fbpx

Wyjazd do TVN24

Place: sala widowiskowa

Klub "Dialog"

WYJAZD DO TVN24

Klub "Dialog" PDK 20 maja 2010 r. zorganizował wyjazd do TVN24. Do Warszawy pojechali członkowie Klubu, młodzież z klas medialnych z pilskiej Nafty i studenci dziennikarstwa. Wyjazd był możliwy dzięki Grzegorzowi Miecugowowi i Jackowi Pałasińskiemu - pracownikom TVN24, którzy gościli na spotkaniach autorskich w Pile – a którzy zaprosili pilan na rewizytę do siebie. Uczestnicy wycieczki zobaczyli "z bliska", jak wygląda studio, z którego codziennie przez 24 godzinny płyną informacje, spotkali się ze znanymi dziennikarzami, obserwowali pracę nad serwisem informacyjnym. Słowem – zobaczyli to, czego nie widać na antenie. Młodzież miała również okazję porozmawiać z Jackiem Pałasińskim i Jarosławem Kuźniarem o ich pracy, o swoich początkach w zawodzie, o relacjach panujących w studio, i przede wszystkim o młodych dziennikarzach, którzy przychodzą do TVN24 na staż.
W programie wyjazdu do Warszawy była również wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego i popołudniowy spacer po centrum stolicy – z możliwością zobaczenia Pałacu Prezydenckiego.
Mam nadzieję, że pilska młodzież dobrze zapamięta tę wizytę i że za kilka lat któryś z tych młodych ludzi będzie przygotowywał serwis informacyjny dla Jarosława Kuźniara prowadzącego "Poranek TVN24".

Ewa Kamińska
animator kultury, Klub "Dialog" PDK

PS. Podziękowania dla Katarzyny Włodkowskiej, opiekunki klas medialnych LO przy ZS im. S. Staszica.

tvn 01 tvn 02 tvn 03 tvn 04

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj