fbpx

Ławeczka

Place: sala widowiskowa

Regionalne centrum kultury Fabryka Emocji Teatr Miejski
zaprasza na spektakl
Ławeczka

laweczka

ONA Iwona Konieczkowska
ON Piotr Cyrwus

Autor: Aleksander Gelman, Tłumaczenie Jerzy Koenig, Reżyseria: Piotr Cyrwus, Opracowanie muzyczne: Tadeusz Leśniak, Piosenki Włodzimierza Wysokiego w tł. R. Kołakowskiego

"Ławeczka" to sztuka kameralna, wręcz intymna. Jej bohaterowie są przeciętni. Obydwoje nie są już pierwszej młodości, obydwojgu życie raczej się nie ułożyło. Ich spotkanie w parku jest przypadkowe, lecz zarówno jedno, jak i drugie przyszło tu w tym samym celu - znalezienia partnera do erotycznej przygody, która ubarwiłaby ich szarą egzystencję, pozwoliła, choć na chwilę zapomnieć o samotności. W ujęciu Gelmana "parkowy romans" Jej i Jego jest nie tylko poruszającą, tragikomiczną opowieścią o poszukiwaniu miłości. Staje się także wielką metaforą wzajemnych związków między kobietą i mężczyzną. Spektakl jest połączeniem tragikomedii i musicalu, gdzie muzyka i piosenki uatrakcyjniają przekaz. Talenty wokalne aktorów dodatkowo wzbogacą akcję i przekaz spektaklu. Spektakl jest pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Przez komediowo- muzyczną formę jest przystępny i nieskomplikowany w odbiorze. Doborowa obsada gwarantuje niezapomniane wrażenia teatralne.

Czas trwania przedstawienia 1 godz. 30 min.

14.10.2013 (poniedziałek) godz. 19:00
bilet: 40 zł, 35 zł (balkon)

Informacje: tel. 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 67 210-5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj