fbpx

Prezent urodzinowy

  • Place: sala widowiskowa

15 Festiwal Teatralny – "Teatr Pasja Rodzinna"
Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile
PREZENT URODZINOWY

prezent

Występują: Maria PAKULNIS, Magdalena WÓJCIK, Jerzy BOŃCZAK, Tadeusz CHUDECKI, Marcin TROŃSKI
Reżyseria: Jerzy BOŃCZAK

Wyobraź sobie, że dziś są twoje urodziny. Serdeczny przyjaciel zatroskany twoją kondycją psychiczną - aha, przepraszam, zapomniałem dodać, że właśnie niedawno rozstałeś się z żoną - przygotował dla ciebie niezwykły prezent urodzinowy… Otóż w pewnym hotelowym pokoju masz umówioną dyskretną kolację z pewną dyskretną, aczkolwiek bardzo efektowną panią… Dodajmy, że zarówno pokój, kolacja jak i pani są z góry opłacone przez serdecznego i dyskretnego przyjaciela. Twój pokój łączy się jednak z pokojem obok pewnymi drzwiami… Czy taki drobiazg może popsuć urok z góry opłaconej kolacji ,ze z góry opłaconym śniadaniem, ze z góry opłaconą dyskretną acz efektowną panią? Wydawałoby się, że nie… jednak, w pokoju obok słychać jakieś odgłosy… a nawet głosy… a nawet jakby znajome… I jeszcze ten wścibski kelner ze swoim drwiącym uśmieszkiem. Ale zaraz, zaraz… przecież drzwi do drugiego pokoju nie są zamknięte… może tylko rzucisz okiem… tylko raz… tylko przez chwilę… No tak, a to dopiero początek. Początek komedii omyłek, przypadków i zbiegów okoliczności. Śmiech, chwila oddechu …i znowu śmiech. A do tego znakomita obsada, błyskotliwe dialogi i mistrzowska reżyseria Jerzego Bończaka. Następnym razem, zastanów się, zanim przyjmiesz jakiś prezent urodzinowy…

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
20 listopada 2014 (czwartek), godz. 19.00
bilet: 75 zł, 70 zł - balkon

Informacje: 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj