fbpx

Bajka o szczęściu

Place: sala widowiskowa

Drodzy Widzowie,
W związku z wprowadzeniem dodatkowych obostrzeń sanitarnych pragniemy poinformować, że spektakl "Bajka o szczęściu", zaplanowany na 15 grudnia 2020 r. nie odbędzie się. W sprawie zwrotu prosimy o kontakt z kasą, tel. 602 252 675, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

BAJKA O SZCZĘŚCIU

DZIECIĘCA SCENA TEATRALNA

spektakl odwołany

bilet: 20 zł

bajka o szczesciu

Występują: Izabela BEŃ-OLEJNICZAK, Malwina BRYCH, Małgorzata KAŁĘDKIEWICZ-PAWŁOWSKA, Izabela WIERZBICKA, Jacek JACKOWICZ, Marcin TRZĘSOWSKI
Reżyseria: Katarzyna HORA

Gdzieś na skraju lasu, w uroczej chatce na uboczu, mieszka sobie Dziadek. Prowadzi skromne, ale szczęśliwe życie. Niewiele mu potrzeba, gdy spędza czas w towarzystwie przyjaciół: muzykalnej Świnki, roztańczonej Myszki i Kogucika, który nie tylko pieje, ale też śpiewa. Jednak pewnego dnia, gdy w okolicy pojawia się obwoźny handlarz, przyjaźń zwierzątek i staruszka wystawiona zostaje na ciężką próbę. Jak na prawdziwą bajkę przystało, wszystko dobrze się kończy, a Dziadek przekonuje się, że nie dobra materialne są najważniejsze, a prawdziwa przyjaźń.

"Bajka o szczęściu" to ciepłe i zabawne przedstawienie dla dzieci. Wykorzystując tradycję teatru lalkowego i teatru cieni opowiada o uniwersalnych wartościach, bawiąc i wychowując najmłodszych widzów.

Zasady obowiązujące w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2
Ankieta uczestnika wydarzenia w RCK

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj