fbpx

500-lecie Miasta Piły - De Mono i Perfect

Place: sala widowiskowa

500 LECIE MIASTA PIŁY

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile
zaprasza na koncert zespołów
DE MONO

de mono

Jeden z a najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce, który na scenie istnieje niezmiennie od 25 lat. Największe przeboje De Mono  zna i śpiewa cała Polska. Ich najnowsza płyta "No stress" zaowocowała kolejnymi hitami, które przez długie tygodnie nie schodziły z czołówek list przebojów. Utwory: "Życie to Sen" czy "Jednym zdaniem" zaśpiewane przez Andrzeja Krzywego w duecie z Anna Dereszowską  doczekały się fantastycznych teledysków. "Póki na To czas" – przebój promujący płytę, był najczęściej granym utworem w polskich rozgłośniach radiowych w ostatnim roku. Piosenka długo nie schodziła  z czołówek list przebojów zdobywając tytuł "Radiowego hitu roku". W Złotych Przebojach słuchacze wybrali piosenkę "Przebojem 2010 roku"  a na antenie utwór pojawiał się częściej niż piosenki samego Michaela Jacksona! Na dodatek remix "Póki na to czas" jest  hitem klubowym, co świadczy o tym, że młodzież także słucha De Mono. Wszystkie te sukcesy podsumowuje Nagroda Specjalna dla zespołu podczas tegorocznej Gali Fryderyków.  Ostatnie miesiące to czas wielu wyróżnień : nominacja do Tele Kamer  Tele Tygodnia w kategorii "Zespół Roku" oraz  do nagród Telewizji Publicznej - Super Jedynek. De Mono było gościem specjalnym festiwalu Top Trendy w Sopocie.

 

16.06.2013r (niedziela) godz. 20:30
plac Staszica Piła

PERFECT

perfect

Skład: Grzegorz Markowski, Dariusz Kozakiewicz, Piotr Urbanek, Jacek Krzaklewski, Piotr Szkudelski
    
Perfect – polski zespół rockowy, założony w 1977 roku. Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1983 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. W 1993 roku zespół reaktywował się (bez dotychczasowego współzałożyciela i autora większości kompozycji Zbigniewa Hołdysa) i działa do dziś.

 

16.06.2013 (niedziela) godz. 22:00
plac Staszica, Piła

Informacje: tel. 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin imprezy masowej

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj