i "Trendy babcia i cool dziadek"

11.10.2018, godz. 10.00

plastyczne zajęcia integracyjne

instruktorzy: A. Budych

Kwietny czwartek

11.10.2018, godz. 16.00

jesienne warsztaty florystyczne

instruktorzy: M. Zaleski

Całoroczne podsumowanie działań sekcji strzeleckiej im. Janka Kosa

11.10.2018, godz .16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Grzybobranie z sekcją SZPAGAT

12.10.2018, godz. 08.00

"W zdrowym ciele, zdrowy duch" /zapisy/

instruktorzy: G. Urbanowicz, A. Budych

Występ teatru UBU i zespołu BALLADA w CAOSIN w Pile

12.10.2018, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta, M. Zaleski

Seniorska potupajka przy cudnych dźwiękach grajka

13.10.2018, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

W zdrowym ciele, zdrowy duch

15.10.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

SZLEMIK

15.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi

16.10.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

16.10.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

16.10.2018, godz. .11.30

instruktorzy: M. Zaleski

TYSIĄC dla tysięcy

16.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Na dzień dobry PILANKI

17.10.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

17.10.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

17.10.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Czarna bila kobiet

17.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

KUFEREK RÓŻNOŚCI

18.10.2018, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzielniczej

instruktorzy: A. Budych

Florystyka dla miłośników piękna

18.10.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

W zdrowym ciele, zdrowy duch

19.10.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Do gry w DARTA niepotrzebna karta

19.10.2018, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Omówienie Ordynacji Wyborczej do Samorządów

20.10.2018, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

W zdrowym ciele, zdrowy duch

22.10.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

SZLEMIKowy zawrót głowy

22.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Skleroza nam nie grozi

23.10.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

23.10.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

23.10.2018, godz. .11.30

instruktorzy: M. Zaleski

Październikowe spotkanie z remibrydżem

23.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

24.10.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

24.10.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

24.10.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Klubowe scrabblowanie

24.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Drugie życie przedmiotów użytku domowego

25.10.2018, godz. 10.00

zajęcia rękodzielnicze

instruktorzy: A. Budych

Florystyczne inspiracje

25.10.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

W zdrowym ciele, zdrowy duch

26.10.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Pokaz klubowych zdjęć z sekcją MIGAWKA

26.10.2018, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Jesienne popołudnie z zespołem Zaułek Puchaczy

27.10.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

W zdrowym ciele, zdrowy duch

29.10.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

SZLEMIK

29.10.208, godz. 15.00

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi

30.10.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

30.10.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

30.10.2018, godz. .11.30

instruktorzy: M. Zaleski

Seniorze nie irytuj się!

30.10.2018, godz. 15.00

potyczki umysłowe

instruktorzy: G. Urbanowicz

Na dzień dobry PILANKI

31.10.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

31.10.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

31.10.2018, godz. 15.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Czarna bila kobiet

31.10.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Klubowe ZADUSZKI

03.11.2018, godz. 16.00

program poetycki w wykonaniu TEATRU UBU

instruktorzy: R. Bekta

Inauguracja obchodów DNI SENIORA 2018

05.11.2018, godz. 16.00

omówienie propozycji programowych, występ teatru CZAPLA z Czaplinka, towarzyskie spotkanie przy kawie, /RCK - sala kameralna/

instruktorzy

40-lecie pracy artystycznej p. Bożeny Pudełko

06.11.2018, godz. 18.00

wernisaż wystawy /RCK/

instruktorzy: A. Budych

Kino Seniora - Kobiecy Wieczór

07.11.2018, godz 18.00

Kino "KORAL"

instruktorzy: R. Bekta

Jesienne układanie bukietów

08.11.2018, godz. 16.00

kurs florystyczny

instruktorzy: M. Zaleski

Dart - ostatnia rozgrywka

09.11.2018, godz. 16.00

podsumowanie całorocznych rozgrywek

instruktorzy: J. Szwedziński

Wiklinowe cudeńka

10.11.2018, godz. 15.00

Popołudnie z rękodziełem - zajęcia z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

Udział seniorów w obchodach Narodowego Święta Niepodległości

11.11.2018, godz. 12.00

instruktorzy: A. Budych

Mała scena, wielka sztuka

12.11.2018, godz. 16.00

PILANKI zapraszają - spotkanie z żeńskim zespołem wokalnym

instruktorzy: M. Zaleski

Karciane potyczki

13.11.2018, godz. 15.00

całoroczne podsumowanie rozgrywek w 1000

instruktorzy: G. Urbanowicz

Mała scena, wielka sztuka

14.11.2018, godz. 16.00

wystawa podsumowująca roczną pracę sekcji artystycznych Plama, Amfora i Kuferek Różności

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

"Kwietny" kurs florystyki

15.11.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Biało-czarne szaleństwo

16.11.2018, godz. 16.00

całoroczne podsumowanie rozgrywek w warcaby

instruktorzy: J. Szwedziński

Mała scena, wielka sztuka

17.11.2018, godz. 16.00

artystyczne spotkanie za kulisami zespołu ZAUŁEK PUCHACZY

instruktorzy: G. Urbanowicz

TARCZA

19.11.2018, godz. 16.00

seniorskie zawody strzeleckie /zapisy/

instruktorzy: J. Szwedziński, M. Zaleski

Całoroczne podsumowanie rozgrywek w REMIBRYDŻA

20.11.2018, godz. 15.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Mała scena, wielka sztuka

21.11.2018, godz. 16.00

zakulisowe spotkanie z Teatrem UBU

instruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

22.11.2018, godz. 10.00

integracyjne warsztaty plastyczne z dziećmi z SP2

instruktorzy: A. Budych

Przypowieści o dobroci

22.11.2018, godz. 16.00

spektakl biblijny w wykonaniu aktorów scen krakowskich (występują M. Kozubek i P. Solorz)

instruktorzy: M. Zaleski

Mała scena, wielka sztuka

23.11.2018, godz. 16.00

popołudnie z męskim zespołem wokalnym BALLADA

instruktorzy: M. Zaleski

Przedwyborcza "kiełbasa"

24.11.2018, godz. 16.00

prezentacja kandydatów do godności SENIOR ROKU 2018 wraz z prezentacjami artystycznymi

instruktorzy: J. Szwedziński

Wybory "SENIOR ROKU 2018"

25.11.2018, godz. 15.00

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

Turniej Klubowego Brydża Sportowego

26.11.2018, godz. 14.00

o Puchar Dyrektora Regionalnego Centrum Kultury "Fabryka Emocji"

instruktorzy: M. Zaleski

30-lecie kabaretu SKLEROZA

27.11.2018, godz. 17.00

/RCK - sala kameralna/

instruktorzy

Wytęż umysł

28.11.2018, godz. 16.00

suma wiedzy powszechnej Tęga Głowa

instruktorzy: R. Bekta

Florystyka dla miłośników piękna

29.11.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

W jesiennych rytmach

30.11.2018, godz. 16.00-22.00

Klubowa zabawa andrzejkowa

instruktorzy: G. Urbanowicz

Mała scena, wielka sztuka

01.12.2018, godz. 16.00

spotkanie z chórem SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

SZLEMIK

03.12.2018, godz. 15.00

grudniowy turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA kobiet

04.12.2018, godz. 15.00

podsumowanie rocznych rozgrywek

instruktorzy: G. Urbanowicz

Trendy babcia i cool dziadek

05.12.2018, godz. 10.00

integracyjne warsztaty mikołajkowe z dziećmi z SP2

instruktorzy: A. Budych

Literka do literki

05.12.2018, godz. 15.00

podsumowanie całorocznych rozgrywek w SCRABBLE

instruktorzy: R. Bekta

Seniorskie MIKOŁAJKI z florystyką

06.12.2018, godz. 16.00

układanie kompozycji świątecznych /zapisy/

instruktorzy: M. Zaleski

Bożonarodzeniowe tradycje kulinarne sekcji SMAK

07.12.2018, godz. 15.00

warsztaty /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Zakończenie DNI SENIORA

08.12.2018, godz. 15.00

podsumowanie całorocznej działalności Klubu Seniora RCK, omówienie planów pracy na 2019 r. /RCK - sala kameralna/

instruktorzy

Mała scena, wielka sztuka

01.12.2018, godz. 16.00

spotkanie z chórem SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

SZLEMIK

03.12.2018, godz. 15.00

mikołajkowy turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

Świąteczne dekorowanie Klubu Seniora z sekcjami PLAMA i KUFEREK RÓŻNOŚCI

04.12.2018, godz. 10.00

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA kobiet

04.12.2018, godz. 15.00

podsumowanie rocznych rozgrywek

instruktorzy: G. Urbanowicz

Trendy babcia i cool dziadek

05.12.2018, godz. 10.00

integracyjne warsztaty mikołajkowe z dziećmi z SP2

instruktorzy: A. Budych

Zatrzymane w czasie

05.12.2018, godz. 13.00

mikołajkowe warsztaty ceramiczne sekcji AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Literka do literki

05.12.2018, godz. 15.00

podsumowanie całorocznych rozgrywek w SCRABBLE

instruktorzy: R. Bekta

Seniorskie MIKOŁAJKI z florystyką

06.12.2018, godz. 16.00

układanie kompozycji świątecznych /zapisy/

instruktorzy: M. Zaleski

W zdrowym ciele zdrowy duch

07.12.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Bożonarodzeniowe tradycje kulinarne sekcji SMAK

07.12.2018, godz. 15.00

warsztaty /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Zakończenie DNI SENIORA 2018

08.12.2018, godz. 15.00

podsumowanie całorocznej działalności Klubu Seniora RCK, wręczenie statuetek, omówienie planów pracy na 2019r. /RCK - sala kameralna/

instruktorzy

W zdrowym ciele zdrowy duch

10.12.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Gra bez atu

10.12.2018, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi

11.12.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

11.12.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

11.12.2018, godz. .11.30

instruktorzy: M. Zaleski

Mikołajkowe rozgrywki w 1000

11.12.2018, godz. 15.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Na dzień dobry PILANKI

12.12.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

12.12.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

12.12.2018, godz. 13.00

zajęcia sekcji AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa w czapce św. Mikołaja

12.12.2018, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Cuda i cudeńka z wikliny papierowej

13.12.2018, godz. 16.00

świąteczne warsztaty dla nauczycieli z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

W zdrowym ciele zdrowy duch

14.12.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Mikołajkowa CZARNA BILA

14.12.2018, godz. 15.00

instruktorzy: A Budych

Papierowa wiklina

14.12.2018, godz. 16.00

świąteczne warsztaty dla nauczycieli i uczniów z SP2 z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

Pokaz zdjęć DNI SENIORA 2018

15.12.2018, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Remibrydż z czekoladowym Mikołajem

15.12.2018, godz.16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

W zdrowym ciele zdrowy duch

17.12.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Grudniowy turniej brydżowy

17.12.2018, godz. 15.00

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi

18.12.2018, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: M. Zaleski

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

18.12.2018, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

18.12.2018, godz. .11.30

instruktorzy: M. Zaleski

Spotkanie z optykiem

18.12.2018, godz. 15.00

badanie wzroku

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

19.12.2018, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: M. Zaleski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

19.12.2018, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: M. Zaleski

Zatrzymane w czasie

19.12.2018, godz. 13.00

zajęcia sekcji AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Scrabblomania z Mikołajem w "słowie"

19.12.2018, godz. 15.00

instruktorzy: R. Bekta

Klubowy opłatek bożonarodzeniowy

20.12.2018, godz. 17.00

RCK - sala kameralna, zapisy

instruktorzy

W zdrowym ciele zdrowy duch

21.12.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Rzutka do tarczy Mikołajowi wystarczy

21.12.2018, godz. 16.00

świąteczny turniej DART’a

instruktorzy: J. Szwedziński

Zimowe zajęcia florystyczne

27.12.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

W zdrowym ciele zdrowy duch

28.12.2018, godz. 9.00

gimnastyka z sekcją SZPAGAT

instruktorzy: G. Urbanowicz

Na szachowym mikołajowym polu

28.12.2018, godz. 16.00

grudniowe rozgrywki warcabowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Przedsylwestrowy relaks z rękodziełem w tle

29.12.2018, godz. 15.00

karnawałowa biżuteria

instruktorzy: A. Budych

Bal Sylwestrowy

31.12.2018, godz. 19.00

instruktorzy: J. Szwedziński

links

 

kup bilet

bilet

bilet

bilet

napisz do nas

write

 

zapisz się do Newslettera

zapisz się

Copyright 2012-2019 Regionalne Centrum Kultury w Pile

Szukaj