fbpx Skip to content
×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokaż politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać zmieniona.

Archiwum Klub Seniora 2020

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

02.01.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

02.01.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

03.01.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Zabawa słówkami

03.01.2020, godz. 15.00

rozgrywki w SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

W karnawale, w karnawale, młodzi i starzy chodzą na bale

04.01.2020, godz. 16.00

zabawa seniorska pod auspicjami zespołów BALLADA i SKLEROZA /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

07.01.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię…

07.01.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

"Tysiącem" otwieramy Nowy Rok

07.01.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

08.01.2020, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

08.01.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazuńska-Bednarek

Popołudnie dla umysłu z nagrodami!

08.01.2020, godz. 16.00

krzyżówki, rebusy

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

09.01.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

09.01.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Bile do łuzy

09.01.2020, godz. 15.00

CZARNA BILA mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

10.01.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Rzutem w DART’a w 2020 rok!

10.01.2020, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Gotujemy dla WOŚP z sekcją SMAK

11.01.2020, godz. 15.00

warsztaty kulinarne /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

28 finał WOŚP

12.01.2020, godz. 15.00

/gościnny występ teatru UBU/

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

SZLEMIK gra!

13.01.2020, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

14.01.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię…

14.01.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remi z brydżem się spotkają…

14.01.2020, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

15.01.2020, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

15.01.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazuńska-Bednarek

Spotkanie sekcji multimedialnej STUDIO 68

15.01.2020, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Trendy babcia i cool dziadek

16.01.2020, godz. 9.30

warsztaty plastyczne z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI i klasą IIIb z SP2

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

16.01.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

16.01.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA kobiet

16.01.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

17.01.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Dzień babci i dziadka z PILANKAMI

17.01.2020, godz. 16.00

popołudnie muzyczne

instruktorzy: P. Wojnarowski

Noworoczny pokaz zdjęć

18.01.2020, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Longer w pikach

20.01.2020, godz. 15.00

gramy w brydża

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

21.01.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię…

21.01.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

"Tysiącem" otwieramy Nowy Rok

21.01.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

22.01.2020, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

22.01.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazuńska-Bednarek

Słońce oświeca świat, wiedza oświeca ludzi

22.01.2020, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej TĘGA GŁOWA

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

23.01.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

23.01.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Bile do łuzy

23.01.2020, godz. 15.00

CZARNA BILA mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu terapeutycznym "Miś Wojtek"

24.01.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Zabawa słówkami

24.01.2020, godz. 15.00

rozgrywki w SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Popołudnie z rękodziełem

25.01.2020, godz. 15.00

zapisy /ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

FERIE U SENIORA

27.01.2020, godz. 10.00

Z BABCINEGO KUFERKA "W krainie filcu" - zajęcia plastyczne dla dzieci /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Szlemik w poniedziałek!

27.01.2020, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

28.01.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię…

28.01.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remi z brydżem się spotkają…

28.01.2020, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

29.01.2020, godz. 9.00

próba zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

29.01.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazuńska-Bednarek

Tajemnica 64. pól

29.01.2020, godz. 16.00

rozgrywki warcabowe

instruktorzy: J. Szwedziński

FERIE U SENIORA

30.01.2020, godz. 10.00

Z BABCINEGO KUFERKA "Malowanie na tkaninie" – zajęcia plastyczne dla dzieci /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

SKLEROZA nam nie grozi!

30.01.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA kobiet

30.01.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

31.01.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Pogadanka historyczna

31.01.2020, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

75. rocznica wyzwolenia Piły

01.02.2020, godz. 16.00

prelekcja i pokaz zdjęć

instruktorzy: J. Szwedziński

PURING – wylewane obrazy

03-29.02.2020

Wystawa prac p. Alicji Lesińskiej w filii nr 4 PiMBP w Pile, al. Powst. Wlkp. 62

instruktorzy: A. Budych

Zebranie z z-cą dyrektora RCK panem Mirosławem Nalepą

03.02.2020, godz. 12.00

instruktorzy

SZLEMIKowe rozdanie w lutym

03.02.2020, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

04.02.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

04.02.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

TYSIĄC w 1000

04.02.2020, godz. .15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

05.02.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Śpiewanie na wszystkie troski

05.02.2020, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA i zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

REMIBRYDŻ

05.02.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

06.02.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

06.02.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNEJ BILI CZAR

06.02.2020, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

07.02.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Traf w 10

07.02.2020, godz. 16.00

konkurs DART’a

instruktorzy: J. Szwedziński

Warsztaty przygotowawcze sekcji im. Janka Kosa do zbliżającego się sezonu strzeleckiego

08.02.2020, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

10.02.2020, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

11.02.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

11.02.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Kwietny wtorek

11.02.2020, godz. 16.00

warsztaty florystyczne

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

12.02.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Śpiewanie na wszystkie troski

12.02.2020, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA i zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

Tęga głowa

12.02.2020, godz. 16.00

łatwy quiz dla każdego!

instruktorzy: R. Bekta

Pomóżmy naszej Ziemi - ekologiczne torby

13.02.2020, godz. 8.30

warsztaty plastyczne junior-senior /świetlica SP2/

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

13.02.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

13.02.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA mężczyzn

13.02.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

14.02.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

14.02.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

WALENTYNKI na parkiecie

15.02.2020, godz. 16.00-21.00

pląsy z DJ’em /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Szlem albo szlemik

17.02.2020, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

18.02.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

18.02.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Florystyka dla miłośników piękna!

18.02.2020, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

19.02.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Śpiewanie na wszystkie troski

19.02.2020, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA i zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

TYSIĄC w 1000

19.02.2020, godz. .15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

20.02.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

20.02.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Tłusty czwartek

20.02.2020, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

21.02.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

21.02.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

WARCABY dla chłopa i baby!

21.02.2020, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

75. rocznica wyzwolenia Piły

22.02.2020, godz. 16.00

program artystyczny teatru UBU

instruktorzy: R. Bekta

SZLEMIK gra!

24.02.2020, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

25.02.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

25.02.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

PODKOZIOŁEK czyli ŚLEDZIK

25.02.2020, godz. 16.00-21.00

ostatki na parkiecie /zapisy/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

26.02.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Śpiewanie na wszystkie troski

26.02.2020, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA i zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

REMIBRYDŻ

26.02.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

27.02.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

27.02.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA mężczyzn

27.02.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

28.02.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne

instruktorzy: A. Budych

CZARNEJ BILI CZAR

28.02.2020, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Popołudnie z rękodziełem

29.02.2020, godz. 16.00

/zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

PURING - wylewane obrazy

02-31.03.2020

Wystawa prac p. Alicji Lesińskiej w filii nr 4 PiMBP w Pile, Al. Powst. Wlkp. 62

instruktorzy: A. Budych

SZLEMIK gra

02.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

03.03.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

03.03.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Tysiąc w sam raz!

03.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

04.03.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Śpiewanie na wszystkie troski

04.03.2020, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA i zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

64. pola biało-czarnej szachownicy

04.03.2020, godz. 16.00

rozgrywki w warcaby

instruktorzy: J. Szwedziński

DZIEŃ KOBIET

05.03.2020, godz. 10.00

z zespołem BALLADA w DDP w Pile

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

05.03.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

05.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

06.03.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Spotkanie z dietetykiem

06.03.2020, godz. 16.00

analiza składu ciała

instruktorzy: J. Szwedziński

W święto naszych Pań

07.03.2020, godz. 16.00

muzyczny DZIEŃ KOBIET z zespołem Zaułek Puchaczy

instruktorzy: P.Wojnarowski

DZIEŃ KOBIET

09.03.2020, godz. 9.30

występ teatru UBU w Dziennym Domu Pomocy w Pile

instruktorzy: R. Bekta

SZLEMIK

09.03.2020, godz. 15.00

marcowe rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

10.03.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

10.03.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

FLORYSTYKA dla miłośników piękna

10.03.2020, godz. 16.00

warsztaty florystyczne

Zatrzymane w czasie

11.03.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Śpiewanie na wszystkie troski

11.03.2020, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA i zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

Przy Remiku emocji bez liku!

11.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki remibrydża, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

12.03.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

12.03.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Literka do literki

12.03.2020, godz. 15.00

zagrajmy w SCRABBLE, cz. 1

Zmalujmy coś razem

13.03.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

13.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Wiosenny pokaz klubowych zdjęć

14.03.2020, godz. 16.00

z sekcją multimedialną STUDIO 68

instruktorzy: J. Szwedziński

SZLEMIK

16.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

17.03.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

17.03.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Tysiąc w sam raz!

17.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

18.03.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Śpiewanie na wszystkie troski

18.03.2020, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA i zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czy na pewno wiesz wszystko?

18.03.2020, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

19.03.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

19.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

20.03.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

DART udziału wart!

20.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Artystyczne powitanie wiosny

21.03.2020, godz. 7.00-20.00

w ośrodku wypoczynkowym FLORYN w Unieściu /zapisy/

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

SZLEM albo SZLEMIK

23.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

24.03.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

24.03.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Kwietny wtorek

24.03.2020, godz. 16.00

zajęcia florystyczne

Zatrzymane w czasie

25.03.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Śpiewanie na wszystkie troski

25.03.2020, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA i zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

Przy Remiku emocji bez liku!

25.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki remibrydża, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

26.03.2020, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

26.03.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

26.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

27.03.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Konkurs strzelecki im. Janka Kosa

27.03.2020, godz. 15.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zajęcia rękodzielnicze

28.03.2020, godz. 15.00

/zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

PALMA WIELKANOCNA

30.03.2020

inauguracja konkursu /zbiór prac/

instruktorzy

SZLEMIKowe rozdanie w marcu

30.03.2020, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

31.03.2020, godz. 10.00

warsztaty plastyczne sekcji PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

31.03.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Literka do literki

31.03.2020, godz. 15.00

zagrajmy w SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Wystawa prac p. Józefa Madajczaka

01-31.07.2020

w filii nr 4 PiMBP w Pile, Al. Powst. Wlkp. 62

instruktorzy: A. Budych

Zatrzymane w czasie

01.07.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

GAWĘDA PILSKA o pilskim dworcu

02.07.2020, godz. 12.00

/ogród Klubu Seniora/

instruktorzy: J. Szwedziński

Przedpołudniowe rozgrywki w gry planszowe

03.07.2020, godz. 10.00-14.00

/SCRABBLE, ROZGRYWKI KARCIANE, SZACHY itd./

instruktorzy: A. Budych

Rozgrywki bilardowe sekcji CZARNA BILA

06.07.2020, godz. 10.00-14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

"Legenda o bursztynie"

06.07.2020, godz. 11.00

spektakl Studio WIDOWISKO z Krakowa

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

07.07.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry PILANKI!

08.07.2020, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

08.07.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

09.07.2020, godz. 11.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Ogrodowy zakątek twórczy

09.07.2020, godz. 12.00

wystawa plastyczna sekcji PLAMA /ogród Klubu Seniora/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

SKLEROZA nam nie grozi!

09.07.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Przedpołudniowe rozgrywki w gry planszowe

10.07.2020, godz. 10.00-14.00

/SCRABBLE, ROZGRYWKI KARCIANE, SZACHY itd./

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

10.07.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Konkurs strzelecki sekcji im. Janka Kosa

10.07.2020, godz. 11.00

/ogród Klubu Seniora/

instruktorzy: P. Wojnarowski

Rozgrywki bilardowe sekcji CZARNA BILA

13.07.2020, godz. 10.00-14.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

14.07.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Nie tylko święci garnki lepią

14.07.2020, godz. 11.00

pokaz garncarstwa /scena plenerowa/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Na dzień dobry PILANKI!

15.07.2020, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Ogrodowy zakątek twórczy

16.07.2020, godz. 12.00

wystawa plastyczna sekcji AMFORA oraz KUFEREK RÓŻNOŚCI" /ogród Klubu Seniora/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

SKLEROZA nam nie grozi!

16.07.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Przedpołudniowe rozgrywki w gry planszowe

17.07.2020, godz. 10.00-14.00

/SCRABBLE, ROZGRYWKI KARCIANE, SZACHY itd./

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

17.07.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Rozgrywki bilardowe sekcji CZARNA BILA

20.07.2020, godz. 10.00-14.00

instruktorzy: R. Bekta

DART

20.07.2020, godz. 11.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

21.07.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Spotkanie z teatrem

22.07.2020, godz. 11.00

występ zaproszonych gości

instruktorzy

GAWĘDA PILSKA o Placu Zwycięstwa

23.07.2020, godz. 12.00

/ogród Klubu Seniora/

instruktorzy: J. Szwedziński

Przedpołudniowe rozgrywki w gry planszowe

24.07.2020, godz. 10.00-14.00

/SCRABBLE, ROZGRYWKI KARCIANE, SZACHY itd./

instruktorzy: J. Szwedziński

Rajd rowerowy sekcji SREBRNA SZPRYCHA

24.07.2020, godz. 10.00

instruktorzy: R. Bekta

Rozgrywki bilardowe sekcji CZARNA BILA

27.07.2020, godz. 10.00-14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Bajki o strachu Stachu

27.07.2020, godz. 11.00

spektakl Teatru ASZ z Poznania

instruktorzy: R. Bekta

Teatr ma w sobie magię

28.07.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Nie tylko święci garnki lepią

28.07.2020, godz. 11.00

pokaz garncarstwa /scena plenerowa/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zatrzymane w czasie

29.07.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

SENIOR-ARTYSTA

30.07.2020, godz. 12.00

prezentacja poezji klubowych twórców /ogród Klubu Seniora/

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi!

30.07.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Przedpołudniowe rozgrywki w gry planszowe

31.07.2020, godz. 10.00-14.00

/SCRABBLE, ROZGRYWKI KARCIANE, SZACHY itd./

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Rajd rowerowy sekcji SREBRNA SZPRYCHA

31.07.2020, godz. 10.00

instruktorzy: R. Bekta

Rozgrywki bilardowe sekcji CZARNA BILA

03.08.2020, godz. 10.00-14.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Letnia szkoła programowania

04.08.2020, godz. 11.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię!

04.08.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Na dzień dobry PILANKI

05.08.2020, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

TRAF w 10

05.08.2020, godz. 12.00

rozgrywki w DART’a

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

06.08.2020, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

06.08.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rajd rowerowy sekcji SREBRNA SZPRYCHA

07.08.2020, godz. 10.00

instruktorzy: R. Bekta

Przedpołudniowe rozgrywki w gry planszowe

07.08.2020, godz. 10.00-14.00

SCRABBLE, ROZGRYWKI KARCIANE, SZACHY

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

10.08.2020, godz. 10.00-12.00

decoupage /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Rozgrywki bilardowe sekcji CZARNA BILA

10.08.2020, godz. 10.00-14.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

11.08.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Letnia szkoła programowania

11.08.2020, godz. 11.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię!

11.08.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Na dzień dobry PILANKI

12.08.2020, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

12.08.2020, godz. 10.00-12.00

decoupage /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

13.08.2020, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Rajd rowerowy sekcji SREBRNA SZPRYCHA

14.08.2020, godz. 10.00

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

14.08.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Turniej strzelecki im. Janka Kosa

14.08.2020, godz. 11.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

17.08.2020, godz. 10.00-12.00

malowanie na tkaninie /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Rozgrywki bilardowe sekcji CZARNA BILA

17.08.2020, godz. 10.00-14.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

18.08.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Letnia szkoła programowania

18.08.2020, godz. 11.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię!

18.08.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Na dzień dobry PILANKI

19.08.2020, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

19.08.2020, godz. 10.00-12.00

malowanie na tkaninie /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

20.08.2020, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

20.08.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

21.08.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Rajd rowerowy sekcji SREBRNA SZPRYCHA

21.08.2020, godz. 10.00

instruktorzy: R. Bekta

Przedpołudniowe rozgrywki w gry planszowe

21.08.2020, godz. 10.00-14.00

SCRABBLE, ROZGRYWKI KARCIANE, SZACHY

instruktorzy: J. Szwedziński

WAKACJE U SENIORA

24.08.2020, godz. 10.00-12.00

świat filcu /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Rozgrywki bilardowe sekcji CZARNA BILA

24.08.2020, godz. 10.00-14.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

25.08.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Letnia szkoła programowania

25.08.2020, godz. 11.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię!

25.08.2020, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Na dzień dobry PILANKI

26.08.2020, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

26.08.2020, godz. 10.00-12.00

świat filcu /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

27.08.2020, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi!

27.08.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

28.08.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Rajd rowerowy sekcji SREBRNA SZPRYCHA

28.08.2020, godz. 10.00

instruktorzy: R. Bekta

Przedpołudniowe rozgrywki w gry planszowe

28.08.2020, godz. 10.00-14.00

SCRABBLE, ROZGRYWKI KARCIANE, SZACHY

instruktorzy: A. Budych

Rozgrywki bilardowe sekcji CZARNA BILA

31.08.2020, godz. 10.00-14.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

01.09.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

01.09.2020, godz 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Śpiewanie na wszystkie troski

02.09.2020, godz. 9.00

próba zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

02.09.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Popołudnie gier planszowych

02.09.2020, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

03.09.2020, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

03.09.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z bilardem

03.09.2020, godz. 15.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

04.09.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

DART grzechu wart!

04.09.2020, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

KUFEREK RÓŻNOŚCI

07.09.2020, godz. 12.00

zajęcia rękodzielnicze

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

08.09.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Karciane potyczki

08.09.2020, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Śpiewanie na wszystkie troski

09.09.2020, godz. 9.00

próba zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

09.09.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Literka do literki

09.09.2020, godz. 15.00

SCRABBLE

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

10.09.2020, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

10.09.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z bilardem

10.09.2020, godz. 15.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

11.09.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Występ teatru UBU podczas jubileuszu XV-lecia Osiedla Górnego w Pile

11.09.2020, godz. 17.00

Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Żeromskiego 41 w Pile

instruktorzy: R. Bekta

KUFEREK RÓŻNOŚCI

14.09.2020, godz. 12.00

zajęcia rękodzielnicze

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

15.09.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

15.09.2020, godz 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Śpiewanie na wszystkie troski

16.09.2020, godz. 9.00

próba zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

16.09.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa

16.09.2020, godz. 16.00

quiz

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

17.09.2020, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

KUFEREK RÓŻNOŚCI

17.09.2020, godz. 12.00

zajęcia rękodzielnicze

instruktorzy: A. Budych

SKLEROZA nam nie grozi

17.09.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z bilardem

17.09.2020, godz. 15.00

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

18.09.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Warcaby dla chłopa i baby!

18.09.2020, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

KUFEREK RÓŻNOŚCI

21.09.2020, godz. 12.00

zajęcia rękodzielnicze

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

22.09.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

22.09.2020, godz 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Karciane potyczki

22.09.2020, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Śpiewanie na wszystkie troski

23.09.2020, godz. 9.00

próba zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

23.09.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Literka do literki

23.09.2020, godz. 15.00

SCRABBLE

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

24.09.2020, godz. 11.30

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

SKLEROZA nam nie grozi

24.09.2020, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Jesień na talerzu

24.09.2020, godz. 16.00

spotkanie kulinarne sekcji /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

25.09.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Cel, pal!

25.09.2020, godz. 15.00

turniej strzelecki sekcji Janka Kosa

instruktorzy: P. Wojnarowski

KUFEREK RÓŻNOŚCI

28.09.2020, godz. 12.00

zajęcia rękodzielnicze

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

29.09.2020, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię!

29.09.2020, godz 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Śpiewanie na wszystkie troski

30.09.2020, godz. 9.00

próba zespołu PILANKI

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

30.09.2020, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Ogrodowy zakątek twórczy

30.09.2020, godz. 12.00

występ klubowych artystów na scenie plenerowej z okazji Dnia Chłopaka

instruktorzy: J. Szwedziński

links

 

kup bilet

kupbilecik.pl

biletyna.pl

bilet.rck.pila.pl

napisz do nas

write

 

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj