fbpx

500-lecie Miasta Piły - Tony T i Safri Duo

Place: sala widowiskowa

500-LECIE MIASTA PIŁY

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji
Zaprasza na koncert
TONY T

tony t

Tony T, ex-wokalista zespołu R.I.O., który niedawno rozpoczął solową karierę. Współtwórca takich hitów jak "Shine On", "Like I Love You" czy "Hot Girl".

 

26.05.2013 (niedziela) godz. 20:00
plac Staszica, Piła

SAFRI DUO

safri duo

Safri Duo to duński zespół perkusyjny, w którego skład wchodzą Uffe Savery i Morten Friis.
Muzyka duńskiej grupy Safri Duo to mieszanka samplingu i elektroniki oraz "żywych" instrumentów perkusyjnych, w skład których wchodzą m.in. bębny, kotły, bonga, perkusje. Pomysł Safri Duo na wprowadzenie "żywych" bębnów do muzyki z pogranicza techno i house okazał się strzałem w dziesiątkę. Wokalista zespołu, Clark Anderson (skala głosu 4 oktawy) śpiewa, gra na pianinie, komponuje. Jego głos usłyszeć można na płycie Cher "Living Proof"oraz na ścieżkach dźwiękowych do filmów: "Living Out Loud" i "Hurricane" Piosenki Safri Duo osiągnęły szczyty list przebojów, zespół zdobył także wiele nagród i wyróżnień, wśród nich: Nagrodę MTV – jako pierwszy duński zespół. Do tego należy dodać mnóstwo złotych i platynowych płyt.

 

26.05.2013 (niedziela) godz. 21:30
plac Staszica, Piła

Informacje: tel. 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin imprezy masowej

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj