fbpx

Nerwica natręctw

Place: sala widowiskowa

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że spektakle "Nerwica natręctw",
zaplanowane na 20.09.2020 o godz. 16.00 i 19.00 w
Regionalnym Centrum Kultury – Teatrze Miejskim w Pile,
odbędą się w ustalonym miejscu i terminie.
Mając na uwadze Państwa komfort, musimy zastosować kilka środków bezpieczeństwa związanych z reżimem sanitarnym. Dlatego prosimy o przyjście wcześniej z wypełnionymi oświadczeniami o stanie zdrowia.
OŚWIADCZENIE ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ:
https://adria-art.pl/a/oswiadczenie
Serdecznie pozdrawiamy,
zespół Adria Art

Nerwica natręctw

20 września 2020, godz. 16.00, 19.00

bilet: 110 zł, 80 zł balkon

nerwica natrectw

Autor: Laurent Baffie
Reżyseria: Artur Barciś
Obsada: Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz, Rafał Królikowski, Artur Barciś/Andrzej Zieliński, Zdzisław Wardejn

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. "Nerwica natręctw" – sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.

Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów, zawsze jest ciekawie. Tym bardziej, jeśli są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palialia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda... Będzie zabawnie!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj