×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokaż politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać zmieniona.

Archiwum Klub Seniora 2019

Wystawa prac malarskich sekcji PLAMA

02-31.01.2019

w filii nr 4 PiMBP w Pile

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry PILANKI

02.01.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

02.01.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Scrabblomania

02.01.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Warsztaty plastyczne dla słuchaczy NUTW

03.01.2019, godz. 10.00

instruktorzy: A. Budych

Florystyka dla miłośników piękna

03.01.2019, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

04.01.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z ciekawym człowiekiem

05.01.2019, godz. 16.00

pokaz zdjęć przyrodniczych autorstwa Bogusława Urlika

instruktorzy: R. Bekta

Spotkanie z Z-cą Dyrektora RCK Mirosławem Nalepą

07.01.2019, godz. 12.00

instruktorzy

Kontra i rekontra

07.01.2019, godz 15.00

turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi

08.01.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zamalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

08.01.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

08.01.2019, godz 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Remi z brydżem się spotkają…

08.01.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

09.01.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

09.01.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zawsze istnieje właściwe posunięcie, trzeba je tylko znaleźć

09.01.2019, godz. 16.00

rozgrywki warcabowe

instruktorzy: R. Bekta

Z wizytą w świetlicy SP2

10.01.2019, godz. 12.00

KUFEREK RÓŻNOŚCI – warsztaty rękodzielnicze

instruktorzy: A. Budych

Florystyczne inspiracje

10.01.2019, godz. 16.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

DART grzechu wart!

11.01.2019, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Gotujemy dla WOŚP z sekcją SMAK

12.01.2019, godz. 15.00

warsztaty kulinarne /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13.01.2019, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

FERIE U SENIORA

14.01.2019, godz. 10.00

"Z babcinego kuferka – cuda i cudeńka z papierowej wikliny" /pojemnik na kredki/ zapisy

instruktorzy: A. Budych

Gra w piki daje wyniki

14.01.2019, godz. 15.00

turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

FERIE U SENIORA

15.01.2019, godz. 10.00

"Z babcinego kuferka – filcowanie na sucho" /biżuteria/ zapisy

instruktorzy: A. Budych

TYSIĄC dla tysięcy

15.01.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

FERIE U SENIORA

16.01.2019, godz. 10.00

"Z babcinego kuferka – decoupage dla niewtajemniczonych" /pudełeczko na skarby/ zapisy

instruktorzy: A. Budych

Ekstremalny quiz dla wybranych!

16.01.2019, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

FERIE U SENIORA

17.01.2019, godz. 10.00

"Z babcinego kuferka – z haftem krzyżykowym za pan brat" /poduszeczka na szpilki/ zapisy

instruktorzy: A. Budych

Zrywaj kwiaty życia z radością

17.01.2019, godz. 16.00

warsztaty florystyczne

instruktorzy: P.Wojnarowski

FERIE U SENIORA

18.01.2019, godz. 10.00

"Z babcinego kuferka – filcowa przytulanka" /szycie ręczne/ zapisy

instruktorzy: A. Budych

Remi z brydżem się spotkają…

18.01.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Pasaż TESCO - poznaj bliskiego sąsiada

19.01.2019, godz. 11.00-17.00

występy klubowych zespołów artystycznych, wystawa twórczości sekcji plastycznych

instruktorzy: A. Budych, P. Wojnarowski

Brydżowy poniedziałek

21.01.2019, godz. 15.00

turniej sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Skleroza nam nie grozi

22.01.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zamalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

22.01.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

22.01.2019, godz 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Dzień Babci i Dziadka

22.01.2019, godz. 16.00

występ dzieci z SP2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

23.01.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

23.01.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Scrabblomania

23.01.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zimowe zajęcia florystyczne

24.01.2019, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

25.01.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

W karnawale młodzi i starzy chodzą na bale!

26.01.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

SZLEMIK

28.01.2019, godz. 15.00

turniej brydżowy

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi

29.01.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zamalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

29.01.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

29.01.2019, godz 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

TYSIĄC dla tysięcy

29.01.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

30.01.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

30.01.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Noworoczny pokaz klubowych zdjęć

30.01.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

KUFEREK RÓŻNOŚCI

31.01.2019, godz. 12.00

warsztaty rękodzielnicze

instruktorzy: A. Budych

Z kwiatka na kwiatek

31.01.2019, godz. 16.00

warsztaty florystyczne

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

01.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

ŁUBU DUBU z teatrem UBU

02.02.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Spotkanie z Z-cą Dyrektora RCK FE Mirosławem Nalepą

04.02.2019, godz. 12.00

instruktorzy

Turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

04.02.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - PLAMA zaprasza

05.02.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Traf w 10

05.02.2019, godz 16.00

konkurs DART'a

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

06.02.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

06.02.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

06.02.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej Amfora

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Z 1000 w karnawałowym nastroju

06.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

07.02.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

07.02.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warsztaty plastyczne dla słuchaczy NUTW

07.02.2019, godz. 12.00

instruktorzy: A. Budych

FLORYSTYKA dla miłośników piękna

07.02.2019, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Kuferek różności z wizytą w świetlicy SP2

08.02.2019, godz. 10.00

warsztaty integracyjne

instruktorzy: A. Budych

Zabawa w słówka

08.02.2019, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warsztaty rękodzielnicze z sekcjami AMFORA i KUFEREK RÓŻNOŚCI

09.02.2019, godz. 15.00

ceramika

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Brydż dla każdego

11.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - PLAMA zaprasza

12.02.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

W remibrydża zagrajmy raz jeszcze

12.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Wystawa prac malarskich sekcji PLAMA

13.02-15.03.2019, godz. 10.00-16.00

w filii nr 3 PiMBP w Pile, ul. Prusa 16

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry PILANKI

13.02.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

13.02.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

13.02.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej Amfora

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNA BILA

13.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Tęga głowa

13.02.2019, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Wernisaż wystawy sekcji PLAMA

13.02.2019, godz. 17.00

w filii nr 3 PiMBP w Pile, ul. Prusa 16

instruktorzy: A. Budych

SKLEROZA nam nie grozi

14.02.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

14.02.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Florystyka

14.02.2019, godz. 16.00

warsztaty walentynkowe

instruktorzy: A. Budych

Trendy babcia i cool dziadek

15.02.2019, godz. 10.00

plastyczne zajęcia integracyjne z sekcjami KUFEREK RÓŻNOŚCI i AMFORA i dziećmi z SP2

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Gimnastyka mózgu

15.02.2019, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Pasaż TESCO. Poznaj bliskiego sąsiada

16.02.2019, godz. 11.00-17.00

prezentacje klubowych zespołów artystycznych tj. teatru UBU, kabaretu SKLEROZA, zespołów PILANKI, BALLADA, ZAUŁEK PUCHACZY, chóru SREBRNA NUTA oraz wystawa sekcji plastycznych (AMFORA, PLAMA, KUFEREK RÓŻNOŚCI) w pasażu TESCO, ul. Bydgoska 135

instruktorzy: P. Wojnarowski, R. Bekta, E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Bez atu ze SZLEMIKIEM

18.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - PLAMA zaprasza

19.02.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

W remibrydża zagrajmy raz jeszcze

19.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

20.02.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

20.02.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

20.02.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej Amfora

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Z 1000 w karnawałowym nastroju

20.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

21.02.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

21.02.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Kwietny wtorek

21.02.2019, godz. 16.00

zajęcia florystyczne

instruktorzy: A. Budych

Warcabowy zawrót głowy

22.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

22.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

W tanecznych rytmach

23.02.2019, godz. 16.00

zabawa

instruktorzy: P. Wojnarowskis

SZLEMIK'owe rozdanie

25.02.2019, godz. 15.00

turniej

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - PLAMA zaprasza

26.02.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

26.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

27.02.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej Amfora

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zabawa w słówka

27.02.2019, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Zimowy pokaz zdjęć klubowych

27.02.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

28.02.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

28.02.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Pączusie i inne słodkości

28.02.2019, godz. 15.00

TŁUSTY CZWARTEK z sekcją SMAK, warsztaty kulinarne

instruktorzy: A. Budych

Zaczarowany świat modeliny

01.03.2019, godz. 10.00

Manualne zajęcia integracyjne junior-senior z dziećmi z SP2 w Pile

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

SCRABBLE

01.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Tylko dance ma sens!

02.03.2019, godz. 16.00

zabawa karnawałowa

instruktorzy: J. Szwedziński

Spotkanie z Z-cą Dyrektora RCK FE Mirosławem Nalepą

04.03.2019, godz. 12.00

instruktorzy

SZLEMIK

04.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki w cztery kolory i bez atu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – PLAMA zaprasza

05.03.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Śledzik, czyli podkoziołek

05.03.2019, godz. 16.00

ostatki na parkiecie

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

06.03.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

06.03.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

06.03.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Remibrydża ciąg dalszy

06.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

07.03.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Warsztaty plastyczne dla słuchaczy NUTW

07.03.2019, godz. 10.00

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

07.03.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

07.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Spotkanie z florystyką

07.03.2019, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Pilskie lata Elfridy Alicji Kuhr

08.03.2019, godz. 10.00

wykład z cyklu O HISTORII MIASTA

instruktorzy: J. Szwedziński

8 marca na wesoło

08.03.2019, godz. 16.00

Gimnastyka mózgu dla kobiet

instruktorzy: P. Wojnarowski

Panowie Paniom i odwrotnie

09.03.2019, godz. 16.00

DZIEŃ KOBIET i DZIEŃ MĘŻCZYZN z klubowymi zespołami

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czterech do brydża

11.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – PLAMA zaprasza

12.03.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Tysiąc w sam raz!

12.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

13.03.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

13.03.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

13.03.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Piła inaczej

13.03.2019, godz. 15.00

z cyklu SPACERY HISTORYCZNE

instruktorzy: J. Szwedziński

Tęga głowa

13.03.2019, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

14.03.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

14.03.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

14.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

W oczekiwaniu na wiosnę

14.03.2019, godz. 16.00

zajęcia florystyczne

instruktorzy: A. Budych

Na szachowym polu

15.03.2019, godz. 16.00

rozgrywki warcabowe

instruktorzy: P. Wojnarowski

Seniorzy w Vivo!

16.03.2019, godz. 11.00

występy klubowych zespołów oraz wystawa dorobku sekcji plastycznych

instruktorzy

Brydżowy poniedziałek z sekcją SZLEMIK

18.03.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – PLAMA zaprasza

19.03.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Remibrydża ciąg dalszy

19.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

20.03.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

20.03.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

20.03.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

DART dla każdego

20.03.2019, godz. 16.00

konkurs rzutek

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

21.03.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

21.03.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

KUFEREK RÓŻNOŚCI

21.03.2019, godz. 12.00

zajęcia rękodzielnicze

instruktorzy: A. Budych

Pierwszy dzień wiosny z teatrem UBU oraz sekcją kulinarną SMAK

21.03.2019, godz. 15.00

zapisy

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

CZARNA BILA

22.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Pokaz zdjęć klubowych

23.03.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

SZLEMIK gra!

25.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – PLAMA zaprasza

26.03.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Tysiąc w sam raz!

26.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

27.03.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

27.03.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramicznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

27.03.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

SCRABBLE

27.03.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie dla zdrowia

27.03.2019, godz. 16.00

kręgosłup sprawny na lata, spotkanie z rehabilitantem

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

28.03.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

28.03.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

28.03.2019, godz.. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Florystyka

28.03.2019, godz.. 16.00

wiosenne inspiracje

instruktorzy: A. Budych

Zebranie sekcji im. Janka Kosa

29.03.2019, godz. 16.00

spotkanie organizacyjne

instruktorzy: P. Wojnarowski

Występ Teatru GEST z Szydłowa

30.03.2019, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Wystawa prac Urszuli Kwiatkowskiej z sekcji PLAMA

01-30.04.2019

w filii nr 4 PiMBP w Pile, al. Powst. Wlkp. 62

instruktorzy: A. Budyc

Zebranie z z-cą Dyrektora RCK FE p. Mirosławem Nalepą

01.04.2019, godz. 12.00

instruktorzy

Kwietniowy turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

01.04.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

02.04.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

02.04.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remibrydż w wiosennej odsłonie

02.04.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

03.04.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

03.04.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

03.04.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

DART – udziału wart!

03.04.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi!

04.04.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

04.04.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warsztaty malarskie dla słuchaczy NUTW w Pile

04.04.2019, godz. 12.00

instruktorzy: A. Budych

Czarna Bila

04.04.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Florystyka

04.04.2019, godz. 16.00

wiosenne inspiracje

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

05.04.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Wielkanoc tuż-tuż

05.04.2019, godz. 10.00

Zajęcia integracyjne junior/senior z dziećmi z SP2 i sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

Primaaprilisowe spotkanie z Klubem Seniora

05.04.2019, godz. 17.00

występ teatru UBU, męskiego zespołu wokalnego Ballada, kabaretu SKLEROZA w Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie

instruktorzy: R. Bekta, P. Wojnarowski, J. Szwedziński

Pokaz klubowych zdjęć

06.04.2019, godz. 16.00

sekcja multimedialna STUDIO 68 zaprasza

instruktorzy: J. Szwedziński

Inauguracja konkursu na świąteczną pisankę

08.04.2019, godz. 10.00

zbiórka prac konkursowych do 19.04.2019 r.

instruktorzy

SZLEMIK gra!

08.04.2019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

09.04.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

09.04.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

W 1000 raz!

09.04.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

Na dzień dobry PILANKI

10.04.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

10.04.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czarnej bili czar

10.04.2019, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe kobiet, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Tęga głowa

10.04.2019, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Wielkanoc w skansenie

11.04.2019, godz. 9.00-14.00

warsztaty edukacyjne w Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią (wypieki bab wielkanocnych, zdobienie jaj woskiem, barwienie kraszanek naturalnymi barwnikami roślinnymi, pokaz wyrobu palm wielkanocnych, wyrób masła i baranków wielkanocnych, pożegnanie zimy i palenie Marzanny)
/zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Od słowa do słowa i rozgrywka gotowa

11.04.2019, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

FLORYSTYKA dla miłośników piękna

11.04.2019, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

12.04.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Przedświąteczna gimnastyka mózgu

12.04.2019, godz. 16.00

warsztaty

instruktorzy: P. Wojnarowski

Mydełka - wielkanocne prezenty

13.04.2019, godz. 15.00

własnoręczne wyrabianie mydeł – zapisy, ilość miejsc ograniczona

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Gra w piki daje wyniki

15.04.2019, godz. 15.00

turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

16.04.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

16.04.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Święta tuż, tuż…

16.04.2019, godz. 16.00

spektakl w wykonaniu dzieci i młodzieży z SP2 w Pile

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

17.04.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

17.04.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Remibrydż w wiosennej odsłonie

17.04.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi!

18.04.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

18.04.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czarna Bila

18.04.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

23.04.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Środowisko ponad wszystko

23.04.2019, godz. 11.00

Międzynarodowy Dzień Ziemi w klubowym ogrodzie /porządki klubowej grządki, montaż kompostownika/

instruktorzy: A. Budych

Rozstrzygnięcie konkursu z nagrodami na pisankę wielkanocną

23.04.2019, godz. 14.00

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

W 1000 raz!

23.04.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

24.04.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

24.04.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czarnej bili czar

24.04.2019, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe kobiet, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi!

25.04.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

25.04.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Kwietny czwartek

25.04.2019, godz. 16.00

zajęcia florystyczne

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

26.04.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Pierwszy wiosenny konkurs strzelecki sekcji im. Janka Kosa

26.04.2019, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Kwietniowe pląsy w wiosennych rytmach

27.04.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Miasto-Ogród

28.04.2019

Występ zespołów PILANKI, BALLADA oraz chóru SREBRNA NUTA podczas Krajowej Wystawy MIASTO-OGRÓD, Park na Wyspie

instruktorzy: P. Wojnarowski

Szlem albo szlemik

29.04.2019, godz. 15.00

turniej

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

30.04.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Od słowa do słowa i rozgrywka gotowa

30.04.2019, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

64 pola na czarno-białej szachownicy

30.04.2019, godz. 16.00

rozgrywki warcabowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Ogród serca

01-31.05.2019

Wystawa prac Ilony Banach-Wach z sekcji PLAMA pt. "Ogród serca" w filii nr 4 PiMBP w Pile, al. Powst. Wlkp. 62

instruktorzy: A. Budych

Klubowe zebranie programowe z z-cą Dyrektora RCK FE w Pile p. Mirosławem Nalepą

06.05.2019, godz. 12.00

instruktorzy

Majówka z brydżem

06.05.2019, godz. 15.00

turniej

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

07.05.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

07.05.2019 godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Tysiąc w jeden dzień

07.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

08.05.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

08.05.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

08.05.2019, godz. 11.00

próba chóru

instruktorzy: P. Wojnarowski

Z fartem w DART’a

08.05.2019, godz. 16.00

konkurs rzutek

instruktorzy: J. Szwedziński

Wernisaż wystawy sekcji PLAMA w filii nr 3 PiMBP w Pile

08.05.2019, godz. 17.00

instruktorzy: A. Budych

SKLEROZA nam nie grozi

09.05.2019 godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

09.05.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

09.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Kwietny czwartek

09.05.2019, godz. 16.00

Florystyka

instruktorzy: A. Budych

Ceramika

10.05.2019, godz 9.00

zajęcia integracyjne junior/senior z dziećmi z SP2

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

10.05.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Zabawa słówkami

10.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki scrabble, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Ogród otwarty

11.05.2019, godz. 11.00-16.00

PIKNIK

instruktorzy

Szlemik bez atu

13.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

14.05.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

14.05.2019 godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA

14.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

15.05.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

15.05.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

15.05.2019, godz. 11.00

próba chóru

instruktorzy: P. Wojnarowski

Remibrydż dla każdego

15.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

16.05.2019 godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

16.05.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warsztaty malarskie dla słuchaczy NUTW w Pile

16.05.2019, godz. 12.00

instruktorzy: A. Budych

FLORYSTYKA

16.05.2019, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

17.05.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Konkurs strzelecki im. J. Kosa

17.05.2019, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Majówka na parkiecie

18.05.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna /zapisy/

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie ze szlemikiem

20.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

21.05.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

21.05.2019 godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Tysiąc w jeden dzień

21.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

22.05.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

22.05.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

22.05.2019, godz. 11.00

próba chóru

instruktorzy: P. Wojnarowski

Remibrydż dla każdego

22.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

Wiem wszystko

22.05.2019, godz. 16.00

majowy Quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

23.05.2019 godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

23.05.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

23.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

FLORYSTYKA

23.05.2019, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

24.05.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Tajemnica 64-pól

24.05.2019, godz. 16.00

wiosenne rozgrywki warcabowe

instruktorzy: P. Wojnarowski

Piknik ekologiczny

25.05.2019, godz. 10.00-17.00

OTW Płotki /zapisy/

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

Brydż dla każdego

27.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

28.05.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

28.05.2019 godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA

28.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

Zatrzymane w czasie

29.05.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Pokaz zdjęć

29.05.2019, godz. 16.00

sekcja multimedialna STUDIO 68

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

30.05.2019 godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

FLORYSTYKA dla miłośników piękna

30.05.2019, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

31.05.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Zabawa słówkami

31.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki scrabble, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Czerwcowe pląsy na parkiecie

01.06.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Zebranie klubowe

03.06.2019, godz. 12.00

instruktorzy

Rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

03.06.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

04.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

04.06.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

SCRABBLOMANIACY zapraszają do gry

04.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

05.06.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

05.06.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

05.06.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Trudny quiz dla wybranych

05.06.2019, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi!

06.06.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

06.06.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warsztaty malarskie dla słuchaczy NUTW w Pile

06.06.2019, godz. 12.00

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA mężczyzn

06.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Kwietny czwartek

06.06.2019, godz. 16.00

zajęcia florystyczne

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

07.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Trendy babcia i cool dziadek

07.06.2019, godz. 10.00

zajęcia integracyjne junior/senior z sekcją AMFORA, KUFEREK RÓŻNOŚCI i dziećmi z SP2

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

SCRABBLOMANIACY zapraszają do gry

07.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warcaby dla chłopa i baby!

07.06.2019, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: P. Wojnarowski

Babie Lato

09.06.2019, godz. 6.30

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów "Babie Lato" Bydgoszcz 2019 /wyjazd sekcji plastycznych/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Czerwcowy turniej brydżowy

10.06.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

11.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

11.06.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Czarnej bili czar

11.06.2019, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

12.06.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

12.06.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

12.06.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

To i owo na brydżowor

12.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki remibrydża, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi!

13.06.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

13.06.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA mężczyzn

13.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Florystyka

13.06.2019, godz. 16.00

zakończenie kursu

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

14.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca!

14.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Dzień Brodatego Goździka

15.06.2019, godz. 12.00

Wyjazd klubowych zespołów artystycznych na III Przegląd Zespołów Muzycznych i Śpiewaczych z okazji DNIA BRODATEGO GOŹDZIKA w Siedlisku

instruktorzy: P. Wojnarowski, J. Szwedziński

Bez atu ze SZLEMIKIEM

17.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

18.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

18.06.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

e-senior

18.06.2017, godz. 17.00

Uroczyste podsumowanie i wręczenie certyfikatów ukończenia całorocznego kursu I i II stopnia sekcji komputerowej e-senior, występ chóru HALKA

instruktorzy: J. Rutkowski, A. Budych, J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

19.06.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

19.06.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

19.06.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Jak masz farta, zagraj w DART’a

19.06.2019, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

21.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Świętojańskie lampiony

21.06.2019, godz. 11.00

warsztaty rękodzielnicze z sekcją AMFORA i KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Strzelamy jak Janek Kos

21.06.2019, godz. 16.00

konkurs strzelecki

instruktorzy: P. Wojnarowsk

Piknik ekologiczny

22.06.2019, godz. 10.00-17.00

w OTW Płotki /zapisy/

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

Turniej brydża sportowego sekcji SZLEMIK

24.06.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

25.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

25.06.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

To i owo na brydżowo

25.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki remibrydża, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

26.06.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

26.06.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

26.06.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czarnej bili czar

26.06.2019, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Warsztaty ekologiczno-edukacyjne

27.06.2019, godz. 7.30

w Ogrodach HORTULUS w Dobrzycy k/Mielna /zapisy/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

SKLEROZA nam nie grozi!

27.06.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

27.06.2019, godz. 11.30

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

28.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca!

28.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Artystyczne letnie popołudnie

29.06.2019, godz. 16.00

z teatrem UBU i zespołem NIEZAPOMINAJKI

instruktorzy: R. Bekta

Lewy lipcowe

01.07.22019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

02.07.2019, godz.10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Remikowe rozdanie

02.07.2019, godz. 15.00

remibrydż, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

03.07.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P.Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

03.07.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P.Wojnarowski

Z fartem w DART’a!

03.07.2019, godz. 16.00

konkurs rzutek

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi!

04.07.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

04.07.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA mężczyzn

05.07.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

05.07.2019, godz.10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

05.07.2019, godz. 15.00

cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Lipcowe szaleństwa na parkiecie

06.07.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Wakacje u Seniora

08.07.2019, godz. 12.00

zajęcia plastyczne /pracownia ceramiki, sala 66, RCK, pl. Staszica 1, zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

09.07.2019, godz.10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Zatrzymane w czasie

10.07.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Trudny quiz dla wybranych

10.07.2019, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej "Tęga głowa"

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi!

11.07.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Wakacje u Seniora

11.07.2019, godz. 12.00

zajęcia plastyczne /pracownia ceramiki, sala 66, RCK, pl. Staszica 1, zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

12.07.2019, godz.10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Warcabowe wariacje

12.07.2019, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Letni piknik integracyjny

13.07.2019, godz. 10.00

w OTW Płotki /zapisy/

instruktorzy: A. Budych, R. Bekta

Wakacje u Seniora

15.07.2019, godz. 12.00

zajęcia plastyczne /pracownia ceramiki, sala 66, RCK, pl. Staszica 1, zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Sekcja Szlemik do kart!

15.07.2019, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

16.07.2019, godz.10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA kobiet

16.07.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Zatrzymane w czasie

17.07.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

TYSIĄC dla każdego

17.05.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Wakacje u Seniora

18.07.2019, godz. 12.00

zajęcia plastyczne /pracownia ceramiki, sala 66, RCK, pl. Staszica 1, zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNA BILA mężczyzn

18.07.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

19.07.2019, godz.10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

19.07.2019, godz. 15.00

cz. 2

instruktorzy: A. Budych

BISKUPIN

20.07.2019, godz. 7.00

warsztaty historyczne /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Wakacje u Seniora

22.07.2019, godz. 12.00

zajęcia plastyczne /pracownia ceramiki, sala 66, RCK, pl. Staszica 1, zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Brydżowy poniedziałek turniej sekcji Szlemik

22.07.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Remikowe rozdanie

23.07.2019, godz. 15.00

remibrydż, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

24.07.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P.Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

24.07.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

24.07.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P.Wojnarowski

W klubowym obiektywie zdarzeń

24.07.2019, godz. 16.00

pokaz zdjęć

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi!

25.07.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

25.07.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Wakacje u Seniora

25.07.2019, godz. 12.00

zajęcia plastyczne /pracownia ceramiki, sala 66, RCK, pl. Staszica 1, zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Strzelać każdy może!

26.07.2019, godz. 16.00

konkurs strzelecki im. Janka Kosa

instruktorzy: P. Wojnarowski

Lipowa herbatka przy muzyce

27.07.2019, godz. 11.00-16.00

piknik w klubowym ogródku

instruktorzy: P. Wojnarowski, J. Szwedziński

Wakacje u Seniora

29.07.2019, godz. 12.00

zajęcia plastyczne /pracownia ceramiki, sala 66, RCK, pl. Staszica 1, zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Szlemik

29.07.2019, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA kobiet

30.07.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

31.07.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P.Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

31.07.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

31.07.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P.Wojnarowski

TYSIĄC dla każdego

31.07.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi!

01.08.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Warcaby

01.08.2019, godz. 16.00

rozgrywki sierpniowe

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

02.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Pocztówka z wakacji

03.08.2019, godz. 16.00

pokaz wakacyjnych zdjęć seniorów

instruktorzy: J. Szwedziński

Zebranie z udziałem Z-cy Dyrektora RCK Fe w Pile Mirosława Nalepy

05.08.2019, godz. 12.00

instruktorzy

Szlemik w komplecie

05.08..2019, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

06.08.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

TYSIĄC

06.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

07.08.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

07.08.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Popołudnie z DART’em

07.08.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi!

08.08.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

08.08.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

08.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Trening pamięci

09.08.2019, godz. 16.00

gry i zabawy umysłowe

instruktorzy: P. Wojnarowski

Sierpniowe pląsy

10.08.2019, godz. 16.00

ZABAWA taneczna w letnich rytmach

instruktorzy: J. Szwedziński

Szlemik gra

12.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: P. Wojnarowski

Teatr ma w sobie magię

13.08.2019, godz. 12.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Tęga głowa

13.08.2019, godz. 16.00

sierpniowy oddech na quiz!

instruktorzy: R. Bekta

Na dzień dobry PILANKI

14.08.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

14.08.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Remibrydż

14.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Wakacyjny pokaz klubowych zdjęć z sekcją STUDIO 68

16.08.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Turniej strzelecki im. Janka Kosa

17.08.2019, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

e-senior

19-30.08.2019, godz. 7.30-20.00

zapisy do kolejnej edycji kursu komputerowego (ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy

Wakacje u seniora

19.08.2019, godz. 10.00

filcowanie na sucho /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Longer w pikach

19.08.2019, godz. 15.00

gramy w brydża!

instruktorzy: P. Wojnarowski

Wakacje u seniora

20.08.2019, godz. 10.00

malowane kamienie /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

20.08.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

20.08.2019, godz. 12.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

TYSIĄC

20.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Na dzień dobry PILANKI

21.08.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Wakacje u seniora

21.08.2019, godz. 10.00

decoupage na tkaninie /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

21.08.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

SCRABBLE

21.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Wakacje u seniora

22.08.2019, godz. 10.00

biżuteria i figurki z modeliny /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

22.08.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

22.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Wakacje u seniora

23.08.2019, godz. 10.00

quilling /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

23.08.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

23.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Piknik ekologiczno - integracyjny

24.08.2019, godz. 10.00-17.00

OTW Płotki /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, R. Bekta

Wakacje u seniora

26.08.2019, godz. 10.00

bransoletki, czyli koraliki na druciku /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Turniej brydżowy sekcji Szlemik

26.08.2019, godz. 15.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Wakacje u seniora

27.08.2019, godz. 10.00

maskotki i breloczki z filcu /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

27.08.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

27.08.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Na dzień dobry PILANKI

28.08.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Wakacje u seniora

28.08.2019, godz. 10.00

wyklejanie, czyli papierowa mozaika /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

28.08.2019, godz. 12.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Remibrydż

28.08.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Wakacje u seniora

29.08.2019, godz. 10.00

decoupage na drewnie /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

29.08.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SCRABBLE

29.08.2019, godz. 16.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Wakacje u seniora

30.08.2019, godz. 10.00

malowanie na tkaninie, zdobienie t-shirt’u /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

30.08.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Popołudnie z grami planszowymi

30.08.2019, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Wycieczka rowerowa

31.08.2019

do ustalenia

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

Szlemik

02.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

03.09.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

03.09.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zbieracze słówek na start

03.09.2019, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zatrzymane w czasie

04.09.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNA BILA

04.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

05.09.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warsztaty plastyczne dla słuchaczy NUTW

05.09.2019, godz. 12.00

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

05.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

06.09.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

WARCABY dla chłopa i baby!

06.09.2019, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: P. Wojnarowski

Dla każdego coś miłego!

07.09.2019, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Kto nie ściąga atutów, ten chodzi bez butów

09.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki sekcji Szlemik

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

10.09.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

10.09.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zbieracze słówek na start

10.09.2019, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

11.09.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

11.09.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

11.09.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Tęga głowa!

11.09.2019, godz. 16.00

wymagający konkurs wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

12.09.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Z babcinego kuferka

12.09.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

SKLEROZA nam nie grozi!

12.09.2019, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Co należy wiedzieć o zbliżających się wyborach parlamentarnych

12.09.2019, godz. 16.00

pogadanka

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

13.09.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

DART - udziału wart!

13.09.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Disco to jest wszystko!

14.09.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Longer w pikach

16.09.2019, godz. 15.00

gramy w brydża!

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

17.09.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

TYSIĄC dla tysięcy

17.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

18.09.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

18.09.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

18.09.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Prawie brydż - remi

18.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

19.09.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Z babcinego kuferka

19.09.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

SKLEROZA nam nie grozi!

19.09.2019, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

19.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

20.09.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Warsztaty rękodzielnicze z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI

20.09.2019, godz. 11.00

woreczki na grzyby suszone (decoupage na tkaninie), zapisy

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Z Kosem

20.09.2019, godz. 16.00

finał konkursu strzeleckiego /podsumowanie/

instruktorzy: P. Wojnarowski

FLORYN

21.09.2019, godz. 7.00-20.00

pożegnanie lata w UNIEŚCIU. Festyn rekreacyjno-integracyjny /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Szlemik w komplecie

23.09.2019, godz. 15.00

Szlemik w komplecie

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

24.09.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

24.09.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

TYSIĄC dla tysięcy

24.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

25.09.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

25.09.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

25.09.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Prawie brydż - remi

25.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

26.09.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Z babcinego kuferka

26.09.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych

SKLEROZA nam nie grozi!

26.09.2019, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

26.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

27.09.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

SAS 2019

28.09.2019, godz. 9.00-18.00

IV Wielkopolskie Spotkania Artystyczne Seniorów, Teatr Miejski, plac Staszica 1

instruktorzy

SAS 2019

29.09.2019, godz. 10.00-18.00

IV Wielkopolskie Spotkania Artystyczne Seniorów, Teatr Miejski, plac Staszica 1

instruktorzy

Czterech do brydża

30.09.2019, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Dekoracje z papieru

01-31.10.2019, godz. 8.00-19.00

wystawa rękodzieła artystycznego /wiklina papierowa/ autorstwa p. E. Ilony Banach-Wach w filii nr 7 PiMBP w Pile, Al. Poznańska 91

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

01.10.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

01.10.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remibrydż dla każdego

01.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

02.10.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

02.10.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

02.10.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Scrabblomaniacy na start

02.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

XXI Międzynarodowe Spotkania Seniorów

03.10.2019, godz. 10.00

/hotel GROMADA Rodło/, OSTEOBUS - badanie gęstości kości

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

03.10.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

03.10.2019, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Bile wchodzą do łuz, gdy gracz poczuje luz

03.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe mężczyzn CZARNA BILA, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

04.10.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Trendy babcia i cool dziadek

04.10.2019, godz. 10.00

manualne zajęcia integracyjne junior/senior z klasą IId z SP2 w Pile

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Masz w życiu farta, to zagraj w darta!

04.10.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Senior w lesie grzyby niesie

05.10.2019, godz. 9.00

grzybobranie z Klubem Turystyki Motocyklowej Husaria, sprzątanie lasu, prelekcja na temat rozpoznawania gatunków grzybów, poczęstunek /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Czterech do brydża

07.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

08.10.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

08.10.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Przeżyjmy to jeszcze raz

08.10.2019, godz. 16.00

pokaz zdjęć SAS 2019

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

09.10.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

09.10.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

09.10.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Tęga głowa

09.10.2019, godz. 16.00

Ekstremalny quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

10.10.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

10.10.2019, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA kobiet

10.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

11.10.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Święto pieczonego ziemniaka z sekcją SMAK

11.10.2019, godz. 12.00

/zapisy/

instruktorzy

Popołudnie z muzyką

12.10.2019, godz. 16.00

duet "Roman i Henryk"

instruktorzy: P. Wojnarowski

Gramy w szlema ze Szlemikiem

14.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

15.10.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

15.10.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

1000 po raz pierwszy

15.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

16.10.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

16.10.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

16.10.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Pokaz zdjęć klubowych z sekcją MIGAWKA

16.10.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

17.10.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

17.10.2019, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Bile wchodzą do łuz, gdy gracz poczuje luz

17.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki bilardowe mężczyzn CZARNA BILA, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

18.10.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Popołudnie dla umysłu z nagrodami

18.10.2019, godz. 16.00

rebusy, krzyżówki

instruktorzy: J. Szwedziński

Łubu dubu z teatrem UBU

19.10.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Trendy babcia i cool dziadek

21.10.2019, godz. 9.30

plastyczne spotkanie integracyjne junior/senior z przedszkolakami

instruktorzy: A. Budych

SZLEMIK w komplecie

21.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

22.10.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

22.10.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remibrydż dla każdego

22.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

23.10.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

23.10.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

23.10.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Scrabblomaniacy na start

23.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

24.10.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

24.10.2019, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA kobiet

24.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

25.10.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Koncert jesienny na dwa świerszcze

25.10.2019, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Dla każdego coś miłego!

26.10.2019, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Rozgrywki sekcji brydżowej SZLEMIK

28.10.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

29.10.2019, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

29.10.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

1000 po raz pierwszy

29.10.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

30.10.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

30.10.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

30.10.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czarno-białe szaleństwo

30.10.2019, godz. 16.00

rozgrywki warcabowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

31.10.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

31.10.2019, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

links

 

kup bilet

bilet

bilet

bilet

napisz do nas

write

 

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Copyright 2012-2019 Regionalne Centrum Kultury w Pile

Szukaj