fbpx

Matematyka miłości

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile
Teatr Miejski pl. Staszica 1
zaprasza na spektakl
MATEMATYKA MIŁOŚCI

matematyka milosci

Spektakl muzyczno - teatralny z główną rolą Małgorzaty Zajączkowskiej
z wykorzystaniem efektów multimedialnych: muzyki Astora Piazzolli w wykonaniu zespołu Machina del Tango, filmu oraz z udziałem tancerza tanga argentyńskiego - Piotra Woźniaka.

"Matematyka miłości" to przejmująca historia o odkrywaniu kolejnych masek Sztuki przybieranych w życiu przez człowieka i aktora. Wielka gwiazda sceny argentyńskiej postanawia rozstać się z teatrem, ponieważ kilka godzin wcześniej dostała wiadomość, że skrywany przez lata związek z mężczyzną jej życia, zakończył się. Aktorka wychodzi na scenę pożegnać się z widzami. Wreszcie chce powiedzieć prawdę o sobie, swoim związku z ukochanym mężczyzną , o błędach w postępowaniu z partnerami. Powołuje się na regułę matematyki miłości, w której jedna z granych przez nią bohaterek, stosując te zasady, zdobyła mężczyznę. Ale czy manipulując swoimi uczuciami i udając przed ukochanym - nawet jeżeli go zdobędziemy - czy będziemy szczęśliwi?

26.01.2013 (sobota) godz. 19:00
bilet. 30 zł

Informacje: tel. (67) 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 210-5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czas trwania 90 min.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj