fbpx

Kochaj albo rzuć

  • Place: sala widowiskowa

ŚWIĘTO TEATRU
Regionalne Centrum Kultury
zaprasza na spektakl muzyczny
KOCHAJ ALBO RZUĆ

kochaj albo rzuc

NAJPIĘKNIEJSZE SĄ MIŁOŚCI KTÓRYCH NIE MA
Są piosenki, są melodie, które wszyscy znamy. Wydaje się, że towarzyszą nam do zawsze - śpiewali je nasi dziadkowie, matki i wydaje się, że będą je śpiewać następne pokolenia. Przeszły pomyślnie próbę czasu, bo piękna melodia i tekst zawsze znajdzie wrażliwych odbiorców. Wybraliśmy dla Państwa piosenki o miłości - liryczne, dowcipne, swawolne i  dramatyczne, bo o miłości można śpiewać wciąż i nigdy nie powie się o niej wszystkiego. Ale kiedy pisali o niej tacy mistrzowie pióra jak: Tuwim, Hemar Młynarski, Kofta, Przybora i Osiecka to powstały małe dzieła sztuki, które w interpretacji gwiazd dzisiejszej sceny i ekranu nabierają dodatkowej jakości i aktualności. Zapraszamy więc na spektakl, który jest podróżą sentymentalną z piosenką, śpiewem i tańcem. Gwarantujemy dobrą zabawę z uśmiechem i łezką w oku.

W spektaklu występują:
Maciej Jachowski, Cezary Morawski, Piotr Szwedes, Katarzyna Jamróz, Maria Pawłowska

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
29 marca 2014 (sobota), godz. 19:00
bilet: 60 zł

Informacje: 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

Bilet na dwa przedstawienia w ramach ŚWIĘTA TEATRU
- spektakl "Kochaj albo rzuć" w dniu 29.03.2014, godz. 19:00
- spektakl "Szalone nożyczki" w dniu 30.03.2014, godz. 19:00
w cenie 65 zł - zakup tylko w kasie RCK

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj