fbpx

Klub "Dialog" - Przemek Kossakowski

Place: sala widowiskowa

przemyslaw kossakowski

Przemek Kossakowski - człowiek do zadań specjalnych. Współtworzył w TTV cykl programów zajmujących się medycyną niekonwencjonalną "Kossakowski. Szósty zmysł". Bez mrugnięcia okiem poddawał się najdziwniejszym praktykom ludowych uzdrowicieli. Podczas jego podróży po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany był w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka, poddał się masażowi polegającemu na wciskaniu w kręgosłup narzędzi przypominających dłuto, któremu towarzyszył przerażający trzask kości… Twierdzi, że jest w stanie to zrobić, bo strach uwalnia się w nim we niewłaściwych momentach.

Pojawia się tam, gdzie trzeba porozmawiać z ludźmi, którzy patrzą na rzeczywistość w sposób odmienny od ogólnie przyjętego. Wielbiciel malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu i polskiego hip hopu. W chwilach wolnych zajmuje się grafiką i rysunkiem.
Właśnie ukazała się książka jego autorstwa "Na granicy zmysłów". Spotkanie z autorem nawiązywać będzie do tematyki książki oraz podróży na Wschód. Forma spotkania multimedialna, z dużą ilością materiału fotograficznego oraz improwizacji z widzami.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj