fbpx

Leki na miłość

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile
zaprasza na spektakl
LEKI NA MIŁOŚĆ

leki na milosc

Reżyseria: Aleksandra Gawrońska

Spektakl  powstał na motywach powieści Louise Erdrich "Leki na miłość", pierwszej  powieści jednej z najzdolniejszych pisarek rdzennie amerykańskich. Do czego służą "Leki na miłość": aby się zakochać, rozkochać tego drugiego, nie pogrążyć się w rozpaczy i bezboleśnie zapomnieć. Raz smakują gorzko, jak resztki whisky z rozbitej butelki, raz słodko, jak magiczny indiański napój czy radość ze spotkania po latach. Żywi bohaterowie i zjawy, wytwory umysłu - to świat, z którym spotka się widz. By rozdzielić te dwie płaszczyzny , autorka spektaklu użyła lalek, rzadko spotykanych w teatrach nieinstytucjonalnych- lalek bunraku .Te podobizny ludzkie staja się nośnikami tradycji- bardziej indiańskie niż Indianie. I snują zatrzymane w czasie opowieści. Ten pełen dramatyzmu, gwałtownych emocji spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Do realizacji autorka zaprosiła aktorów pilskiego Teatru Tak! i Młodzieżowego Teatru Wirtualnego.

Teatr Miejski pl. Staszica 1
3.11.2013 (niedziela) godz. 16.00
wstęp wolny

Informacje: tel. 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 67 210-5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj