fbpx

I Love You

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji - Teatr Miejski, pl. Staszica 1
zaprasza na spektakl
"I LOVE YOU"

dla zakochanych! – dla singli i dla małżeństw!– dla par i dla samotnych! Dla tych, którzy marzą o wielkiej miłości, dla poszukujących swojej drugiej połówki, dla tych, którzy już ją znaleźli. Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek powiedzieli "KOCHAM CIĘ" - "I LOVE YOU"!

i love you

"I love you" to przebojowy spektakl muzyczny o miłości i wszystkich jej odcieniach. zabawny, przenikliwy, wzruszający.

W szeregu zabawnych scenek i przebojowych piosenek spektakl opowiada o miłosnych wzlotach i bolesnych upadkach, o uniesieniach, porażkach i mozolnych poszukiwaniach idealnego partnera oraz o tym, co się dzieje, kiedy wreszcie uda się znaleźć kogoś na stałe. Kto nie przeżył nieudanej randki, która z każda minutą przeradza się w koszmar i ciągnie jak zużyta balonówka? Dlaczego chłopak, który wydawał się interesujący przynudza od godziny o meandrach swojej totalnie beznadziejnej pracy? A po ślubie? Czemu bezproblemowa dziewczyna czepia się każdego drobiazgu, a niegdyś szarmancki chłopak leży w rozlazłych dresach na kanapie i tępo gapi się w telewizor? Kiedyś chwalił się znajomością literatury, a teraz pasjonuje się jedynie kanałem sportowym. bNo i teściowie! - Nawet ci na pozór wyluzowani potrafią wykończyć swoimi złotymi radami, o które nikt ich nie prosił. Dlaczego, chociaż spodziewamy się najgorszego, na oślep pakujemy się w małżeństwo? Co nas pcha do bycia w związku pomimo sygnałów ostrzegawczych? Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, by usłyszeć te słowa: "Kocham Cię"? Jak trudno znaleźć kogoś, komu sami moglibyśmy je powiedzieć? Jakże zabawne są nasze manewry miłosne kiedy spojrzymy na nie z dystansu. A najlepiej zobaczyć je na scenie. Najlepiej po prostu zobaczyć "I LOVE YOU".

10.03.2013 (niedziela), godz. 17:00
bilet: 75 zł

Informacje: tel. 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 210 5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj