fbpx

Spotkanie z Jarosławem Kuźniarem

Place: sala widowiskowa

Klub "Dialog"

JAROSŁAW KUŹNIAR

9 grudnia Klub "Dialog" gościł Jarosława Kuźniara, dziennikarza TVN 24, gospodarza porannego programu "Wstajesz i wiesz", laureata nagrody Wiktora i MediaTORa w kategorii inicjaTOR z 2009 roku. Dziennikarz Marcin Prokop określił go "rozpędzoną kulą testosteronu" za jego zadziorność, czasami złośliwość, a przede wszystkim za dowcip.
Dwugodzinna rozmowa w sali kameralnej dotyczyła małej Bielawy, z której pochodzi gość, początków pracy, zderzenia z rzeczywistością na studiach we Wrocławiu (UW, filologia polska, specjalność dziennikarstwo), pracy w radiu i telewizji i różnic między nimi. Jarosław Kuźniar to osoba ambitna, uchodząca za perfekcjonistę. Wyznał nam, że ma ambicję poprowadzić Fakty, ale takie w amerykańskim stylu – news i rozmowa. To jest dla niego wyzwanie.
Swój stres odreagowuje wyjazdami w bliższe i dalekie podróże, podczas których fotografuje wszystko, co go wzruszy czy zaskoczy (mogliśmy obejrzeć zdjęcia). Podgląda ludzi, ponieważ uważa, że każdy człowiek jest indywidualnością. Nadrzędną wartością dla niego jest rozmowa z ludźmi, ciekawość świata i jeszcze… trzeba mieć marzenia i być odważnym.
O tym wszystkim, z nadzieją i jak zwykle dużym poczuciem humoru nasz gość opowiadał i opowiadał młodej pilskiej publiczności, która po brzegi wypełniała salę kameralną Pilskiego Domu Kultury. Jarosław Kuźniar zrobił fantastyczną karierę (ma 33 lata) i dla młodych ludzi może być wzorem.
Dziękujemy, że znalazł chwilę, by do nas przyjechać.

kuzniar 01 kuzniar 02 kuzniar 03 kuzniar 04

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj