fbpx

Klub "Dialog" - Kinga Burzyńska

Place: sala widowiskowa

kinga burzynska

Absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją drogę zawodową rozpoczynała w Radiu RAK, później związana m.in.: z Radiem Kraków i Telewizją Kraków, w której zrealizowała ponad 200 odcinków programu "Z cukrem czy bez". Wśród gości znaleźli się m.in.: Jerzy Kilar, Leszek Możdżer czy Jerzy Stuhr. Przez wiele lat współpracowała także z krakowskim Przeglądem Kabaretów PAKA. Była jego prowadzącą i jurorem.

Kinga Burzyńska jest autorką oraz główną prowadzącą program "Szkoła filmowa" w TVN Fabuła realizowany w Akademii Teatralnej w Warszawie. Jest to program niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiadają o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować.

Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie mogą przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony.

Dziennikarka telewizyjna i producentka. Od dziesięciu lat związana z telewizją TVN. Prezenterka i reporterka "Dzień Dobry TVN".

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj