fbpx

Klub "Dialog" - "Ty i ja – lustro Wszechświata"

Place: sala widowiskowa

dialog biala

Dzieło "Ty i ja – lustro Wszechświata" jest zwieńczeniem pracy dwóch kobiet, które na co dzień pomagają ludziom potrzebującym: dorosłym, dzieciom, młodzieży. Pomoc ta odbywa się na dwóch płaszczyznach – terapeutycznej i wychowawczej oraz artystycznej. Książeczka album jest zbiorem przemyśleń, sentencji oraz barwnych grafik i rysunków, będących pozytywnym przekazem dla świata.
Autorki – Ewa Snem i Małgorzata Biała – wierzą, że każdy doświadcza cudów, magii i boskości, że istnieją anioły, które się nami opiekują i nas wspierają – każdy posiada swojego anioła stróża, energię pełną miłości. Doświadczamy ich w swoim wnętrzu, w codziennych czynnościach, w gestach życzliwości, w ludziach, z którymi żyjemy "tu i teraz".
"Ty i ja – lustro Wszechświata" to zbiór wznoszących się ku niebu kolorowych aniołów oraz sentencji uzdrawiających ciało i duszę.
"Każda kropla wody nosi w sobie potencjał oceanu".
"Każdy człowiek nosi w sobie potencjał miłości".

Ewa Snem – psycholog, streetwoker; wykorzystuje w swojej pracy techniki arteterapeutyczne. Twórczyni licznych projektów terapii przez sztukę. W swojej pracy podkreśla moc słowa, ukazując możliwość zmiany myśli oraz otaczającej nas rzeczywistości w kierunku pozytywnym. Jest autorką licznych projektów poetycko-muzycznych, które często były działaniem na rzecz osób potrzebujących. Na co dzień prowadzi treningi, które pomagają ludziom wyciszyć się oraz osiągnąć równowagę w sferze ducha i ciała.

Małgorzata Biała – artysta plastyk; studiowała grafikę na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Tematem przewodnim prac artystki jest ogólnie pojęta metafizyka i duchowość. Szczególnie upodobała sobie anioły, które są dla niej uosobieniem energii pełnej miłości i pokoju. Najczęściej tworzy w technice monotypii, ale zdarza się też, że rysuje pastelami olejnymi, pisakami, żelopisami czy piórkiem. Wystawiała swoje prace  na wystawach indywidualnych i zbiorowych − zarówno w Polsce, jak i za granicą.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj