fbpx

Prywatna Klinika

Place: sala widowiskowa

Szanowni Państwo, spektakl zaplanowany na dzień 19.09.2020 odbędzie się w obowiązujących zasadach sanitarnych. W związku z tym zostaną Państwu przydzielone nowe miejsca, najbliższe do tych pierwotnie zakupionych, informacje tę dostaniecie Państwo drogą mailową lub telefoniczną, osoby które zakupiły bilet w kasie RCK, dostaną nowe miejsca w dniu występu.
Istnieje możliwość zwrotu biletu w miejscu jego zakupu (kupbilecik.pl | biletyna.pl | ebilet.pl | KASA RCK)
Zwroty przyjmowane są do dnia 15.09.
#Gramyodpowiedzialnie dlatego:
- Prosimy pamiętać o zakryciu ust i nosa, dezynfekcji dłoni na wejściu do obiektu,
- Odstępach w kolejce i na terenie Teatru.
- Prosimy o zajęcie miejsca według wskazań na biletach i koniecznie prosimy o zabranie ze sobą wypełnionego oświadczenia o stanie zdrowia, które można pobrać tu: https://copa.pl/docs/zgoda.pdf

Prywatna Klinika

19 września 2020, godz. 17.00, 20.00

bilet: 110 zł

prywatna klinika

Obsada: Monika Fronczek, Klaudia Halejcio, Katarzyna Bujakiewicz, Rafał Cieszyński, Tomasz Oświeciński, Alżbeta Lenska, Paweł Koślik

Prywatna Klinika to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie.

Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku - Johna Chapman i Dave'a Freeman - nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.

Spektakl dla widzów od 18 roku życia.
Czas trwania spektaklu 120 minut, przerwa 15 min.

Zasady obowiązujące w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2
Ankieta uczestnika wydarzenia w RCK

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj