fbpx

Dobry Wieczór Kawalerski

Place: sala widowiskowa

13 Festiwal Teatralny Teatr Pasja Rodzinna

Regionalne Centrum Kultury w Pile – Teatr miejski, pl. Staszica 1

Zaprasza na spektakl
DOBRY WIECZÓR KAWALERSKI

wieczor kawalerski 

Występują zamiennie: Mateusz Damięcki / Antoni Pawlicki, Kuba Przebindowski / Tomasz Borkowski, Leszek Lichota / Piotr Nowak, Mirosław Zbrojewicz / Michał Piela, Michał Milowicz / Andrzej Andrzejewski

Świetna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, w której oprócz dobrej zabawy, jest także miejsce na refleksję i poszukiwanie odpowiedzi na pytania o sens i znaczenie miłości i przyjaźni. Akcja sztuki dzieje się podczas wieczoru kawalerskiego Młodego w grupie jego najbliższych przyjaciół. Pojawia się też omyłkowo wynajęty striptizer, Miki, co powoduje ciąg wielu przezabawnych zdarzeń. Postaci wymieniają poglądy na temat relacji damsko-męskich, które stają się zadziwiająco prawdziwe i coraz trafniejsze im bardziej otwarci stają się nasi bohaterowie podczas tego zakrapianego alkoholem wieczoru.

11.11.2012r (niedziela) godz.19:00
bilet: 75 zł, 70 zł (balkon)

Informacje: tel. 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 67 210 5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj