fbpx

3 x łóżko komedia małżeńska

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji Teatr Miejski pl. Staszica 1
zaprasza na spektakl
3 RAZY ŁÓŻKO
komedia małżeńska

3 razy lozko

Obsada: Mateusz Damięcki, Adrianna Biedrzyńska, Marek Siudym, Emilia Komarnicka.

On i Ona, mąż i żona w sypialni. Trzy potyczki, trzy ważne rozmowy, trzy przełomowe momenty w życiu pewnej pary aktorów. A wszystko pod jedną kołdrą. Gdyby pokusić się o stworzenie rankingu mebli, które odgrywają najważniejszą rolę w życiu człowieka, bez wątpienia łóżko znalazłoby się w ścisłej czołówce. Nic dziwnego zatem, że i małżeństwo ze sztuki Jana Jakuba Należytego rozgrywa swoje namiętności, wątpliwości, ważne decyzje i słabości właśnie w pościelowych dekoracjach. Trzy odsłony, trzy noce, trzy momenty z ich życia, trzy punkty zwrotne – okazuje się, że tyle wystarczy, by opowiedzieć zabawną historię o pewnej parze aktorów. W łóżku On i Ona gubią się i odnajdują do siebie drogę, rozgrywają namiętny dramat i zwykłą, lekko znudzoną codzienność. To małżeńska komedia, która łączy lekkość stylu i żartu z pytaniami w tonie serio (np.: "Co jest lepsze: być piersiami reklamy społecznej czy twarzą wieprzowiny?"), przeplatając – jak w życiu – śmiech z powagą.

29.04.2013 (PONIEDZIAŁEK) godz. 19:00
bilet: 75 zł

Informacje: tel. (67) 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. (67) 210-5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA
Spektakl "3 Razy Łóżko" – gramy 29.04.2013r tj. poniedziałek godz.19:00
bilety zakupione na dzień 28.04.2013r zachowują ważność

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj